PDA

צפייה בגרסה מלאה : הזמנה של דברים מארה"ב

שגיא S
14-03-12, 15:08
מישהו ניסה להזמין את הדברים המותרים שקשורים לרכב וזה באמת עבר לו בשלום?

אני רוצה להזמין בושינגים לקפיצים ולטרנספר, וברזנט קיץ..

לפי הרשימה של החלקים זה עובר - השאלה היא...אם למישהו באמת יש ניסיון חיובי עם העניין?

kobiarava
14-03-12, 15:36
עם בושינגים ותושבות שהזמנתי בעבר לא היו לי שום בעיות, הגיע לי עד לבית עם מדבקת פטור ממכס (אני מניח שאפילו לא ממש הבינו מה זה כשפתחו את האריזה)

קובי

שגיא S
14-03-12, 15:48
הבנתי..תודה רבה!!

יש דעה לגבי הברזנט? יעבור בשלום?

kobiarava
14-03-12, 16:30
אם לא יכתבו שהוא מיועד לרכב-אין שום בעיה, בסה"כ יריעת ברזנט, לא יטרחו אפילו לבדוק אם יש לה צורה של ג'יפ או של אוהל סיירים. מספיק שהשולח יכתוב שהערך הוא 11$ ו-37 סנט, משהו משעמם כזה, ובכלל לא יטרחו לפתוח את החבילה לדעתי

קובי

boaz avrahami
14-03-12, 16:40
תביא משם דלק.
החיסכון הכי גדול כיום :-)

שגיא S
14-03-12, 16:49
תביא משם דלק.
החיסכון הכי גדול כיום :-)

גדול!! תכל'ס זה רעיון מצחיק..מעניין אם אפשר יהיה להתאגד מספיק אנשים בשביל להביא לפה מיכלית נפט ענקית עם דלק...אני תכל'ס לא צריך הרבה...-1500-1000 ליטר ואני מסודר לשנה ;)

mtntz
14-03-12, 16:57
לפי מה שאני יודע, העניין הוא כזה, יש כמה חלקים שכיביכול מאושרים אוטומטית ואין בעיה לייבא, אבל,בישראל כמו בישראל, זה לא תמיד נכון, אמנם הבעיה לא כזאת גדולה אך עדיין תהיה חייב לקבל את האישור ממשרד התחבורה ולשלוח אותו למכס על מנת לקבל את החבילה.

לגבי התשלומי מיסים זה כבר עניין אחר...

שגיא S
14-03-12, 17:08
טוב, הסתדרתי כבר בכל מקרה..

תודה.

ומי שמתכוון להביא מיכלית בנזין - אני בפנים!

itayt
14-03-12, 18:59
אין שום בעיה להביא, תדאג שהשם של החשבונית והשם על רשיון הרכב זהה ולא על שם חברה, אם זה מגיע לסיווג וקובעים שזה לרכב פשוט תגיש את הטפסים למשרד התחבורה ותוך שבוע 10 ימים תקבל את האישור אותו תצטרך להעביר לעמיל מכס ומשם הדרך עד אליך הביתה קצרה (הכל בהנחה שבאמת המוצר נמצא ברשימה של מוצרים מותרים לייבוא לצריכה עצמית).

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?qccur2

-->