PDA

צפייה בגרסה מלאה : איסוזו רודיאו LSE 2002, נוריות בוק מנוע ו-ABS דולקות - איך פותרים הבעיה ???????????

רונירוקח
04-08-12, 13:03
קניתי איסוזו רודיאו LSE 2002, נוריות בוק מנוע ו-ABS דולקות - איך פותרים הבעיה ??????????? הייתי במוסך,עשו לי טיפול 10,000 וברקסים קידמיים, אמרו לי שנורית "בדוק מנוע" דולקת בגלל "ממיר קטליטי" וזה לא קריטי. לגבי ה-ABS לא ידעו מה להגיד. יש למישהו ניסיון בטיפול בבעיה???

razzamataz
04-08-12, 18:48
האם דלקו הנורות לפני הטיפול?
ממיר קטליטי לא קריטי אלא אם אתה רוצה לעבור טסט, כנ"ל ABS (לא יתנו לך לעבור עם הנורות דולקות)
הבעייה יכולה להיות חיישן ABS או מחשב ABS

yuly
24-08-12, 11:29
יש לי רודיאו, והנוריות נדלקות לפי בירור שלי בגלל חיישנים שנדפקים.
פעם אחת תיקנתי את החיישן של הממיר, אבל זה היה יקר (החלפה לא תיקון) והתקלקל שוב מהר מאוד.
לגבי ה ABS לפי דעתי זה אותו הדבר, הנורה דולקת והABS עובד. אני עברתי טסט עם זה, אבל המוסכניק שלי העביר לי טסט.
למדתי שיותר זול ונוח לתת לו להעביר את הטסט כי לו לא מבלבלים את המוח עם כל מיני קטנות שללקוח רגיל מנסים לדחוף...

רוכברודאו
24-08-12, 12:27
אם אתה רוצה תשובה מדוייקת לגבי ה ABS תצטרך מוסך מורשה עם גישה למחשב tech 2
סביר למדי שמחשב ABS מייצר את התקלה (נפוץ ברודאו וקשור לדוושת תאוצה - המחשב לא מקבל מידע תקני מתי משתחררת הדוושה). אפשר לחיות עם זה. החלטה שלך כמובן.
לגבי הממיר - כמו שצויין פה - סע לשלום. זו הבעיה הנפוצה ביותר ברודאו. קשורה לחיישן או חיישני חמצן תקולים (שניים לפני ושניים אחרי הממיר) שהולכים כמו גרעינים. כשהמחשב מזהה זאת הוא עוקף למעשה את מערך החיישנים ומתנהג כאילו הם לא קיימים. מה זה עושה? הרכב הופך לכאורה למזהם יותר. בתכלס (בלי לסבך) ההשפעה היא מינורית ביותר - ברמה שגם טסט אתה תעבור אם המנוע, למעט החיישנים, תקין כמובן.

-->