PDA

צפייה בגרסה מלאה : דשא סינטטי - המלצות לסוג ומקום

tallevi
22-04-12, 13:56
כמו בכותרת, מעוניין ברכישה של 25 מטר רבוע של דשא סינטטי.
היכן ניתן לבחור ממגוון הסוגים ? ומה אתם ממליצים ?
היכן מומלץ לרכוש במחיר טוב ?

אשמח לקבל המלצות לגבי הישום בשטח.

תודה,

טל.

shede
25-04-12, 10:35
אני אישית אוהב את הנקרא gold - הוא נעים למגע ויש לו מראה טבעי. לא יודע אם כדאי לשלב כמה זוגים- למה חשבת לשלב?
לגבי המחיר- לי יצא קצת יקר- אבל היתה השקעה חד פעמית עכשיו רק נהנים............

tallevi
25-04-12, 11:53
מה המחיר למטר עבור ה- gold ?

gondi
14-06-12, 15:18
בדשא סינטטי כלל הברזל הוא מאוד פשוט - ככל שהוא יותר עבה, כך הוא איכותי יותר. קח בחשבון גם שהאיכותי יותר גם יקר מאוד. ממליץ לך לקרוא עוד על מחירים מוצעים במדריך שבקישור...

yuvalyuvi
08-09-12, 11:47
בוקר טוב,
כדי למצוא דשא סינטטי, מומלץ לבצע סקר שוק (כמו במסגרת חיפוש של כל מוצר אחר). יש היום חברות שמתמחות בכך ומציעות דשא סינטטי באיכות גבוהה ועם מראה טבעי. כדאי לפנות אל שתיים או שלוש חברות שונות ולבדוק מולן את העניין. כמובן שחשוב להתייחס לקריטריונים נוספים כמו איכות השירות ועוד. במקביל אפשר גם להתייעץ מולן איך אפשר לשלב אותו לצד צמחים נוספים וכדומה... בהצלחה!

נמחקו מהשרשור כל הקישורים של הממליצים בחום, שכולם, משום מה רשומים לג'יפולוג ורק עם הודעה אחת, ספציפית, לגבי דשא סינתטי, או כמו שקוראים להם - מקדמי מכירות ברשת.
כאלו, כידוע, לא כל כך רצויים כאן.
המערכת.

ELKABETS
08-09-12, 15:04
שבת שלום.
ממליץ לך בחום (העדפה אישית שלי) על דשא קיסר, הצבע שלו ירוק חי, (לא דהוי) וגם יפה וגבוה מחבריו, משהו כמו 4 ס"מ.
אצל הגנבים תמצא אותו חופשי ב 120-140 שקלים למטר אבל המחיר הראלי עבורו בשוק 65-85 שקלים.
בהצלחה.

zagi
09-09-12, 17:06
יש לך ביו טיוב הרבה סרטונים של התקנות דשא סינטטי , אם אתה עושה לבד לא לדלג על שום שלב .

גילוי נאות בין היתר אני גם מתקין דשא סינטטי , אם תרצה יעוץ ללא תשלום כמובן , המס׳ טל׳ בחתימה .

סופת המדבר
04-12-12, 19:57
אצל ההורים שלי התקנו דשא של ''פשוט ירוק'' בגובה 40 מ'מ שתי צבעים- יש גם 4 צבעים תלוי בהעדפה.
דשא איכותי ברמה גבוהה הדשא \סיבים לא נתלשים במשיכה שזאת אחלה בדיקה ..
הוא יחסית נעים למגע ולא כמו מטאטא כביש
אבא שלי קנה דרך מישהו ישר מהיבואן יצא בסביבות 60 שח למ'ר (קנינו בערך 60-70 מ'ר)
הכנה לשטח שעשינו:
שכבה מצע בגובה ממוצע של 6-7 ס'מ מיושרת ומהודקת
על זה יריעות של כמו יוטה שחורה למניעת עשבים (שכחתי איך קוראים לזה) מקובעות עם Uים לאדמה
קיבוע הדשא לאדמה באמצעות מסמרים יעודיים
חיבורים בין חלקים עם תלאי בינהם ודבק מיוחד

אם אתה עושה חיבורים שים לב שכל החלקים \דשא לאותו כיוון

eyal1901
27-06-13, 10:06
אני אישית אוהב את הנקרא gold - הוא נעים למגע ויש לו מראה טבעי. לא יודע אם כדאי לשלב כמה זוגים- למה חשבת לשלב?
לגבי המחיר- לי יצא קצת יקר- אבל היתה השקעה חד פעמית עכשיו רק נהנים............

גם אני התרשמתי די לטובה מדשא סינטטי (http://www.jeepolog.com/forums/content.php). הוא נראה ממש אמיתי בגלל הגוון המיוחד שלו

הערת המערכת:
אנחנו מאד מתרשמים מכישורי היחצנות הוירטואלית שלך,
ולכן לא חסמנו אותך. בינתיים.

gasgas
27-06-13, 20:05
תנסה אצל ״אליקו״
״רד קרפט״
״אביזמל״

אם אני לא טועה שלושתם יבואנים.

ג'ונתן
08-07-13, 11:37
שבת שלום.
ממליץ לך בחום (העדפה אישית שלי) על דשא קיסר, הצבע שלו ירוק חי, (לא דהוי) וגם יפה וגבוה מחבריו, משהו כמו 4 ס"מ.
אצל הגנבים תמצא אותו חופשי ב 120-140 שקלים למטר אבל המחיר הראלי עבורו בשוק 65-85 שקלים.
בהצלחה.

גם ממליץ על דשא קיסר, משתמש בו בעצמי. הצבע יפה, המגע מגע סינטטי מאוד (כמה מפתיע), אבל מאוד מרשים ונראה טוב. יש גם דשא קיסר טופ, יש לו צבע יותר חזק, אמנם נראה יותר מלאכותי אבל גם מאוד מרשים.

-->