PDA

צפייה בגרסה מלאה : מוטות רדיוס ג'ימיני על סמוראי סלילים 98

itamarperez
07-07-12, 13:16
שלום לכולם!

אני לא מצליח להשיג תשובה ברורה,
האם מוטות רדיוס של ג'ימיני מתאימים לסמוראי סלילים???
אני כמעט בטוח ב 100% שהאחוריים מתאימים בדיוק, אבל מה עם הקדמיים?

אני שואל כי אני מנסה להבין אם ניתן להתקין מוטות מחוזקים עם זווית מתוקנת מקיט הגבהה של ג'ימיני על הסמוראי.

תודה

סולי
07-07-12, 22:09
האחוריים בוודאות לא,
נק החיבור לשלדה שונות, גיבורות יותר בסמוראי.
לגבי הקדימה, אולי... אבל יאללה תהייה הראשון שינסה נשמח לדעת.

itamarperez
11-07-12, 22:04
אני צריך להחליף את כל הארבעה...

היכן ניתן להשיג בכלל מוטות רדיוס לסמוראים שלנו?

misha_k
11-07-12, 23:36
מכשירי תנועה...

תכין מרשרשים... יצא לך איזה 2500 מינימום לארבעתם לדעתי...

ואתה צריך להחליף את המוטות עצמם..?? (התעקמו / נשברו) או שאתה צריך להחליף את הבושינגים שלהם..? (התושבות גומי בחיבורים לשלדה)

ishc
12-07-12, 01:57
אני צריך להחליף את כל הארבעה...

היכן ניתן להשיג בכלל מוטות רדיוס לסמוראים שלנו?

במחירים של מכשירי תנועה הייתי בודק עם ארנון ורפי לגבי ייצור מחוזקים.

סולי
13-07-12, 00:54
לבנות חדש! ארוך יותר חזק יותר ולשמר את זוויות הקסטר המקוריות.
אפילו הייתי מחפש בושינגים שמאפשרים יותר תנועה לסרנים בהצלבה ושיהיו זמינים בשוק עוד הרבה זמן במחירים נורמלים.
זה דורש לא מעט עבודת מחקר, לבדוק אילו רכבי סלילים נמכרים בארץ ולמדוד מהם מידות של הבושינגים וכמה הם עולים..

itamarperez
14-07-12, 16:04
עדכון,
אז אתמול ובעזרתו של חבר טוב הסרן האחורי השבור ירד מהרכב ואיתו הזרועות העקומות,
הצלחתי למצוא מישהו שאולי יש לו זרועות רדיוס מקוריות ואני מקווה שהוא ייתן אותן במחיר סביר ד"א כמה לדעתכם שווה זרוע מקורית קדמית ואחורית?
זהו, חוץ מזה דיברתי עם רפי מרוק סוליד, אני אקפוץ לשם השבוע עם הסרן השבור והמוטות העקומים ונדבר איתו על בנייה של חדשים ומחוזקים למרות שאני לא יודע אם המחיר של לייצר כאלו חדשים יהיה שפוי מבחינתי.

ד"א
אתמול בלילה זחלתי מתחת לג'ימיני של חבר, המוטות האחוריים לא נראים בדיוק אותו הדבר וגם לא הקדמיים - היה ממש חשוך אבל אני מתכוון השבוע לבדוק שוב והפעם אני אביא איתי את הזרועות שפירקתי מהג'יפ ואז אעדכן עם הממצאים

omri_t
14-07-12, 16:25
לייצר מוטות כאלו זה לא סיפור כזה גדול.
בעל מקצוע רציני יכול לעשות זאת והמחיר לא אמור להיות אסון.

GodsFather
14-07-12, 17:50
בעל מקצוע רציני יכול לעשות זאת והמחיר לא אמור להיות אסון.

דבר והיפוכו.

סולי
14-07-12, 18:56
לטעמי מחיר שפוי לזרוע - באיזור ה-1,500ש"ח.
כאשר היא אכן חזקה ועמידה יותר, ארוכה יותר, אם היא קידמית היא צריכה לשמר במצב סטטי את זוויות הקסטר של היצרה, והכי חשוב להטמיע בושיניג גומי שיהיו זמינים גדולים וגמישים.

אגב, אחורה של סמוראי:
https://lh6.googleusercontent.com/-uojPvKIs73M/TWkkbb0v_KI/AAAAAAAABYg/iEpOigGVwrY/s640/IMG_0542.JPG

אחורה של ג'ימיני:
http://farm8.staticflickr.com/7044/6861039708_7ffd9f2d66_z.jpg

סולי
14-07-12, 21:13
סליחה תיקון טעות , זו זרוע קידמית של גימיני אבל העיקרון דומה... הרבה פחות מסיבי מהסמוראי.

ori r
16-07-12, 12:17
עדכון,
אז אתמול ובעזרתו של חבר טוב הסרן האחורי השבור ירד מהרכב ואיתו הזרועות העקומות,
הצלחתי למצוא מישהו שאולי יש לו זרועות רדיוס מקוריות ואני מקווה שהוא ייתן אותן במחיר סביר ד"א כמה לדעתכם שווה זרוע מקורית קדמית ואחורית?
זהו, חוץ מזה דיברתי עם רפי מרוק סוליד, אני אקפוץ לשם השבוע עם הסרן השבור והמוטות העקומים ונדבר איתו על בנייה של חדשים ומחוזקים למרות שאני לא יודע אם המחיר של לייצר כאלו חדשים יהיה שפוי מבחינתי.

ד"א
אתמול בלילה זחלתי מתחת לג'ימיני של חבר, המוטות האחוריים לא נראים בדיוק אותו הדבר וגם לא הקדמיים - היה ממש חשוך אבל אני מתכוון השבוע לבדוק שוב והפעם אני אביא איתי את הזרועות שפירקתי מהג'יפ ואז אעדכן עם הממצאים

אם אתה לא מתכנן למכור את הרכב בזמן הקרוב, שווה להשקיע* ולפנות לרוק סוליד, איכות ושירות ברמה גבוהה - אני הגעתי אליהם דרך המלצה של צחי.
הסרן האחורי שלי הוא בנייה שלהם, נוסע עליו כבר מספר חודשים (ניתן לראות מתי העליתי את התמונה) ובינתיים פשוט תענוג.

*להשקיע - זה לא שרוק סוליד יקרים, אבל בשביל מוצר איכותי צריך לשלם (לדעתי יחס עלות מול תועלת מעולה אם אתה לא מוכר את הרכב בתקופה הקרובה...)

GodsFather
16-07-12, 12:28
בלי קשר לרוק סוליד - מה מיוחד בסרן שלך שהשקעת בו ממון רב ? (אני לא יודע כמה השקעת, אבל כנראה שהשקעת לא מעט. גם לא מעניין אותי הסכום)

-->