PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדבקות פסים מחזירי אור לטסט - ממגנט

snirjeepdreamer
10-04-12, 00:20
היות ובכל פעם מחדש שאני ניגש לטסט מדביקים לי על הטמבון זוג
מדבקות מחזירי אור (הפסים אדום לבן) המחוייבים בטסט ולאחר מיכן אני עומל שעות
להוריד אותם , רציתי לדעת האם יש פסים כאלו ממגנט ? האם מישהו נתקל והייכן ניתן להקנות ?

תודה
שניר

disckobi
10-04-12, 02:03
היום זה צהוב אדום.
לעניות דעתי, הפסים חשובים! אך אם החלטת להוריד אז............
קנה מדבקות לפני הטסט, שים מים עם סבון על הטמבון, הדבק המדבקה, עבור הטסט ואז תוציא המדבקה - יוצאת בקלות ובלי נזקים.

YosSima
10-04-12, 13:28
או שתקנה מדבקות , תדביק אותם על מגנט גמיש והרי לך סט מדבקות לטסט...

snirjeepdreamer
10-04-12, 23:09
איפוא ניתן לרכוש מגנט גמיש ?

דרור ברלי
10-04-12, 23:23
המדבקות האלה הן קישקוש מקושקש שבשום מקום בעולם לא נדרשות, ולהזכיר לכולם - בכל העולם המפגר הזה חיים רק גויים, שבוודאי לא חכמים כמו פקידוני משרד התחבורע שלנו, רק שאנחנו היהודים שוכחים שלמרות שאנחנו ה"עם הנבחר" וגם "עם הספר", את הגלגל לא אנחנו המצאנו, ובטח לא את המכונית... הפסים הזוהרים הם עוד אחת מהשטויות ה"בטיחותיות" שממציאים כאן חדשות לבקרים כדי לסדר כלכלית בכל פעם מישהו אחר שמקורב למישהו חשוב במשרד התחבורע - פעם את זה שמייבא/מייצר מדבקות, פעם את זה שמייבא אפודים זוהרים...
הדבקת הפס הזוהר על יריעת מגנט גמיש זה פטנט ישן, ובמכוני הרישוי מכירים אותו היטב, כי המגנט עבה וקל לראות את זה וכמובן להזיז.
בזמנו, כשהיתה לי חיפושית עם פגושי כרום מקוריים חדשים ויפים ולא רציתי לטנף אותם בזוהמה הזוהרת הזו, הדבקתי את זה על יריעת טפט PVC מהסוג שקונים לפי מידה בחנויות של טפטים ושטיחים מקיר לקיר רח' בוגרשוב בת"א - זו יריעת PVC דביקה ודקה מאוד, והדבק שלה לא חזק כמו זה של הפסים הזוהרים. קל להדביק וקל להסיר, בלי להשאיר ליכלוך, עד לטסט של שנה הבאה.

itayhi
10-04-12, 23:24
בפחי זבל של בתי דפוס ( לא בדקתי, אני מניח, אבל משתמשים שם בגליונות שלמים של מגנטים)

וכל זאת בהנחה שהבוחן לא ישים לב ויכשיל אותך על זה כי זה לא מחוזק כראוי או הנפצה אחרת...
או שסתם בוחן מזדמן בצומת מורשה יוריד אותך מהכביש על פסים זוהרים...

זה באמת כ"כ מפריע?

איתי

hogi
10-04-12, 23:36
אני מקלף אותן לפני הטסט!
הבוחן עט על ה-'אין פסים' בתרועה רמה,
המכון מרוויח כמה גרושים על הקניה
הבוחן מרגיש שהוא 'מצא משהו' וגם עזר לבוס שלו להתפרנס ומפסיק לחפש 'מציאות' נוספות.

snirjeepdreamer
11-04-12, 00:35
תודה לכולם..
דרור אתה הזוכה בעצה הטובה ביותר להיום... :)

zerez
11-04-12, 09:48
אני לא חושב שהוא יוריד אותך מהכביש אבל לא חבל על הקנס והנקודות?
יש עוד כמה דברים דביליים שאנחנו עושים כדי לממן פקידים ומקורבים, זה אחד הדברים שהכי פחות מפריעים לי.

עתיד
11-04-12, 09:54
אין נקודות על ליקויים ברכב - ככה לפחות אני מכיר

ואני אומר, עזוב את הדוח, הריצות להעלות את הרכב לכביש חזרה אם הבוחן יעשה לך הורדה מהכביש
זה כשלעצמו סיוט (מניסיון כואב :()

zerez
11-04-12, 10:10
ויותר מזה, אם יעצור אותך בוחן על שטות כזאת הוא יתחיל לחפש ויש סיכוי שימצא עוד שטויות.
עכשיו לך תוכיח שאין לך אחות.

דרור ברלי
11-04-12, 10:58
ויותר מזה, אם יעצור אותך בוחן על שטות כזאת הוא יתחיל לחפש ויש סיכוי שימצא עוד שטויות.
עכשיו לך תוכיח שאין לך אחות.

אם עצר אותך בוחן והרכב שלך לא חדש מהניילון וסטנדרטי, 99% שימצא ליקויים למיניהם. כשהוא סימן לך לעצור הוא כבר יודע טוב מאוד מה הוא הולך לחפש ולמצוא. בין אם הליקוי אמיתי ובין אם לא.

YosSima
11-04-12, 12:55
איפוא ניתן לרכוש מגנט גמיש ?

בחניות כמו ארטא או ב"בית המגנט" (או משו כזה) בשד' הר ציון בתל אביב

oren61
11-04-12, 13:22
אני כבר שנים לא מדביק אותן.
בכל טסט אומרים לי שצריך , אני משלם מקבל אתן ביד ושומר במחסן.
יש לי כבר המון , יש קונים?;)

-->