PDA

צפייה בגרסה מלאה : חלונות כהים לרכב

ברששת
20-06-12, 13:12
האם מעשי להתקין לבד בכלים ביתיים? אם כן היכן ניתן למצוא הוראות (רצוי אם תמונות).
בר.

erezgur
20-06-12, 16:14
אפשר לבד, אבל חשוב לדעת מה קונים. רוב החומרים שתמצא בחנויות המוכרות כמו הום-סנטר וכו' יאבדו את צבעם מהר יחסית ולאחר שנתיים תצטער...

ני עשיתי כבר פעם שלישית (ברכב שלישי) אצל מקצוען אמיתי המגיע אליך לביית/לעסק ועושה עבודה שלא תאמן עם חומר איכותי. הרכב הראשון נמכר עם כיסוי בן 4.5 שנים שנראה מקצועי כמו ביומו הראשון.

המחיר הוגן מאד (תביא בחשבון כ-3 שעות עבודה) ואני ממליץ בחום (ה"פ לפרטים). אין לי כל קשר אליו למעט היותי לקוח מרוצה.

תמונה של הרכב ממש לפני המכירה, לאחר 4.5 שנים עם החלונות הכהים:
60665

ארז גור

eranm90
20-06-12, 18:10
לפני ההדבקה תנקה את החלונות עם הספרי הכחול של החלונות(ביתי רגיל אבל ללא אלכוהול) תודא שאין גרגרים דבוקים לחלון (אפשר עם סקריפר או להב של סכין יפני)
חתוך את המדבקה לפי גודל החלון +כמה ס"מ
עכשיו בשביל לקלף את ההגנה של המדבקה אתה צריך משטח (אני משתמש בדופן הרכב )השפרץ מהחומר ניקוי על דופן הרכב והדבק את הפילם לדופן כשהמגן מדבקה פונה אליך
עכשיו אתה יכול להתחיל לקלף את ההגנה בעדינות תוך השפרצה של חומר ניקוי על הדבק (זה לא הורס את הדבק אלא משהה אותו)
אחרי שקילפת את הכל תצמיד את הפילם לחלון (פנים החלון)
ובעדינות תתחיל לגהץ את הפילם (עדיף לצפות את המגב שקיבלת עם הערכה בנייר סופג למנוע סריטות)
תחתוך בעדינות את המסגרת ותנסה להכניס כ- 2 ס"מ בתוך דופן הדלת (אפשר לפרק את הדיפון וזה יקל עליך)
בדוק שאין בועות ותן לשמש ליבש את החלון הפילם יתכווץ כעבור כמה שעות
אם בכל זאת נשארו בועות לאחר היבוש אפשר לדקור עם סיכה

בהצלחה

גם אם לא הצליח הראשון אל תתיאש אחרי שתבין את הרעיון הכל ירוץ (מניסיון רב)

-->