PDA

צפייה בגרסה מלאה : דריישפט קדמי רועד

דודו ארצי
28-07-12, 10:56
שלום חברים

בהמשך למסע יישור קו ושידרוגים אז ככה...
החלפתי את הקיט פרו קומפ 4" לראף קאנטרי 4" שהוא הרבה יותר רך ונעים כולל מוטות מתנתקים
החלפתי לג'נט 8" מידה אורגינלית
החלפת טרנספר 242 עם 5 מצבים כמובן
כמובן טיפול ענק כולל צלחות+רפידות ברקסים

יש לי בעיה של רעידה מעל מהירות 90 שהולכת ומתגברת ככל שהמהירות עולה.
פירוק הדריישפט הקדמי (קרדן כפול) והנסיעה שקטה ונעימה מאוד.
לפי זה הגענו למסקנה אורן(אורן מערכות-תותח על ובחור אמין מאוד:)) ואני שהבעיה היא הדריישפט.
שלחנו אותו כבר 3 פעמים לגרין גראס והבעיה לא נפתרה.
אשמח מאוד אם יש למישהו רעיון מה לעשות?

תודה ושבת שלום

grand
28-07-12, 13:35
בד"כ ישנה ויברציה מסויימת שמתגברת ככל שעולים במהירות בכל ה WJ שהוסבו, מי יותר ומי פחות, אם הרעידה חריגה ולא "עדינה" הדריישאפט שלך דפוק, או שלא הוסב היטב ( ההסבות האלה מבוצעות בארץ וצריך מזל איתן) , אם בא לך את הטוב ביותר זה להזמין מחו"ל TOM WOODS , לעיתים היקר יחסית מתברר כפיתרון הזול והטוב.

ishc
28-07-12, 15:26
לא יכול להיות שפשוט נוצרה זוית לא בריאה לדרייב שאפט ובגלל זה הרעידות? הרי בגראנדים אין לוקרים (אני צודק?)

boaz avrahami
28-07-12, 16:27
גם אצלי היה כזה סרט מאז שההגבהתי והחלפתי את הדריבשאפט מהמקורי לצלב כפול וסליפ יוק.
3-4 פעמים נשלח לגרין גראס עד שהגענו למשהו סביר אבל עדיין נשארה רעידה שקיימת גם עכשיו כשמסירים את הדריבשאפט הקדמי בכלל.

בדיוק כמו שאתה מתאר - מעל 80/90 קמש רעידה עדינה ומעצבנת שמתגברת מעט ככל שמגבירים מהירות.
אני כבר לא יודע מאיפה זה מגיע וקצת התייאשתי מלפתור את זה

השועל
28-07-12, 16:42
בדוק קסטר.

talw
28-07-12, 20:43
גם אצלי היה כזה סרט מאז שההגבהתי והחלפתי את הדריבשאפט מהמקורי לצלב כפול וסליפ יוק.
3-4 פעמים נשלח לגרין גראס עד שהגענו למשהו סביר אבל עדיין נשארה רעידה שקיימת גם עכשיו כשמסירים את הדריבשאפט הקדמי בכלל.

בדיוק כמו שאתה מתאר - מעל 80/90 קמש רעידה עדינה ומעצבנת שמתגברת מעט ככל שמגבירים מהירות.
אני כבר לא יודע מאיפה זה מגיע וקצת התייאשתי מלפתור את זה

יכול מאד להיות צירייה עקומה ש״זורקת״.
תבדוק גם אם הסרן שלך לא מחייך (-;
שים לוקרים פעם אחת ולתמיד ותשכח מרעידות ובלאי של הפרונט המזורגג הזה.

boaz avrahami
28-07-12, 23:37
הסרן הקדמי מחייך מעלה בערך...
הייתי שם סרן מחוזק לפני שהייתי שם לוקרים

נמרוד - מערד
29-07-12, 10:59
דודו
במקרה וקימת ויברציה כשהדרישפט מנותק, יכל להיות שאחד מהצירים זורק כמו שטל ציין, לי זה קרה בציר הארוך לקח לי זמן להבין שזה לא מהדרישפט.
נמרוד

דודו ארצי
29-07-12, 23:11
תודה לכולם!
שכחתי לציין שגם הסרן הקידמי שלי הוחלף אצל אורן מערכות.
אורן טוען שאין שום ספק שכל הרעידות הן מגיעות אך ורק מהדריישפט
אמר שכבר יצא לו מס' לא קטן של פעמים שהדריישפט נשלח 6 פעמים עד שיצא בול והרעידות פסקו סופית.
דבר נוסף הוא ציין של-WJ הדריישפ קארדן כפול הוא החלפה של הפעמון לעומת הגראנדים הישנים או הצ'ירוקי שמגיעים מהחברה עם קארדן כפול.
אז אנחנו ממשיכים ככה...קודם כל שולחים שוב פעם את הדריישפט לאיזון בפעם הרביעית (אני אופטימי יש לי עוד 3 פעמים לפעם השישית),
מחפשים במחיר שפוי קארדן כפול שירד מצ'ירוקי או גראנד ישן - אם יש למישהו אני אשמח לשמוע ולבדוק.
כמובן שאעדכן ברגע שהסיפור בהמשכים יגיע לסיומו:rolleyes:
ושוב תודה לכולם על הרצון הטוב!!!

Jacob80
30-07-12, 08:37
אני לא יודע באיזה רכב מדובר, אבל אם זה WJ אני הייתי בודק 2 דברים:
1.קסטר, ואם יש לך זרועות מתכווננות אז יש גם איך לתקן את זה
2.אפשר לנסות להנמיך טרנספר ב 2 ס"מ.

אצלי כשעליתי מ 4" ל 4.75" התחילו רעידות ו 2 הדברים שרשמתי למעלה פתרו את הבעיה.

גניסלב רונן
30-07-12, 14:55
הסרן הקדמי מחייך מעלה בערך...
הייתי שם סרן מחוזק לפני שהייתי שם לוקרים
אין פתרון לוקרים לWJ ....:(

דודו ארצי
31-07-12, 07:08
חברים יקרים הוחלף דריישפט קדמי והרעידות נפסקו.
הדריישפט שהוחלף הוא קארדן כפול שהגיע מקורי מחו"ל על רכב שהושבת (רק אתמול הבנתי שלגראנד שירוקי עד 98 וצ'ירוקי מגיעים עם קארדן כפול מקורי)
שמעתי לעצתו של אורן להחליף לדריישפט שהגיע מחו"ל ללא משחקים של התאמות+איזונים בארץ...בקיצור הצליח והרעידות פסקו.
אחלה יום

-->