PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת צמיגים

פסטר
09-07-12, 18:21
טוב, מ - 2008 לא החלפתי צמיגים.
100% שטח, מה כדאי?
היו שינויי במקסיס, קופר או BF?
BF בסביבות 1200 שקל
מקסיס וקופר בסביבות 850 פלוס מינוס 50
יש רעיון לצמיג אחר?
דיסקו בנזין שעושה 10-12 אלף בשנה, כל יום כ-15 קילומטר כביש (טוב,נו, 20 קילומטר)וסופי שבוע שטח או נח בבית.
מה?

רוכברודאו
09-07-12, 18:41
המחירים שלך לקופר לא מעודכנים.
בררתי בפנצ'ריה הידועה ביפו ורביעיית קופר STT דנדשה ב 2600 ש"ח. (מידה מקבילה ל 30")
במחיר כזה אין מה לחשוב יותר מדי. ל ד ע ת י. עדיף על מקסיס, ובנוגע לBF שיחפשו מי ישלם להם.

yoni 110
09-07-12, 21:10
ביום שקופר או מקסיס יחזיקו כמו BF אני אקנה אותם, עד אז רק BF

פסטר
09-07-12, 21:42
אני על BF מ 2008 נראים כמו חדשים, אבל אחד התפוצץ לי על כביש החוף ב 120 קמ"ש אז אחלטתי שצריך להחליף.
אולי התייבשו או משהו כזה, אז לא נסתכן ונחליף, הבעיה היא שההבדל גדול בין 2600 ל 4800
235/85/16

ALONSOF
09-07-12, 22:26
למה לא דנלופ?
יותר זולים בקנייה ומחזיקים מעמד מצויין.
החיסרון היחידי שלהם זה הרעש שהם מייצרים!

yoni 110
10-07-12, 21:57
הזול תמיד יוצא יקר.....

מתי יצא לך לקרוע דופן בBF? לי לא יצא מעולם לעומת כל הזולים למינהם

boaz avrahami
11-07-12, 08:42
הזול תמיד יוצא יקר.....

מתי יצא לך לקרוע דופן בBF? לי לא יצא מעולם לעומת כל הזולים למינהם

לי יצא לקרוע דופן וגם לעלות על בזנט בשטח.
אז אתה בוכה על הקנס...
לאור נסיוני בעבר עם ה ta, אני לא סגור שהם הקניה הכדאית ביותר.

boaz avrahami
11-07-12, 08:50
ביום שקופר או מקסיס יחזיקו כמו BF אני אקנה אותם, עד אז רק BF

אל תעריץ מותגים בצורה עיוורת.
ה bf עולים מעל 30 אחוז מהאחרים.
האם הם מחזיקים 50 אחוז יותר? לא בטוח בכלל ולכן לא השתכנעתי שהם שווים את הכסף.
ומה אם הושחת צמיג בלי כוונה?

מעבר לזה ששלך הכי טוב, נסיוני לימד אותי שהמותג הזה לא מצדיק את עלותו היקרה

פסטר
12-07-12, 09:27
לפחות עם משחיטים לך צמיג, אז שיהיה להם יותר קשה.
השחיטו לי שני צמיגים של מקסיס, אני לא בטוח שהדיכאון שלי היה שונה עם זה היה מקסיס או BF
בכל אופן זאת הוצאה גדולה מאוד.
מנסיון הבלאי של המקסיס גדול יותר מזה של BF באופן משמעותי.
החלטתי לקנות כרגע שני צמיגים של BF ועוד חצי שנה גם את הזוג השני.

gp1
12-07-12, 10:57
לפחות עם משחיטים לך צמיג, אז שיהיה להם יותר קשה.
השחיטו לי שני צמיגים של מקסיס, אני לא בטוח שהדיכאון שלי היה שונה עם זה היה מקסיס או BF
בכל אופן זאת הוצאה גדולה מאוד.
מנסיון הבלאי של המקסיס גדול יותר מזה של BF באופן משמעותי.
החלטתי לקנות כרגע שני צמיגים של BF ועוד חצי שנה גם את הזוג השני.

קח בחשבון שבלנד רובר כשצמיגים לא זהים מבחינת פרופיל או ברמת השחיקה , יהיו לך קשיים בשיחרור הנעילה המרכזית.

אמיר מ
12-07-12, 11:25
הבעיה עם BF, שתמיד יש מחסור, בעיקר במידה שאתה מציין. מהסיבה הזו, ולמרות שמגיע משלוח, העדפתי את ה- GoodYear MTR שזמינים יותר. כבר קרעתי פעם BF ולא היו צמיגים ונאלצתי להחליף את כל הארבעה.

רוכברודאו
12-07-12, 12:37
BF ולנד קרוזר שייכים לאותה משפחה אלמותית של "מותגי על" שכבר לא חשוב כל כך מה הקשר בין ההילה למציאות, כוכבם יזרח לעד. מדהים אותי כל פעם מחדש.
שיעור חשוב בכלכלה -למה חברות מותגי על נמכרות במחירי פרימיום מטורפים ע"י שחקנים שמאמצים אסטרטגיית נתח שוק. (באופנה/ציוד/רכב ובעצם כל דבר).

לגופו של עניין STT הוא צמיג מעולה לדעתי עם יתרונות ברורים וגם חסרונות מול ה BF (למשל STT בעל דופן חזקה יותר. כן. ושקט יותר משמעותית על הכביש, מאידך בשימוש שטח אגרסיבי הבלאי שלו יותר מהיר). כשמשקללים את עניין המחיר זה פשוט NO BRAINER.. אבל לך תבין את טבע האדם :)

פסטר
14-07-12, 21:37
הבעיה עם BF, שתמיד יש מחסור, בעיקר במידה שאתה מציין. מהסיבה הזו, ולמרות שמגיע משלוח, העדפתי את ה- GoodYear MTR שזמינים יותר. כבר קרעתי פעם BF ולא היו צמיגים ונאלצתי להחליף את כל הארבעה.

אמיר, אני לא יודע על מה אתה נוסע, אבל מהידע בעבר, MTR לא הסתדר עם 4WD קבוע. ניסיתי בעבר הרחוק ורק רעידות ובלגנים היו איתו, אז הפסקתי לנסות ואני אפילו לא בודק MTR.
יש פה עוד לנדרובראים שרוכבים על MTR ומרוצים?

landY
14-07-12, 21:45
על הדיפנדר היו פעם mtr , צמיג טוב לכביש, מחזיק בינוני פלוס. על הרנגלר מותקנים bf בני 50 אלף פלוס קמ ויחזיקו כנראה עוד 20 (עברו טסט).
ה bf אכן יקר, אבל מחזיק.

אמיר מ
14-07-12, 23:39
ה mtr וה bf באותו רף מחירים. אין בעיה עם 4*4 קבוע ואין רעידות כלל, מרעישים מעט, אבל אין לי נסיון ארוך איתם.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

-->