PDA

צפייה בגרסה מלאה : עוד שאלה על כדאיות 1.6 בסמוראי (כותרת נערכה)

יובלמנ
19-08-12, 22:00
האם אפשר להרכיב מנוע של בלנו 1.6 על סמוראי ואם זה כדאי ובראי או רק גורם לצרות ברכב?

שגיא S
19-08-12, 22:02
טכנית זה אפשרי
כדאי? תלוי מה אתה מחפש - יהיה לאוטו יותר כוח.

חוקי - זה לא.

GodsFather
20-08-12, 08:32
חיפוש יניב לך דיונים שלמים על האם זה טוב או לא ומה האלטרנטיבות.

אנא השתמש בפונקציה הזו.

ניבו
21-08-12, 07:07
כדאי ומומלץ!! מניסיון :]

ishc
21-08-12, 08:11
אם כבר אז עד הסוף!!!
חפש ויטרה 16V אוט' לפירוק, קח את המנוע כולל ההזרקה, את הגיר ומהטרנספר תייצר KICKER שיתחבר לטרנספר של הסמוראי. חוקי זה לא אבל תקבל מנוע מעולה לכביש שיתן לך גם חיסכון בדלק, גיר אוטומטי לעבודה חלקה יותר בשטח טכני, טרנספר של ויטרה בשביל LOW קליל יחסית לאותם איזורים שהדרך פשוט מאוד משובת ואתה רוצה לנסוע לאט + רנספר של סמוראי עם LOW שפוי יותר (רצוי עם 4.16) ושילוב של שניהם לקבלת LOW מפגר לזחילת סופר איטית.
רגע... שנייה... המקלדת מקצרת מהריר של עצמי

סולי
21-08-12, 17:11
תלוי מה אתה מחפש ולאיזה שנתון הסמוראי שתרצה להסב..
לדעתי עדיך למצוא מנוע ג'ימיני vvt + צמת חשמל.. ואפילו יש סיכוי שזה יהיה חוקי..
לא חזק כמו ה-1.6 16v, אבל שקט , חסכוני, קל ומודרני יותר.. מבחינת הספק יותר דומה ל-1.6 8v.

יובלמנ
21-08-12, 22:21
אני אסביר אני עצמי יותר טוב,מצאתי סמוראי שכבר הותקן בו מנוע של ויטרה לא ראיתי עדיין את הרכב אבל לפי מה שראיתי בתמונות שהבחור שלח לי הרכב נראה פצצה. לפי מה שהוא אומר נכון זה לא חוקי, אבל הרכב עבר כבר שני טסטים ואף אחד לא אמר לו כלום.לפי מה שקראתי פה ובאינטרנט צריך שהיה מתאם בין הגיר למנוע,ואז מי שיש לו עין חדה (כמו שוטר שקצת מבין עניין) יכול להבין שמדובר במנוע שלא מתאים לרכב. אך לפי מה שהבחור אומר אין לו מתאם והבלוק זהה לבלוק של סמוראי,נגיד ואני לוקח את הסיכון שזה לא חוקי, מהם הדברים שאני צריך לבדוק ברכב שעבר שידרוג כזה בשביל שלא התפוצץ לי איזה חלק ברכב ביום הראשון שאני יוצא לטיול שטח ומאמץ את הרכב.

cj 64
21-08-12, 23:01
אני מציע שתתיעץ עם הבחור שעשה זאת,
ולא תתיעץ על דברים כאלו בפורום!
זה לא לעניין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
גל

GodsFather
22-08-12, 05:53
גל, זה לא מישהו ששוחה בעניינים אלא חדש וטרי. הבחור עשה צעד נבון בזה שהוא התייעץ כאן גם אם הוא לא יאהב את התשובות, כולל אם אתה לא.

ולך מר יובל -

1. לפי השאלות שלך, ניכר שאתה לא מבין מה המשמעות של "לא חוקי", וכמו רוב האנשים אתה מתייחס לטסט כאל הדבר היחיד שימנע מהרכב הזה לנסוע בכביש. אתה טועה.
לא משנה איזה שוטר יעצור או לא יעצור ואם הוא יבין או לא, הם לא הבעיה שלך כי להוריד ג'יפ מהכביש יורידו גם אם הוא חדש מהניילונים. הבעיה שלך היא בעת תאונה. שם, עלולים לבחון את הרכב בצורה יותר מדוקדקת ולהבחין אך לפתע כי הנה המנוע אינו באמת מקורי אלא "קומבינה", גם אם הוא נכנס בדרך פלא לרשיון, או הותאם לפי הרשיון. אז ידידי אתה בצרות. כמובן שמהכל אפשר לצאת, אבל זה עלול להצריך כיסים עמוקים ועו"ד עב-כרס. וכל זה בשביל מה ? עוד כמה סוסים ? בשביל להגיד שלך יש יותר גדול ?
זה לא סופה ולא JEEP או טויוטה או כל דבר אחר עם מאות סוסים וגלגלי ענק ושאר דברים שמפצים על עין קטן. זה כולה סמוראי.

2. טכנית, לא ראית בכלל את הרכב ולא בחנת איך הוא מתנהג. גם אם המנוע פיקס, אולי הפח רקוב ? אולי הגיר מקרקש ויש חופשים בכל רכבת הכוח ומה לא. אז על סמך תמונות ותיאור של בעל אינטרס למכור, לא הייתי רץ לבנק לקחת צ'ק פתוח. אפילו לפורום לא העלית תמונות של הקורבן.

ההמלצה שלי, כמו של רוב האנשים פה - יש עוד חיות טובות וחוקיות יותר בשוק, חפש לך אחת אחרת. יש אפילו כמה נפלאות שמוצעות פה למכירה היום ובמחיר סביר ביחס לתמורה.

אם בכל זאת אתה מתעקש, וזה די אופייני לאנשים שנדבקו בחיידק - תעלה פרטים אחרי שבדקת את הרכב באמת, קח איתך חבר שמבין, ובוא נדבר על מה יש ברכב ומה לא.

zahi madhala
22-08-12, 10:26
אני נוסע עם1.6 המון שניםצור אתי קשר 0523524064 צחי

cj 64
22-08-12, 17:07
אני נוסע עם1.6 המון שניםצור אתי קשר 0523524064 צחי
או......לזה חיכיתי!
גל

-->