PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיולי ג'יפים בארץ לבני 50+

gilz
24-08-12, 18:41
שלם
אני ואישתי מעוניינים להצטרף או לצרף לקבוצת מטיילים בני 50+ בטיולי ג'יפים ברחבי הארץ בעיקר בסופ"ש.
תודה, גיל

avikkllk
24-08-12, 20:36
אפשר לשאול למה אפליית הגיל?
קליקליק.

yes1952
24-08-12, 20:50
קליק קליק(גם לך מגיע ברוך הבא-ראה הערה)
זו לא אפליית גיל
זו הבנת המצב
בני 50 + חיים בקצב שונה מבני 20 ו30 +
ולא תמיד אפשר לחבר בין אנשים כשיש הפרש גילים ניכר
תמיד נח יותר לצאת לטיול עם מישהו שמכיר את המסטינג שאכלת איתו בצבא
שנית ציין את רכבך ואני די בטוח שיווצר לך כבר קשר עםבפורום הרכב הדומה לשלך-
מעבר לכך
שים לב שמידי פעם מתארגנת קבוצת מטיילים ותמיד מקבלים את הבאים זה מקרוב בידיים פתוחות
אותי קיבלו כך אזי בטח גם אותך
שבת שלום
יוסף

נמרוד - מערד
24-08-12, 21:41
יוסי היי
בקבוצת הטיולים שלנו יש פער גילים גדול מאוד, מחיליים ועד 55 וכולם מוצאים את הנישה שלהם בקבוצה ומסתדרים יפה מאוד.
נמרוד

yes1952
24-08-12, 22:56
היי נמרוד
חלילה לי מלפסול
הבחור שאל
אני עניתי
אין הנחתום מעיד על עיסתו-אך אומר רק שאני מוקף בחברים מבוגרים ממני ומאוד צעירים ממני
אהה-ו 55 זה צעירים אצל אילו שחצו את ה-60:p
יוסף

tzagi
25-08-12, 01:24
הכול דמגוגיה,
אני מכיר צעירים יותר זקנים ממני וזקנים יותר צעירים ממני.

moshik999
25-08-12, 02:00
הכול דמגוגיה,
אני מכיר צעירים יותר זקנים ממני וזקנים יותר צעירים ממני.

גיל ביקש להצטרף או לצרף לטיול ילידי 1962 ומטה.
הוא לא התעניין בצעירים ברוחם או זקנים ברוחם

הכוונה שלו אני מניח זה שצריך להציג תעודת זהות כתנאי להצטרפות.:rolleyes:

joedavni
25-08-12, 07:33
שלום גיל,
רוב המטיילים עם אבירם ברקאי, הגורו של טיולי הג'יפים בישראל עונים לקריטריון. יש גם צעירים יותר וגם מבוגרים יותר. אבירם עצמו בחור צעיר בן 58. האתר שלו לא מעודען כרגע אבל הוא יעדכן כהרגלו לקראת סוכות. גילוי נאות: אבירם הוא חבר טוב שלי כבר שנים רבות, וברבים מטיוליו תמצא אותי בעמדת המאסף. ראה: http://barkai4x4.co.il/tours.asp

zviki
25-08-12, 08:51
מנסיון:) טיול עם קשישים זו חוויה בפני עצמה.
הפסקות לנטילת כדור לחיזוק הפרוסטטה. הפסקה לנטילת כדור נגד לחץ דם. כולסטרול, החלפת טיטולים לו ולה. לקפה [נטול קפאין וכמובן עם סוכרזית] ניקוי אפרכסת השמיעה, פיטום המקטרת, "הנכד שלי כבר גמר אוניברסיטה", " הנכדה כבר ע"וד" "היה לנו באמת קשה בכיבוש משלט 21", "הקסטל". "כשאני הייתי בגילך - יכולתי לדפוק ארנבת בריצה"

קינדלע- בוא תעזור לי להחליף גלגל, מיידלע- הכנתי שטרודל תאכלי, תאכלי . ואם החיטיאר בא עם סיקס או סופה-הוא בכלל- ינוקא.
העולם שייך למסויידים.
מי בעד תחרות- מלך המסויידים?

השמשוני יחיעם
25-08-12, 10:46
חברה'לך,,,

תשאירו מקום לצעיר אחד או שניים,,(: שיהיה מי שיוריד לי את הגלגל של הדיפנדר מהגג !!!!.

gilz
25-08-12, 11:42
מודים על התגובות המהירות . זו הפעם הראשונה שלנו בפורום.לכן ציינו את גילנו, מבחינתנו הגיל פלוס מינוס לא משנה. בעבר ערכנו טיולי ג'יפים ונשמח לחזור לפעילות.
gilz
25-08-12, 12:10
יוסף שלום. הרכב שלי גיפ רנגלר . תודה לכול המגיבים אשמח לקבל תגובות נוספות וליצור קשר .
גיל.

-->