PDA

צפייה בגרסה מלאה : הזמנת חלקים מחו׳ל

tomerledani
24-03-12, 07:53
ייעוץ בהזמנת חלקי חילוף מחו״ל
שלום חברים.
רציתי להזמין מגבילי מהלך לקפיצים הקידמיים שלי בצירוקי(הגבהה 4.5״), למעלה מקורי(52087636Ab) למטה (Re1383).
לאחר שביקרתי במכשירי תנועה נמסר לי שהם לא מביאים את המגבילים האלה יותר( לא ברור לי למה, חשבתי שהיבואן מחוייב לספק חלקי חילוף לרכבים שיובאו סידרתי לארץ). דרך אגב גם ליאנוביץ אין, החלטתי להזמין מהאינטרנט באתר acme jeep parts שנמצאת בפינסילבניה, סה״כ כל ההזמנה 68$, עד כאן הכל בסדר, אך כשבקשתי מחיר למשלוח וזמן אספקה, הם בקשו 68$ נוספים והאספקה בין שבוע לשבועיים! )Ups).
גם Qadratac המחיר היה דומה לחלפים ולמשלוח.
רציתי לדעת האם טווח הזמן נורמלי?( פסח בפתח)
האם אדרש לשלם מכס בעבור המשלוח?
אשמח להמלצות להזמנת חלפים במחיר שפוי, אמין, ומהיר!
תודה מראש
תומר.

kobiarava
24-03-12, 09:02
מבחינת זמן האספקה, סביר בהחלט, אני לא יודע כמה אתה מזמין מחו"ל אבל מניסיוני, נדיר שמשלוח מארה"ב לוקח פחות, אלא אם אתה משתמש ומשלם על אקספרס. מבחינת המחיר, זה מאוד תלוי בנפח ומשקל האריזה, קח בחשבון שזה בד"כ shipping & handling, כלומר כולל גם דמי טיפול ולא רק התשלום המדוייק בחברת השילוח, אז בסה"כ זה נשמע סביר.
לגבי המכס, זה לא חד משמעי, ותלוי מאוד בתיאור הפריט בהצהרת המשלוח, בערך הנקוב, וגם במצב הרוח של פקיד המכס. עקרונית נראה לי שחלקים אלה (אם הבנתי נכון, אתה מדבר על באמפ-סטופים?) פטורים מאישור של משרד התחבורה, ואם לא יצויין באופן מפורט המחיר יש סיכוי טוב שיעברו עם פטור. במידה ויש לך אפשרות לתקשר עם המוכר, בקש שיציינו על האריזה rubber mounts (תושבות גומי) ולא auto parts (חלקי רכב), וכן ערך נקוב נמוך ככל האפשר מתחת ל-50$ ואתה מסודר.

קובי

הירשפלד יובל
24-03-12, 12:25
קובי, אולי לך היו נסיונות ותוצאות אחרות עם האמריקאים , אותי לפחות הנסיון בעבר לימד שהריבוע הוא עגול ביחס לראש שלהם . (הם לא מעגלים פינות כמונו הישראלים ) .קניתי בעבר קיט טרנספר קלמיני 5.14 (התכתבות הייתה במייל ובטלפון - המוכר לא היה קלמיני ישירות אלא חנות מרשת חלקי חילוף מארה"ב ) ובקשה שלי להגדיר אותו בחשבונית כגלגלי שיניים , או גלגלי שיניים למסוע נענתה בתשובה : אדוני , ניתן לרשום רק מה שמצוין במחשב כתאור החלק ליד ה-part number . על הקיט שולם במזומן בפלורידה ויאמר לזכותם שלמרות שהקיט הוזמן מהארץ , הוטס מקליפורניה לפלורידה הם לא היו מוכנים לקחת ממני שקל/דולר לפני מסירת הקיט ללקוח .

tzagi
25-03-12, 08:04
יובל,
ה"ריבוע" בא כמנגנון הגנה כנגד כול מני בקשות מוזרות ולא ברורות, כשיודעים מה להגיד ואיך לבקש הם לא רק יכתבו שזה גג'שים אלא גם שזה ויברטורים.
אתה צריך להיות מודע לסטיגמה שיש לאנשים מהמזרח התיכון(האמת, זרים בכלל) ואיך האמריקאי הממוצע מגיב לזה, חייב להגיד שאין להאשים אותם.

לפותח השרשור:
מחיר המשלוח קצת מופרז, אבל לא בהרבה,
שבועיים זה אופטימי, כנראה בגלל שהם לא שולחים הרבה לישראל, 21 יום זה נורמלי, הפריט מגיע לנתב'ג תוך שבוע, ולוקח כשבועיים עד שאתה מקבל אותו, זה בגלל היעילות המופלגת של עובדי המדינה, יש דרכים יותר מהירות אבל המחיר בהתאם-פי 2-3
כמו שקובי כבר אמר, עניין המכס היא תורה בעל פה, יתכן ולא תשלם, או שתשלם בערך 48% מעלות המוצר והמשלוח(!) אז שקול את זה עם אתה מעוניין במשלוח מהיר ויקר

בכול מקרה לא הבנתי מה אתה מנסה לקנות, הבמפסטופים של RE עולים רק $32 לזוג....הזמנת 2?

-->