PDA

צפייה בגרסה מלאה : חושב לעבור לדיסקברי 2004....

Viligura Israel
23-08-12, 11:06
בוקר טוב לכולם..

אני בעליו של טרופר ארוך בנזין (גפ"מ ) 2001 בשש שנים האחרונות, מרוצה מאוד, אוהב את היכולות, האמינות ... הכל סבבה, אבל...
לאחרונה התחלתי לפזול לכיוון דיסקברי 2004 (אני עדיין לא מבין בתתי הדגמים - XS, ES וכו' ).
מדובר על רכב שישרת בעיקר את האשה באמצע השבוע אבל כל סופ"ש יוצאים להסתובב בשטח (רמה בינונית + ) וחייב 7 מקומות...

מה אומרים ???

Gershon
23-08-12, 16:08
בוקר טוב לכולם..

אני בעליו של טרופר ארוך בנזין (גפ"מ ) 2001 בשש שנים האחרונות, מרוצה מאוד, אוהב את היכולות, האמינות ... הכל סבבה, אבל...
לאחרונה התחלתי לפזול לכיוון דיסקברי 2004 (אני עדיין לא מבין בתתי הדגמים - XS, ES וכו' ).
מדובר על רכב שישרת בעיקר את האשה באמצע השבוע אבל כל סופ"ש יוצאים להסתובב בשטח (רמה בינונית + ) וחייב 7 מקומות...

מה אומרים ???

1999-2004
DISCO TD5 אני ממליץ לך מאוד-רק בלי מערכת בלמי אוויר and ACE

shyy
23-08-12, 21:35
שלירון סיפר לי נקרעתי מצחוק .
לך על זה יהיה מצחיק מקסימום תקנה פוראנר כמו של טל :)

Viligura Israel
24-08-12, 09:35
[QUOTE=shyy;466834]שלירון סיפר לי נקרעתי מצחוק .
לך על זה יהיה מצחיק מקסימום תקנה פוראנר כמו של טל :)[/QUOTE
חברים עלק...אני באמת מתלבט

gp1
26-08-12, 11:20
הם רודפים אחריך . מהצהובון , הרי שאלת שם , עוררת אותם, וכשיו הם ירדפו אותך וימררו את חייך.

Tsafrir
26-08-12, 12:08
בוקר טוב לכולם..

מה אומרים ???

סתם תהיה, ומה רע בטרופר בנזין 2004?

Viligura Israel
26-08-12, 16:18
סתם תהיה, ומה רע בטרופר בנזין 2004?

הלוואי והייתי מוצא אחד למכירה.... למעט זה שנמצא באילת והרכב לא משהו (בלשון המעטה) ...
אין טרופר בנזין למכירה !!!

yoni 110
28-08-12, 22:37
גם דיסקברי יקח לך לא מעט זמן למצוא- נכון לכרגע כל מה שמפורסם ביד2 גרוטאות
אבל עם זמן ורצון אפשר למצוא.... אפילו אני מצאתי אחד בסופו של דבר :-)

omri_t
28-08-12, 23:20
ואני מהצד, שלא מכיר לעומק את הרכבים המדוברים- לא מבין מה האינטרס במעבר כזה.....?

אתה עובר מרכב שאתה מרוצה ומכיר
לרכב אחר שאינך מכיר לעומק שהוא גם כן ישן ומעבר להכל זה דיסקו שזה ממש סוג של דת.

לעבור מ 2001 שאתה מכיר ויודע ל 2004 - לא ניראה לי מהלך הגיוני.

Viligura Israel
30-08-12, 20:04
אז ככה…
לאחר לבטים רבים ולילות בלי שינה, הוחלט (שוב) להשאר עם הטרופר!!!
הוא הוכנס לאחר כבוד ליישור קו בידיו הנאמנות של גלעד מדרך השטח ( אני לא יודע עם זה המקום לכתוב את דעתי האישית עליהם…)
ויצא משם זקוף, גאה ומוכן לעונת הטיולים הקרבה כשהוא חמוש ברדיאטור גיר .
עכשיו כל שנשאר זה קוסמטיקה ( מע׳ שמע חדשה, מקסטראק וכו׳) ויאללה…

בכל מקרה, תודה על התשובות וההיענות … רעיון הדיסקברי עדיין לא נמוג, הוא רק נדחה !!!

נפגש בשטח…

-->