PDA

צפייה בגרסה מלאה : צינור ברקס מתכת

UNIX
21-04-12, 11:00
הלך לי צינור ברקס פאגרו קצר 1995 לשמחתי זה הצינור הקצר של גלגל קדמי צד נהג
מה מומלץ ? לקנות מקורי בחברה ? שאני מניח כבר מכופף בדיוק לרכב או לייצר לבד ?
ואם מייצרים אז איפה וכמה זה אמור לעלות ?

BackDoorMan
21-04-12, 11:32
לך לספרקו בפינת רחוב הרצל קיבוץ-גלויות.
לי היה צינור ברקס מברזל שמה שלא עשיתי לא ניתן היה להכניס לאוטו מבלי להוציא את המנוע, אז הלכתי אליהם ביקשתי שיחתכו אותו ל 3 קטעים ויעשו את המחברים.
עובד עד היום בלי נזילה.

asafk
21-04-12, 14:38
אם אתה מדבר על הצינור הקשיח - צריך להפשיל אותו עם מכשיר המתאים לצנרת פלדה והפשלה כפולה. אם יש לך מכשיר וניפלים - קונים צינור ומייצרים לבד. אם לא - גש ל מ.פ. מרכז הצנרת בהרצל, או לאחים סמי - שניהם יצרני צנרת בלמים מאושרים על ידי משרד התחבורה, עם הצינור דוגמה, ותקבל צינור חדש מכופף או לא. אחרי שמרטיבים את הצינור אסור לכופף אותו, אז שים לב לגמור את כל ההתקנה לפני שאתה מכניס נוזל לצינור..

אסף.

UNIX
21-04-12, 16:25
יש לי סט שמתאים לנחושת לדעתי האם יעשה את העבודה? מסתברשזה סרט רע כי הצינור עובר עד לצד השני לabs
ולהחליף אותו באמת צריך להוציא את כל התא מנוע
אפשר לחתוך אותו ולשים חיבור עם הברגות כמו המקורי שנכנס לצינור גומי
אני צריך לעשות לבד הפשלה אחת
בצינור שיהיו בו 2 זכרים אבקש מטכנו צינור לעשות את ההפשלות
השאלה מה אני עושה עם הצינור שעל האוטו

lizard
21-04-12, 21:26
תלך למקום שילחצו לך כמו שצריך. הסט של הנחושת הוא בדר"כ SINGLE FLARE וזה לא מתאים לברקסים.
אתה יכול לקנות קיט מאיביי של DOUBLE FLARE אבל צריך לבדוק את הזווית של הקונוס אצלך. יש נדמה לי 37 מעלות ו45 מעלות.

UNIX
22-04-12, 08:05
אין לי בעיה ללכת למישהו שילחץ הבעיה שהצינור על האוטו

BackDoorMan
22-04-12, 10:13
בשביל מה סטים והפשלה ואללה כשבספרקו עושים את זה ב 30 ש"ח ?

UNIX
22-04-12, 11:09
הצינור על האוטו !!!!!

BackDoorMan
22-04-12, 12:33
אז תוציא אותו !!!
בד"כ הוא לא מתחבר ישירות למשאבה אלא עובר ב"צומת" שנוח לפרק ממנה אותו.
או שתצליח לבצע הפשלה בזוית מתאימה (אאל"ט 37 מעלות) על האוטו, לדעתי זה מסובך מידי , או שתפרק את הצינור מהקצה השני (בצד של הצומת) עם מפתח פתוח/ניפלים תוציא אותו החוצה ותחליף בחדש, את החדש אפשר לחתוך ל 2-3 קטעים בספרקו שיעשו את כל המחברים המתאימים וההפשלות(לי הסיפור עלה 45 ש"ח),
אח"כ מחברים הכל מחדש קטע קטע על האוטו.
http://i223.photobucket.com/albums/dd162/zx16v/Home/MY%20ZX%20Reflex/Berlingo%20Break%20conversion/P1000603.jpg

UNIX
22-04-12, 13:11
הלוואי וזה היה כזה פשוט חצי אוטו צריך לפרק בשביל זה אסף יש לך מכשיר כזה שאפשר להשאיל ליום אחד ?

BackDoorMan
22-04-12, 17:58
אתה טועה, לא צריך לפרק שום דבר מהאוטו חוץ מהצינור התקול, שאותו אפשר לחתוך בכמה מקומות עדי להקל על הפירוק.
כשמרכיבים צינור מקטעים קצרים יש הרבה יותר חופש פעולה.

asafk
22-04-12, 21:17
לא, אין לי מכשיר הפשלה כפולה.
בהרבה מוסכים יש את המכשיר,.
אם אתה לא מוצא- אין מה לעשות- תצטרך לפרק ולגשת לכל אחד מאלו שהוזכרו כאן לייצר צינור חדש - חתיכה אחת או ממקטעים. לא יעלה יותר מכמה עשרות שקלים בכל מקרה.

אסף.

עתיד
23-04-12, 09:02
הלוואי וזה היה כזה פשוט חצי אוטו צריך לפרק בשביל זה אסף יש לך מכשיר כזה שאפשר להשאיל ליום אחד ?

הצינור כרגע בעייתי כי הוא מקטע ארוך וסבוך,
תחתוך אותו למינימום מקטעים שאתה יכול כדי לשלוף אותו החוצה (בטח 2 או 3) תיגש איתו לביטן ספארק, ותן להם להכין לך צינור כזה חדש ממקטעים עם חיבורים
זה יעלה כלום כסף ותסגור את הפינה

-->