PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוויות מנסיעות וג'עג'ועי בכורה בסופתי המחודשת

KOOKE
23-02-05, 00:50
יום שישי האחרון נסיעת בכורה מנהלתית למפגש בשוהם.

היום בדרך מהמשרד הביתה ג'עג'ועים בבור..

ובכן...למרבה ההפתעה סופה זה לא דיסקו... :roll: :roll: :D :D

בכביש הבעיטות והקפיצות של החלק האחורי עוד איך שהוא נסבלות ...אבל בשטח..כדי לא לפרוק איזה חוליה בעמוד השידרה הצווארי הייתי חייב להאיט למהירויות זחילה..

קירקושים ורעשי רוח מכל כיוון..

אבל נהמת המנוע ותגובת הדוושה פשוט משכרות ומכפרות על הנ"ל..

כל אלו בשוליים, נעבור לחלקים המדאיגים..ההגה הרך מדיי (ה"כ אמריקקי) במלוא מובן המילה ולרעה..במהירות גבוהה פשוט הרכב משייט בגלל חוסר התחושה ורכות ההגה..כל סטיונת בהגה מתבטאת בתנודה בכביש...אין בסופתי מוט מייצב קדמי...אבל ספק אם הרכבת המייצב הקדמי תפתור את הבעיה..ממש מפחיד ולא נוח..

מתכוון להרכיב את המייצב הקדמי ולבדוק שוב אם הבעיה בנהג או ברכב..

שוב במהירות גבוהה הרכב נכנס למן ויברציה (רעידה) עדינה אומנם אבל ממש מציקה (כמו לנסוע על ויברטור)..כרגע האבחנה היא שיש בעיה של קלינים בסרן האחורי..

הילוך שני קצת סרבן (מחלה כרונית..???) לא בהכרך יש צורך בסינכרון הילוכים..בקרוב יוחלף שמן גיר ונחייה עם זה..

שעון חום מנוע - לא מגיע לטמפרטורת עבודה ככל הנראה בעיית טרמוסטט - יוחלף ונבדוק שוב.

הסל"ד בהילוך סרק קצת לא יציב (אבל ממש קצת)..קראתי את השירשור בעניין הזה..נבדוק את מקור התקלה.

בג'יעג'ועים..הנעילה האוט' האחורית עבדה להפליא, הרכב עלה ללא קושי את המדרגות ב"בור הראשי" ושוב ללא קושי הרכב צלח את ה"נקיק" ב"בור הדרומי"..

המנוע העלה את סופתי ללא קושי בהילוך שלישי נמוך בעלייה תלולה חולית וטובענית (ללא הורדת אויר).

בשורה התחתונה מאאאאאאאד מרוצה מסופתי, חוויה ותחושה שונה לגמרי מהדיסקו ברוב הפרמטרים הסופה יותר כיפית מהדיסקו למעט הפרמטר של נוחות הנסיעה..

אני חייב להזכיר לעצמי שזה לא דיסקו, חייב לזכור לנהוג במהירויות נמוכות בבאמפים קטנים ובמיוחד חייב לתרגל זאת לפני הטיול הראשון בהרכב משפחתי מלא..אחרת התאומות במושב האחורי ימריאו אל על ...

שלמה

six 4 life
23-02-05, 01:31
הסופה שלך היא הסופה השחור-זהב שהיתה במפגש?

-ארז 8) -

KOOKE
23-02-05, 02:02
כן.

וזה לא זהב אלא "ברונזה" :lol: :lol: :wink: :wink:

שלמה

six 4 life
23-02-05, 02:57
וואלה.
תתחדש מר בחור!

ג'יפ יפה.
רק קצת גובה...טיפל'ה...לא יזיק :twisted:

וברצינות-
תתחדש.

-ארז 8) -

מאיר רוטברג
23-02-05, 08:49
יום שישי האחרון נסיעת בכורה מנהלתית למפגש בשוהם.

היום בדרך מהמשרד הביתה ג'עג'ועים בבור..

ובכן...למרבה ההפתעה סופה זה לא דיסקו... :roll: :roll: :D :D

בכביש הבעיטות והקפיצות של החלק האחורי עוד איך שהוא נסבלות ...אבל בשטח..כדי לא לפרוק איזה חוליה בעמוד השידרה הצווארי הייתי חייב להאיט למהירויות זחילה..

קירקושים ורעשי רוח מכל כיוון..

אבל נהמת המנוע ותגובת הדוושה פשוט משכרות ומכפרות על הנ"ל..

כל אלו בשוליים, נעבור לחלקים המדאיגים..ההגה הרך מדיי (ה"כ אמריקקי) במלוא מובן המילה ולרעה..במהירות גבוהה פשוט הרכב משייט בגלל חוסר התחושה ורכות ההגה..כל סטיונת בהגה מתבטאת בתנודה בכביש...אין בסופתי מוט מייצב קדמי...אבל ספק אם הרכבת המייצב הקדמי תפתור את הבעיה..ממש מפחיד ולא נוח..
הרכבת המוט מייצב תפתור לך חלק גדול מהבעיה,בדוק
מתכוון להרכיב את המייצב הקדמי ולבדוק שוב אם הבעיה בנהג או ברכב..

שוב במהירות גבוהה הרכב נכנס למן ויברציה (רעידה) עדינה אומנם אבל ממש מציקה (כמו לנסוע על ויברטור)..כרגע האבחנה היא שיש בעיה של קלינים בסרן האחורי..אחרי בדיקת קלינים איזון גלגלים ואם עדיין במהירות של כ 100? יתכן איזון דריישפט

הילוך שני קצת סרבן (מחלה כרונית..???) לא בהכרך יש צורך בסינכרון הילוכים..בקרוב יוחלף שמן גיר ונחייה עם זה..שמן חדש ותוסף,ההילוך השני בדרך כלל סרבן בבוקר,מתעורר לאט הפתרון "לחמם" את השמן מתחילים ראשון אני נוסע עד קצה הרחוב כך ואז סביר או ראשון ארוך ושלישי

שעון חום מנוע - לא מגיע לטמפרטורת עבודה ככל הנראה בעיית טרמוסטט - יוחלף ונבדוק שוב.

הסל"ד בהילוך סרק קצת לא יציב (אבל ממש קצת)..קראתי את השירשור בעניין הזה..נבדוק את מקור התקלה.

בג'יעג'ועים..הנעילה האוט' האחורית עבדה להפליא, הרכב עלה ללא קושי את המדרגות ב"בור הראשי" ושוב ללא קושי הרכב צלח את ה"נקיק" ב"בור הדרומי"..

המנוע העלה את סופתי ללא קושי בהילוך שלישי נמוך בעלייה תלולה חולית וטובענית (ללא הורדת אויר).

בשורה התחתונה מאאאאאאאד מרוצה מסופתי, חוויה ותחושה שונה לגמרי מהדיסקו ברוב הפרמטרים הסופה יותר כיפית מהדיסקו למעט הפרמטר של נוחות הנסיעה..

אני חייב להזכיר לעצמי שזה לא דיסקו, חייב לזכור לנהוג במהירויות נמוכות בבאמפים קטנים ובמיוחד חייב לתרגל זאת לפני הטיול הראשון בהרכב משפחתי מלא..אחרת התאומות במושב האחורי ימריאו אל על ...
תזכור זאת תמיד,באמפ בכביש ואתה כמו בפרסומת ממריא אלעל,
שלמה
רעשיי רוח ,עבודה סבלנית של ניסוי ותעיה ,פסי גומי וכדומה יעזרו לא יפתרו את הבעיה

חנן א.
23-02-05, 09:57
חייב לזכור לנהוג במהירויות נמוכות בבאמפים קטנים ובמיוחד חייב לתרגל זאת לפני הטיול הראשון בהרכב משפחתי מלא..אחרת התאומות במושב האחורי ימריאו אל על ...

לא, זה לא מה שאתה צריך לתרגל. אתה צריך לתרגל הורדת אוויר, ולהפנים שאתה כבר לא בSUV מנוון , ושעכשיו נדרש ממך שיתוף פעולה כנהג, מעבר ללשבת על הכיסא, ולהסתכל על הנוף דרך החלונות, וזה אומר גם להוריד אוויר, וגם לדעת לקרוא את השטח יותר טוב.

עמיקם
23-02-05, 11:07
שלמה קודם כל מזל טוב.
כמו שכתב חנן דבר ראשון ליפני כניסה לשטח אתה חייב להוריד אוויר,אני מוריד ל-16.
אין יותר נסיעה במתכונת ראלי הפרעונים :) ,מעכשיו אתה מתחיל לטייל ולא "לעשות את המסלול".
משבי רוח באוטו כזה זה דבר טוב ,שום דבר שכובע גרב לא יפתור.תהנה.

סולי
23-02-05, 21:21
שלמה,
קודם כל מברוק על הרכישה החדשה!
שנית, הרכב נראה מדהים.. הצביעה החדשה ייחודית ומקסימה.

KOOKE
23-02-05, 23:04
תודה למברכים.

על בחירת הצבע מגיע כל הקרדיט לקמבצי"ת שלי שפשוט התאהבה באיסוזו רודיאו "גולד" והחליטה שזה יהיה הצבע... :P :P :P :D

נו טוף, חלק מהקרדיט מגיע גם לי כי אני התעקשתי על הקבינה והגג בשחור. :wink: :wink:

שלמה

asafk
23-02-05, 23:08
חלק מהקרדיט מגיע גם לי כי אני התעקשתי על הקבינה והגג בשחור. :wink: :wink:

שלמה

יופי שלמה. זה בשביל לוודא שיהיה שימוש למזגן המפוצל?

יש תמונות מתהליך השיפוץ? פתח שרשור בפורום READER'S RIDES, עם תמונות מהתהליך.

אסף.

KOOKE
24-02-05, 16:21
האמת, אסף, קלעת בול...בגלל שיש שני מזגנים (מקווה שהם עובדים..) לא הססתי לבחור בצבע שחור לגג ולקבינה.

לצערי אין לי תמונות לפני ובמהלך השיפוץ אבל מתכנן לצלם מחר ואוסיף שירשור מתאים.

ייתכן ולבעל הרכב יש תמונות "לפני"..

שלמה

KOOKE
24-02-05, 16:25
לעניין הורדת האויר..

אני מאלו המצדדים בהורדת אויר בכל שטח..גם בדיסקו שהיה לי נהגתי להוריד אויר.

אבל, לצורך "ג'עג'ועים" בבור בדרך מהמשרד הביתה, התעצלתי..

שלמה

סוזי המשתוללת
24-02-05, 22:05
שלמה תתעודד
גם הבדואיות לובשות שחור על הגג :P
מברוק ואני מחכה לך לטיול

מימו
25-02-05, 08:38
שלמה שים כבר איזה תמונה שנבין על מה מדברים ...

KOOKE
25-02-05, 21:44
מחר בערב יהיו תמונות.

שלמה

KOOKE
05-03-05, 00:03
באיחור מה מצרף תמונות (מנסה בכל אופן..)

http://www.pic4u.co.il/view/picture.aspx?idx=92dc9ae2e5594d07a0befc0 409d0b5c4

שלמה

חנן א.
05-03-05, 00:06
שלמה, עזוב את PIC4U, זה משום מה לא מסתדר איתם.

תמצא בפורום הכללי, בשרשור על הוספת תמונות, קישור מצוין של זאביק .

KOOKE
05-03-05, 07:54
http://img125.exs.cx/img125/4035/hpim15256yw.th.jpg

אביעד_הלאלי
05-03-05, 10:46
שלמה סופה יפה מאוד!

תתחדש ושיהיה לך במזל.
ואני ממליץ לך להתחיל להתרגל לעובדה שיש לך ג'יפ אמיתי! :-)

KOOKE
05-03-05, 14:05
טוב היום הייתה נסיעה משפחתית (מנהלתית בעיקרה) לצפייה בליגת הקרוס קאונטרי.

מבחר מחוויות המשפחה:

הקמבצי"ת - "אתה בטוח שהדלת שלי סגורה - מה זה הרווח הזה ??" - יקירתי עוד לא השלמנו את הגומיות, חוץ מזה זה לא דיסקו :roll: :lol:

הקמבצי"ת - "מה זה הפח בריצפה, ככה זה צריך להיות ?" - יקירתי נשים שם שטיח, חוץ מזה, זה לא דיסקו. :lol: :roll:

הקמבצי"ת - "סע לאט יותר, האוטו מתפרק כשאתה נוסע מהר" - יקירתי אני נוסע רק 110 קמ"ש, חוץ מזה, זה לא דיסקו :roll: :roll:

התאומות - "אבא, איך נכנסים לאוטו, אין דלת מאחורה" - דרך האמצע בין המושבים, חמודה, חוץ מזה, זה לא דיסקו.

התאומות - "אוף, אבא, הג'יפ הזה לא עושה כלום לבד את הכל אנחנו צריכות לעשות" (הכוונה לפתוח ולסגור ידנית את החלונות) - חמודות, זה מה יש, זה לא דיסקו.

התאומות - "אבא אי אפשר לשמוע את המוסיקה בגלל הרעש" :roll: :roll:

התאומות - "אוף, אבא, בשביל הג'יפ הזה אני צריכה להיות גמדה" (אחרי הפעם השלישית שהראש שלה נתקל בקשת ההתהפכות) - חמודה, אבא יכסה את הקשת בריפוד, חוץ מזה, זה לא... :roll: :roll:

התאומות - "אבא, למה אתה נוסע כל כך לאט?" - כדי שלא תעשו חור בתיקרה מהקפיצות.

בסה"כ הסופה עברה די בשלום, גם את טבילת האש המשפחתית. חששתי מביקורת קטלנית ובעיקר בנוגע לנוחות הנסיעה - מסתבר שזה לא הפריע לקמבצי"ת ולתאומות...נראה לי שבסיכומו של דבר לא תהיה התנגדות לטיולים ממושכים בסופה...

:wink: :wink: :lol: :lol: :roll: :roll:

שלמה

AvigdorAharon
05-03-05, 15:30
ככה זה כשמתחילים בדיסקו ועוברים לסופה...

:) :) :) :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :wink: :wink: :wink:

סולי
05-03-05, 16:52
כבר היה על הדרך אז למה לא, 8)

http://forums.ort.org.il/files/30/2190708/2167813.jpg

http://forums.ort.org.il/files/30/2190706/6436963.jpg

http://forums.ort.org.il/files/30/2190709/5248380.jpg

מקווה שלא היה גדול מידי..

eran4x4
05-03-05, 16:54
שלמה גדול,

הקמבצית שלי על הרצפה עם כאבי בטן.

asafk
05-03-05, 17:03
שלמה, אהממ... חסרות מדבקות על הג'יפ...

אסף.

t_uri
05-03-05, 18:11
אסף. עזוב. הוא לא אוהב אותם. :evil: :evil: :twisted: :twisted:

KOOKE
05-03-05, 18:28
אסף ואורי

כשיהיה לי מתקן לגלגל ספייר (אם ירצו השם וארז..בשבוע הבא) אז על כיסוי הגלגל באמצע תתנוסס לה המדבקה החסרה.

שלמה

-->