PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכירים מקום לשיפוץ האיטרקולר?

tallevi
03-08-12, 12:27
היי,

לאחר חשד ובדיקה שהצדיקה את החשד הזה, גיליתי שהאינטרקולר אצלי מפוצץ, דולף, לא אטום.
הדליפה היא מהחיבור לדוד, (כמו ברוב המקרים).

מישהו יכול להמליץ על מקום מקצועי שמבצע תיקונים מסוג זה ?
אני לא מעוניין להביא מפירוק באופן עקרוני, מאחר ואף פעם אתה לא יודע מה מצב החלק המפורק.
אני מעדיף לקחת אותו למקום שייבצעו בו תיקון מקצועי ושיוכלו לבדוק אותו בלחץ, לאחר התיקון ולוודא אטימות מלאה.

תודה מראש למגיבים.

טל.

tooshey
03-08-12, 12:33
לא בטוח שניתן לתקן, אבל אם כן אתה צריך רתך ארגון מקצועי.
עידו לוריה,בז מור באיזור הצפון
אודי פורת,זיו פורת,שלומי לוי באיזור רחובות
ובטח יש עוד במקומות אחרים

בברכה,טושי

אמיר ב.א
03-08-12, 12:37
אצלי לאחר ניסיון לא טוב עם מתקן רדיאטורים שניסה לתקן סדק באינטרקולר מאלומניום , לא הצליח ורק עשה נזק,
קניתי אפוקסי שני חומרים שמיועד לאלומיום , הדבקתי לבד , ובנתיים מחזיק מעמד טוב מאוד ...
זה במידה ולא תמצא פתרון אחר.

tallevi
03-08-12, 16:58
אצלי לאחר ניסיון לא טוב עם מתקן רדיאטורים שניסה לתקן סדק באינטרקולר מאלומניום , לא הצליח ורק עשה נזק,
קניתי אפוקסי שני חומרים שמיועד לאלומיום , הדבקתי לבד , ובנתיים מחזיק מעמד טוב מאוד ...
זה במידה ולא תמצא פתרון אחר.

האפוקסי הזה שאתה מדבר עליו, גם כן מגיע בצורת מזרק כפול ?
מה לגבי היישום, איך זה בוצע, יש בעיה קשה מאוד של גישה לנקודות האלו.

טושי, אכן קיים ספק לגבי יכול התיקון של הנבלה, בגלל זה חיפשתי מקום שזה הלחם והחמאה שלו...

תודה,

טל.

tzagi
03-08-12, 22:56
אפוקסי אכותי יעשה את העבודה ויחזיק שנים רבות (המיועדים לאלומניום-מכילים אבקת אלומניום)
אגב, יש גם את המוצר הזה:
http://www.aluminiumrods.co.uk/
משתמשים במבער אינסטלציה סטנדרטי
לא השתמשתי בזה מעולם ולפי הבנתי זה לא עובד על כול סוג אלומניום.

המשוטט
03-08-12, 22:59
בדקת עם האח הצולע של עבוד אצלך בעבודה ?

הוא ספץ בריתוך אציטילן

אמיר ב.א
04-08-12, 20:30
הי טל ,

האפוקסי שאני השתמשתי בו ,
מגיע בצורת גליל פלסטלינה של שני חומרים שמיועד לאלומיום (יש גם גירסאות לנחושת לנירוסטה ולפלסטיק) ועלה משהו כמו 30~ ש"ח

הייתי צריך לפרק את האינטרקולר , כדי למצוא מלכתחילה איפה הנזילה , ולנקות אותו מבפנים,
ואחרי התיקון זה עזר שהוא מפורק , כדי לבדוק שאין דליפה ...

tallevi
05-08-12, 01:07
טוב, אז הגעתי למסקנה שכנראה עדיף ללכת על תיקון עצמי באמצעות החומר הישן והטוב "פרופוקסי 20" שמניסיון, תמיד עשה את העבודה.
זה עובד מעולה על אלומיניום, למרות שכנראה ישנם חומרים דומים, יעודיים בפרט לאלומיניום.

אמיר, את האינטרקולר פירקתי עוד לצורך הבדיקה כמובן.

אחרי בדיקה נוספת, התיקון הצליח ואין רטיבות מהנקודות שהיו.

תודה למגיבים !

טל.

-->