PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה בענייני ציוד היקפי למחשבים: סורק עם מזין (feeder)

shmil
19-06-12, 21:01
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <w:DontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"טבלה רגילה"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--> אחת לכמה זמן צריך לאתגר את הטכנולוגיה, לא?

אני מחפש הביתה, לא למשרד, סורק עם מזין, שאוכל הוציא כפלט קובץ PDF או TIFF רב עמודי., וכמובן שהסריקה תתבצע בעזרת המזין, ולא שאצטרך להחליף דפים ידנית.

מדפסות וירטואליות לסוגי הקבצים שציינתי, יש לי.

סורקים עם מזינים חוצים את קו ה-1500 ₪, ואין לי כוונה להוציא סכום כזה.
חשבתי על מדפסת משולבת, להם יש כיום, גם לפשוטות – מזין לצילום ומזין לפקסים.

הבעייה היא שבחנויות בד"כ יודעים להגיד לי שאי אפשר להתערב בדרייברים של המדפסת, ולא ניתן להדפיס את הסריקה הרב-עמודית לקובץ.
כולה feature של עוד כמה שורות בתכנות הדרייבר, אבל כנראה שיצרני המדפסות נמנעים מזה במכוון, כדי שיוכלו למכור סורקים עם מזינים בהרבה יותר כסף.

השאלה – מישהו מכיר מדפסת, מהביתיות הזולות, שיש לה מזין, ויודעת לעשות את הפלט הרצוי לי?
לא משנה לי לייזר או הזרקה.

Pageup
19-06-12, 21:35
שמיל אתה צריך סריקה דו צדדית או שחד צדדית מספיקה לך?

אביעד פ.
19-06-12, 21:38
שמיל אני לא מכיר סורק שיעשה לך את זה בבית במחיר טוב,
מה שאני יודע זה שפה באוניברסיטת באר שבע יש סורקים עם הזנה אוטומטית לשירות הסטודנטים במחירים מגוחכים,
5 אג' לדף בשחור לבן, ו-7 אג' לדף צבעוני, משהו בסגנון.
התוצאה מתקבלת בקובץ PDF מחובר ונשלחת אוטומטית לכתובת דואר שאתה מזין מראש.

אם הסריקה היא חד פעמית ואתה בסביבה, אשמח לעזור לך בזה.

אמיר ב.א
19-06-12, 21:58
הי שמיל ,

לנציגים בחנויות יש אינטרס לגרום לך לקנות משהו יותר יקר ,
חוץ מזה שהידע שלהם במחשבים , לא מי יודע כמה.

ככה עושים את זה:

קנה אחת ממדפסות ALL IN ONE של HP - די זולות בימינו,

Scanning multiple pages using an ADF
Place the documents to be scanned in the ADF and open the HP Director software.

Click Scan document . The Scan document window will open.

Select Text and Graphic(s) as Image , Text as Image , Editable Text , or Editable Text with Graphic(s) .

In the Destination box near the bottom of the window, click Save to file .

Click Scan . If the Preview window opens, wait until all the pages have finished scanning, and then clickAccept . If the preview window does not open, a Save As window will open after all the pages have finished scanning.

Use the Save In drop-down menu to select a location to the document in. Type the desired document name in the File Name box and then click PDF in the File Type drop-down.

Click Save . The file is now saved in a multi-page PDF format.

sos4u
19-06-12, 22:02
גם סמסונג 4824 יודע. והוא לייזר עם עלות דיו נמוכה בהרבה.

shmil
19-06-12, 22:58
ראשית, תודה למגיבים.

אין לי צורך בסריקה דוצדדית.
אין מדובר במשהו חד פעמי, אלא שימוש רב פעמי לסריקת מסמכים בני כמה וכמה עמודים בכל פעם, ועל מנת לחסול לעצמי את החלפת הדף הבודד בכל פעם.
כמדפסת, שי לי כבר זירוקס לייזר בבית, איתה אני גם מתכוון להמדשיך ולהדפיס, וכל הרעיון של המדפסת המשולבת הוא כדי לנצל את את הסורק כסורק עצמאי עם מזין אבל לקובץ.

אמיר - מדבריך אני מבין שניסית את זה ושזה עובד במשיכה עצמאית של הדפים לסריקה מהמזין, והתוצאה אכן בקובץ אחד רב עמודי?
אפילו זו HP Officejet 4500?

יוסי, האם זהו המצב גם עם הסמסונג, מידיעה ונסיון?

אמיר ב.א
19-06-12, 23:52
שמיל - מהזיכרון שלי - כן .

לפי האתר של HP - כן.

המדפסת שלי היא HP ALL IN ONE 4580

ולזיכרוני היא עשתה את זה גם בוינדוס , העניין שעברתי ללינוקס לפני שנתיים או שלוש, אז את ההדפסות והסריקות שלי אני עושה בלינוקס,
וגם שם היא תומכת בסריקה מהפידר למסמך רב עמודים , בפורמט PDF.

אני אבדוק שוב בוינדוס כדי להיות בטוח - ואחזור אליך.

Pageup
20-06-12, 00:37
שמיל,
הכל זה אלמנט של תוכנה. הדרייבר של HP תומך בזה ולכן אין בעיה.
עשיתי בדיקה HP OfficeJet 5610 All In One עובד.
הזנה דו צדדית זה כבר סיפור אחר, ואם אתה לא צריך את זה אז
אין מניעה שכל מדפסת עם פידר שיודעת לסרוק ישירות ל PDF לא
תעשה את זה. וכן, המוכרים, כמו בכל תחום, ינסו לדחוף לך מה שאתה
לא צריך והם באמת לא מבינים כלום. מעט מאוד צדיקים בתחום הזה.

moav
20-06-12, 01:01
מדפסת xerox workcentre 3220 עונה לדרישות הנ"ל .
סריקה בעזרת המזין ללא התערבות, לקובץ TIF או PDF.

בערך 1,200 ש"ח

tzagi
20-06-12, 02:16
מצתרף לחמולה
לי יש את זה
http://www.ebay.com/itm/Brother-MFC-7840W-WiFi-All-In-One-Laser-Printer-Multifunction-Center-New-Sealed-/320844869786?pt=COMP_Printers&hash=item4ab3d8309a#ht_1577w

אומנם קצת יקר, אבל מכשיר אמין להחריד וזול לתפעול, משתמש בטונר, ההדפסה עולה פחות מעשירית באינקג'ט
במקרה שלי, אני צריך מחסנית בשנה בערך, עולה לי כ $22 כולל משלוח ואני מדפיס לא מעט במונחים ביתיים, זה קצת שונה מלשלם $35 כול חודש.
מה שמאד הפתיע אותי, קניתי אותו לפני יותר מ3 שנים ב$10 מאז עובד מעולה יומית! משהו שאני לא יכול להגיד על כול מדפסת אחרת, ויש לי ערמה מהם בבויידם.
רובם גורשו לשם...בגלל מחירי הדיו.
בקיצור, שוה כול סנט.

המשוטט
20-06-12, 21:34
אפילו זו HP Officejet 4500?

לי יש 4500 כזו

עושה גם עושה עם WIN XP

אביחי

liron_al
20-06-12, 21:42
קנון mx320 גם עושה את זה.
ממש שאני זוכר המחיר ממש זול. מחירי הדיו לעומת זאת ממש לא :)

אמיר ב.א
21-06-12, 00:28
ניבדק עם הHP שלי - עובד גם בוינדוס...

lizard
21-06-12, 06:45
HP4500 עושה את זה. תקנה את המדפסת רשת. נוח יותר לעבודה.
אתה מקבל סריקה כPDF.
משמשת גם כפקס ויכולה לשמור פקסים על המחשב.
מאפשרת שליחת פקס ישירות מהמחשב.

חרגול1
21-06-12, 09:28
בנוסף, בחלק מהמקרים יש חשיבות למערכת ההפעלה.
ב- Win7 חלק מהדרייברים של המדפסות עובדים ע"י הדריברים של מיקרוסופט, ולא של יצרן המפדסת, ואז חלק מהפונקציות מפסיקות לעבוד.
עבדתי עם XP ויכולתי לסרוק כבצי PDF ברצף, ובמעבר ל- WIN7 כבר אי אפשר לעשות זאת, כי הדרייברים הם כמו שכתבתי בהתחלה.

אמיר ב.א
21-06-12, 17:03
חרגול אחד - ניתן להתקין את הדריבר של המדפסת , במקום של micro$oft
והפונקציונליות חוזרת ...

idanw
21-06-12, 17:29
אני משתמש בשירות Fax2mail.
כשאני צריך לייצר קובץ PDF פשוט שולח לעצמי פקס, ומקבל אותו למייל בPDF.
השירות עולה 5 ש"ח לחודש (וזה מאוד נוח שיש פקס זמין בכל מקום..)

עידן

חרגול1
21-06-12, 19:47
חרגול אחד - ניתן להתקין את הדריבר של המדפסת , במקום של micro$oft
והפונקציונליות חוזרת ...

תאמין לי שניסתי, התקנתי לא ממש עבד, דברתי עם התמיכה של HP, והם טענו שזהו הדרייבר ל-7.
אין ספק שהתאימות של 7 למערכות קודמות לוקה בחסר.

landY
26-06-12, 20:01
יש לי מדפסת משולבת של קנון, סורק עד כ20 או אולי 40 דפים בפידר. עלתה פחות מ 800 והתוכנה שמגיעה איתה מוציאה pdf רב עמודי. היא כוללת wifi ויש לה אחיות זולות בהרבה... חפש סדרה mx של קנון

זאביק
27-06-12, 07:47
ה-HP4580 עם XP עושה בדיוק את מה שאתה רוצה.
ה-CANON MX עם WIN7 גם עושה את מה שאתה רוצה.

שניהם מנסיון אישי

-->