PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בנושא רישיון הרכב

Daniel Turgeman
19-08-12, 11:49
בוקר טוב לכולם
יש לי פאג'רו קצר 94 ואני רוצה להוריד את הספסל האחורי כדי קצר את הקבינה ולהפוף את החלק האחורי לסוג תא אחיסוני.
השאלה היא אם אני עושה מוריד את הספסל האחרוי אני צריך לשנות את זה ברישיון הרכב ועד כמה יהיה לי קשה מבחינה בירוקראטית לעשות את כל השינוי הזה?

אמיר ב.א
19-08-12, 17:18
כן זה יהיה בעיה .... אכן אתה צריך לשנות את זה ברישיון הרכב , כולל עמדה מס' 1
קשה מבחינה בירוקרטית , ומומלץ לא לעשות את זה.

תחשוב על משהו אחר ...

polar bear
19-08-12, 17:35
בוא נגיד שהורדת את הספסל. מה השלב הבא ? איזה שינוי אתה עושה ברכב? מה ההבדל בין האוטו שלך לבין בלייזר שניתן להוציא לו את הספסל ע"י הוצאת שני ברגים?

אם אתה רק מוציא את הספסל אין שום בעיה. ברשיון כתוב כמה מותר לך לקחת וזה מותנה בכמות המושבים, אז אם אין לך מושבים - אסור לך לקחת . וזהו.

omri_t
19-08-12, 19:22
אם אתה רק מוציא את הספסל אין שום בעיה. ברשיון כתוב כמה מותר לך לקחת וזה מותנה בכמות המושבים, אז אם אין לך מושבים - אסור לך לקחת . וזהו.

לא מדוייק,
בטסט עלולים לבקש לבדוק את מספר המושבים ברישיון מול המושבים ברכב. כולל תקינותים וחגורותיהם.
ואז אם אין ספסל אחורי- לא תוכל לעבור טסט.

סחבק נכשל על זה בטסט לסמוראי....

הכוכב הכחול
19-08-12, 22:22
סחבק נכשל על זה בטסט לסמוראי....

עצוב אבל +1

landY
20-08-12, 07:55
לא יותר פשוט לקפל את המושב?

Pageup
20-08-12, 08:02
עצוב אבל +1

+1 ולא עזרו כל ההסברים ששנה שעברה עבר ככה בלי המושבים.
ולא עזר ההסבר שזה כולה 2 ברגים לכל מושב ( מושבים 6,7 בפראדו ארוך).
נסעתי הביתה, הרכבתי וחזרתי אחרי שעה.
אם אין לך את היכולת להחזיר אותם, כמו שאמרו קודם, עמדה מס' 1 וזה לא
רעיון טוב.

stavamrosi
20-08-12, 10:16
להרכיב זו הדרך ההפוכה מלפרק... תפרק תשמור על האפשרות להרכיב... תשחיר את החלונות האחוריים... ואם בטסט יבקשו אז תוכל להרכיב...
חמסה חמסה אצלי עדיין לא בקשו!

polar bear
20-08-12, 16:49
עברתי עם הבליזר 3 טסטים ככה. ובאופן חוקי אני לא רואה עם זה שום בעיה. לפי מה שאתם אומרים צריך לברר אם באמת זו דרישת החוק = אם כתוב 5 צריך להיות באוטו 5 מושבים. או - ש 5 זה המקסימום ואז סתם טרטרו אתכם. ואולי...יש הבדל בגלל הגדרת הרכב כמסחרי אחוד או לא?

אגב, אם בכסאות עסקינן, השבוע ראיתי רשיון של ג'ימני עם משהו מוזר - היה כתוב שם נוסעים למעט הנהג 5 מהם ליד - 1 ובהערות היה כתוב - מושב אחורי מוגבל ל 2 נוסעים...אז למה לכתוב למעלה ככה ולמטה ככה????

עידו לוריה
20-08-12, 20:57
עברתי עם הבליזר 3 טסטים ככה. ובאופן חוקי אני לא רואה עם זה שום בעיה. לפי מה שאתם אומרים צריך לברר אם באמת זו דרישת החוק = אם כתוב 5 צריך להיות באוטו 5 מושבים. או - ש 5 זה המקסימום ואז סתם טרטרו אתכם. ואולי...יש הבדל בגלל הגדרת הרכב כמסחרי אחוד או לא?

אגב, אם בכסאות עסקינן, השבוע ראיתי רשיון של ג'ימני עם משהו מוזר - היה כתוב שם נוסעים למעט הנהג 5 מהם ליד - 1 ובהערות היה כתוב - מושב אחורי מוגבל ל 2 נוסעים...אז למה לכתוב למעלה ככה ולמטה ככה????

כי זו מדינת ישראל .

עידו

tzagi
21-08-12, 08:08
בוקר טוב לכולם
יש לי פאג'רו קצר 94 ואני רוצה להוריד את הספסל האחורי כדי קצר את הקבינה ולהפוף את החלק האחורי לסוג תא אחיסוני.
השאלה היא אם אני עושה מוריד את הספסל האחרוי אני צריך לשנות את זה ברישיון הרכב ועד כמה יהיה לי קשה מבחינה בירוקראטית לעשות את כל השינוי הזה?

לא צריך לתלהם, אולי הבחור בכלל לא בישראל?
הוא לא ציין, ולפי השאלה מתקבל שהוא לא, ואם הוא כן.....מהר מאד הוא יבין ששאלתו....איך נגיד?
לא פרקטית.

-->