PDA

צפייה בגרסה מלאה : עבודות פיברגלס - לאן לפנות?

liron_al
22-04-12, 07:15
אני מעוניין להכניס את מכשיר הקשר לקונסולה המרכזית.
אני לא מעוניין לפתוח פתח בקיימת, אלא להעתיק אותה ולייצר חדש מפיברגלס עם עוד מספר שינויים קלים. (יש לי ספייר)
מי מבצע? אני יודע שהנדסת החלומות עשו פרוייקטים כאלה, לדעתי הם כבר לא קיימים..
מי עוד מבצע עבודות כאלה? מה המחירים בערך?
כמו כן מחפש מישהו שיכול למדוד את הצבע של הקונסולה ע"י מכשיר ולהכין את אותו הצבע בתרסיס. אשמח להכוונה.

תודה,
לירון

benb
23-04-12, 09:18
אהלן לירון
לגבי הפיבר יש מישהו ברשפון אני לא יודע בדיוק איפה נמצא אבל לפי מה שזכור לי זה מאחורי המזנון שיושב ממש על הכביש הראשי
הכי פשוט לשאול שם.
לגבי הצבע יש חברה בנתניה ממש צמוד לקפולסקי באיזור התעשיה פולג, הם מגוונים צבעים לפי בקשתך
יש גם את "גוונים" בצור יגאל אותו עיקרון אתה נותן להם מספר והם מבקבקים לך

בהצלחה

רון נחמן
23-04-12, 19:12
"טופ קולור" בת"א (ליד גשר יצחק שדה) אלופים בהתאמת צבעים, כולל ברק נכון.

לא זולים, אבל יכולים לבקבק לך בספריי בדיוק את מה שאתה צריך.

omri_t
23-04-12, 19:21
לירון,
לגבי הצבע בתרסיס- זו טעות שתתחרט עליה.
אם אתה מייצר חלק בפיבר תן לייצרן לצבוע כמו שצריך בתנור והכל ולא עם ספריי שהוכן - התוצאה לא תהייה טובה בעינך- מהכרותי עם הפדנטיות של כבודו...

לגבי עבודות פיבר- גם אני מחפש מישהו שיסדר לי סגירה של מגב.
עבודה פחות מדוייקת.
אם תגלה משהו- תגיד.

עירא
23-04-12, 22:00
"טופ קולור" בת"א (ליד גשר יצחק שדה) אלופים בהתאמת צבעים, כולל ברק נכון.

יכול להגיד שלפחות במקרה אחד (שלי) זה לא ממש היה המצב.קניתי אצלהם צבע אדום שאיתו צבעתי את הרכב, לאחר כשנה וחצי (בערך) הייתי צריך עוד פחית קטנה לצביעת כנף קידמית ומכסה מנוע. הבאתי את הקופסא המקורית (היה בפנים עוד קצת צבע נוזלי) וחתיכה של הצבע מחלק של הרכב אליהם. הם עשו את ההתאמה ואיתה צבעתי. לאחר מספר שנים (בודדות) ניתן לראות הבדל משמעותי ביותר בין שני הצבעים (המקורי והחדש). עירא

רון נחמן
24-04-12, 19:20
יכול להגיד שלפחות במקרה אחד (שלי) זה לא ממש היה המצב.קניתי אצלהם צבע אדום שאיתו צבעתי את הרכב, לאחר כשנה וחצי (בערך) הייתי צריך עוד פחית קטנה לצביעת כנף קידמית ומכסה מנוע. הבאתי את הקופסא המקורית (היה בפנים עוד קצת צבע נוזלי) וחתיכה של הצבע מחלק של הרכב אליהם. הם עשו את ההתאמה ואיתה צבעתי. לאחר מספר שנים (בודדות) ניתן לראות הבדל משמעותי ביותר בין שני הצבעים (המקורי והחדש). עירא

יש מצב שהם החליפו ספק צבע בין לבין?

בכל מקרה ההמלצה שלי לא מגיעה עם אחריות :) פשוט יצא לי לעבוד איתם (כלקוח פרטי, כן?) ודווקא יצאתי מרוצה.

liron_al
24-04-12, 19:42
תודה על היעוץ..
אני אלך על הצביעה המסורתית בתנור.
עמרי, אני עדיין בחיפושים אחר הפיברגלאס, אעדכן כשאמצא.

לירון

עתיד
24-04-12, 20:04
אני יכול להמליץ על בחור שיש לו סדנא של אודיו לרכב
עבודה ברמה מאוד מאוד מאוד גבוה אומנות של ממש

קוראים לו ישראל הטלפון שלו 0507277958
תגיד לו שעתיד שלח אותך יחס חם מובטח

-->