PDA

צפייה בגרסה מלאה : המרת קרב' להזרקה.

גיא
16-06-03, 16:39
אני יורד הנתיים מכל שאר הנושאים עקב מותו בטרם עת של המחשב ניהול מנוע של הניבה.

ועל הפרק....

מכיוון שהקרב' החצי מנוהל מחשב לשעבר שלי הוא העתק של הסולקס של סיטרואן בי איקס,
ומכיוון שנאמר לי על ידי בעליו לשעבר של דבר כזה שמערכת הזרקה חד נקודתית של סיטרואן זד איקס מתאימה בולט-און כי זה אותו מנוע ...

אז מה דעתכם המלומדת על האפשרות שניראית לי פתאום חצי מציאותית להמיר את כל הזבל הרוסי הזה להיות מוזרק ?

אם נניח אני מניח את ידי על מחשב + סעפת + כל המנוע צעדים וכו' .. של ZX.
ונניח שיש כבר כמה חיישנים ( לפחות את הלמבדה מצאתי ) אבל יש כמה חוטים שניכנסים בתוך החלק החשוך של המנוע ולא טרחתי מעולם למצוא לאן הם מחוברים ...

אז ... יש מצב ?

( זה פורום בונים, נכון ? )

נמרוד
16-06-03, 16:44
תקרא את הדיון הזה, היטב!
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=147

כל מה שכתוב שם נכון גם לגביך, ואפילו יותר מסובך, כי אין את הנסיון ובסיס הידע שקיים לגבי הCJ.

עצה - רד מזה מהר. לך בכיוון ההפוך, תסב את המערכת שלך לקרבורטור פשוט בלי ניהול מחשב ובלי חיישנים, מסובארו או מה שלא יהיה.

גיא
16-06-03, 17:07
קראתי.

אבל אם זה בולט און ... זה לא אמור להיות מסובך. לא ?

נמרוד
16-06-03, 19:08
זה לא בולט און. זה בדיוק כמו בדיון הנ"ל. שם מדובר על לקחת מערכת הזרקה של מנוע 4.3 ליטר מספארי ולהרכיב למנוע 4.2 בסיקס. בגלל שהנפחים דומים, אז המערכת בגדול מתאימה. אבל אם קראת את הדיון, ברור שההתאמה הפיזית של ראש ההזרקה לסעפת של הסיקס היא הבעייה הקטנה ביותר, וחנן בכלל לא מתייחס אליה. כל פרט ופרט בדיון הנ"ל רלוונטי גם להסבה שאתה מדבר אליה. אילו חיישנים נדרשים, איפה מרכיבים אותם אם בכלל, איזו מערכת הצתה יש לניבה, מאיפה תגיע התוכנה המתאימה?

asafk
19-06-03, 18:54
תסתכל מקרוב על מנוע מוזרק של ניבה. יש לא מעט הבדלים, אבל יש כאלה שעשו את ההסבה.
אני ממליץ לך לקפוץ לחבר'ה אצל אורי מלמד בחיפה- מומחים לקרבורטורים ולמערכות הזרקה. אני חושב שיוכלו לעזור לך הרבה.

אסף.

Moogi
20-06-03, 19:35
אורי זה האבא, במקום יושב רמי מלמד, הוא מבין רציני וכרגיל ישאל מה עם להרכיב טורבו.. :lol: אבל בתכלס אם הוא יעזור ויעשה מה שיעשה תצפה למשהו טוב ויקר מאוד.
רמי מלמד בקיצור, טוב, מבין ויקר.

-->