PDA

צפייה בגרסה מלאה : אבזור למזגן- היכן רוכשים?

omri_t
14-04-12, 17:56
שוב יש לי בעיה עם המזגן.
כנראה משהו חשמלי.
בסופה מותקן מזגן תחת הדש-בורד.
אני מעוניין לרכוש בורר מהירות וטרמוסטט ולהתקין בפאנל נפרד מהיחידה הקיימת.

היכן רוכשים טרמוסטט ובורר כזה?

בנוסף, האם מחשב הסופה מקבל פולס כלשהו בהפעלת מזגן?(מתכנן לחווט את העסק מחדש)

תודה!

omri_t
14-04-12, 21:01
התקנתי טרמוסטט ממזגן שהיה זרוק במחסן.
כיוונתי בהתאם לאמור בספר של הסופה.
כרגע הכל מתפקד יופי- אבל זה זמני...

אשמח להפניות היכן לרכוש טרמוסטט נורמאלי.

e-sheta
14-04-12, 21:39
במידה ואתה רוצה טרמוסטט מכני אתה יכול להשיג אצל ליאל קור חנות לחלפים למיזוג רכב חיפוש קצר בגוגל יביא אותך לכתובת וטלפון בתל אביב לא רחוק מרחוב המסגר ,גם טרמוסטט של מיתקן קולר יכול להתאים ניתן לקנות באור יהודה חנות בשם אלטרץ (לאביזרי קירור לתעשייה ) אך צריך להתקין רליי מתח ניפרד עבור אספקת החשמל בגלל העומס החשמלי .

liron_al
15-04-12, 06:52
למה לא תשתמש בבקר טמפרטורה כמו שכבר התקנת?

omri_t
15-04-12, 07:20
תודה על ההפניה לחנויות. צריך למצוא זמן לקפוץ ולרכוש.

לגבי הרעיון של לירון, עקרונית יכול לעבוד.
אנחנו מדברים על הבקר של דיקסל שיש לו רגש בעובי 6 מ"מ למיטב זכרוני ואינו יכול להיכנס בין שורות הרדיאטור קירור.
השאלה רק היכן למקם את הרגש ולאיזה טמפ' תקין להוריד אותו?

בפועל, ע"פ ספר הרכב טמפ' הרוח כשהמאוורר על רמה 1 צריכה להיות כ 2 מעלות כשהטרמוסטט מכוון על הקור המירבי.
ברגע שאני לא יכול "לדקור" עם החוט הנימי של הטרמוסטט את פנים הראדיאטור אולי אני יוצר עיוות כלשהו?
אשמח לעצה בנושא.

מזגן דיגיטאלי.... רק חבל שהוא מקרר בעיקר את הברכיים :)

e-sheta
15-04-12, 07:40
זמן דבר יקר מכל הבחינות, במידה ויש לך את המספר שרשום על הטרמוסטט המכני הישן ודגם יצרן אוליי אני אוכל לארגן את הטרמוסטט עבורך באור יהודה אני לפחות פעמיים בשבוע .

תודה על ההפניה לחנויות. צריך למצוא זמן לקפוץ ולרכוש.

לגבי הרעיון של לירון, עקרונית יכול לעבוד.
אנחנו מדברים על הבקר של דיקסל שיש לו רגש בעובי 6 מ"מ למיטב זכרוני ואינו יכול להיכנס בין שורות הרדיאטור קירור.
השאלה רק היכן למקם את הרגש ולאיזה טמפ' תקין להוריד אותו?
בקר אלקטרוני יותר בעייתי ומסובך לחיווט הוא לא יכול לתת מתח ישיר דרכו לקומפרסור , חייב בממסר ולא תיהיה הגנה נגד קפיאה בסוללה לכן משתמשים בטרמוסטט מכני שהצינורית הקאפילרית או הנימית חודרת בין השורות וכל זה למניעת קפיאה ברגע שתהייה קפיאה בסוללה המדחס יפגע בשימוש שכזה לאורך זמן .

בפועל, ע"פ ספר הרכב טמפ' הרוח כשהמאוורר על רמה 1 צריכה להיות כ 2 מעלות כשהטרמוסטט מכוון על הקור המירבי.
ברגע שאני לא יכול "לדקור" עם החוט הנימי של הטרמוסטט את פנים הראדיאטור אולי אני יוצר עיוות כלשהו?
אשמח לעצה בנושא. נתתי כיוון בתשובה למעלה .

מזגן דיגיטאלי.... רק חבל שהוא מקרר בעיקר את הברכיים :)

liron_al
15-04-12, 07:46
לא מסכים כלל.
הבקר מסוגל להעביר דרכו 7 אמפר (לפחות הדגם שלי), אין שום בעיה לחבר אותו, הוא פשוט מפסק.
כמו כן, יש רגשים קטנים מאוד שיכולים להכנס לסוללה. אם תרצה, דבר איתי יש לי כמה.
מניעת קיפאון של הסוללה לא קשור באם הרגש נכנס בין הצלעות אלא אם בא במגע.

-->