PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדש באיש שטח - מצלמות האקסטרים של Midland

idanw
26-08-12, 18:14
שלום חברים,

לאחרונה התחלנו לשווק את מצלמות האקסטרים של Midland (יצרנית מכשירי הקשר מארה"ב - למי שמכיר)
מדובר במצלמות ברמה גבוהה - שלרוב מגיעות בערכה הכוללת את כל התושבות הנחוצות (תושבת קסדה, צינור, משקף רכיבה\סקי, עדשת עין הדג, קייס אטום למים וכו')

ניתן להתרשם כאן: http://e-shetach.co.il/items~81.htm

צוות איש שטח

Pageup
26-08-12, 22:04
עידן,
אין לי טענות אלייך אלא אל היבואן. איך מצלמה שעולה באיביי בין 110 ל 140 דולר עולה בארץ 1190 שקל
וזו שעולה בין 200 ל 260 עולה 1490? אין להם בושה? לא למדו שאנחנו כבר קונים באיביי? ואני מניח
שאצלכם המחירים עוד יותר זולים ממקומות אחרים (וכן, גם המוכרים באיביי עושים כמה שקלים).
באקססוריז ההבדלים סבירים 10-15% שיכולים להסביר את המע"מ וכל הכאב ראש של היבואן.

moav
26-08-12, 23:27
פשוט מאוד
260*4.00 תוסיף הובלה לארץ + אחריות + מע"מ + רווח קטן ( הם לא עובדים לשם שמים ...) הגעת למחיר - והוא לא מופרז ביחס לסקטורים אחרים.

אני גם מזמין מאיביי אבל וזה אבל חשוב מאוד !!! מוצר שאני לא חוסך בקניה שלו לפחות 30% לא קונה באיביי.

כי הסיכון בקניה, האחריות הזמינה, "מישוש" המוצר וחוויית הקניה שווים לי את ההפרש.

six 4 life
26-08-12, 23:41
אישית קניתי מצלמת אקסטרים של חברה מוכרת ורצינית בתחום (לא מידלנד) שעלותה באיביי 180$ הכי זול לפני משלוח וללא כרטיס זיכרון, כאן בארץ ב999 ש"ח כולל אחריות לשנה כולל כרטיס זיכרון וכולל פריסה ל4 תשלומים.
אז החשבון שלך MOAV לא נכון במקרה הזה, במקרה הזה יש ליבואן תיאבון גדול מדי שלא משאיר אופציה למשווקים שלו ומאלץ אותם למכור במחירים גבוהים משמעותית מאיביי.

idanw
27-08-12, 07:41
חברים,

אני לא יודע לכמה מהכותבים יש ניסיון בייבוא מסחרי - אבל הוא הרבה יותר מסובך ויקר ממה שאתם מתארים.
לא פייר יהיה להשוות את המחיר בארץ למחיר בארה"ב - מחירי הייבוא כאן אסטרונומיים ונובעים ממיסוי גבוה (לא, לא רק מעמ...) עלויות הובלה (ישראל מקבלת את מוצרי האלקטרוניקה מארה"ב ולא ישירות מהיצרן (לרוב) ודרישות תקינה בעיתיות.
והכי חשוב - גודל השוק פה מזערי לעומת גודל השוק בארה"ב - משמע - היבואן בישראל שווה בגודלו לחנות הפרטית הקטנה ביותר בארה"ב - מה שמשפיע באופן ישיר על הכמויות שהוא רוכש ומכאן גם על המחיר שהוא משלם.
נכון יותר יהיה להשוות את השוק הישראלי לשוק האירופי - שם המחירים דומים יותר לארץ (ועדיין זולים מעט יותר).

בקיצור, אף אחד כאן לא חזיר, כמו שחלקכם מתארים (לנהל עסק קימעונאי או סיטונאי בישראל זה לא קל, ואף אחד לא מלקק דבש כמו שלחלקכם נדמה) אף אחד לא עושה קופה על הצרכן הישראלי ואני בטוח כשאני אומר שהמחירים שגובים פה על המוצרים הינם הוגנים מאוד.

בשורה התחתונה - לקנות בארה"ב זה זול יותר במעמד הקניה. למי שיש מזל ולא נזקק לשירות ואחריות זה אפילו משתלם. אני יודע להגיד שאני נתקל בעשרות כל יום שמגיעים אלינו לקבל שירות למוצרים שנרכשו בחו"ל ולבסוף מחליטים לקנות את הפריט הבא בארץ.

בקיצור, שכל אחד יעשה את הבחירות שלו ויחליט מה הוא קונה ואיפה.

עידן

yes1952
27-08-12, 08:39
ראשית אני רוצה להבהיר שאין לי שום קשר לחנות אישטח מעבר להיותי לקוח מרוצה-טוב מאוד מרוצה-
שנית-מוצר שיש בו אלמנט של אחריות אני קונה כאן בארץ ולא בחו"ל-אלא אם יש לו אחריות בינלאומית שמחייבת את היבואן כאן בארץ-
ולמה הכוונה?פעם בענף המחשבים ,מחשב נייד עלה הון תועפות-עוד לפני איביי וכו'-
היבואנים בארץ לא התייחסו כלל לתעודת האחריות הבינלאומית-ובצדק-
מערך טכנאים עולה כסף רב ומשוקלל במחיר המוצר-
מי שרוצה לקנות בחו"ל מפני שזה זול יותר -זכותו המלאה -אך שלא יבוא בטענות שהוא אינו מקבל שירות בארץ-אי אפשר להנות משני העולמות-
ועידן-נתת תשובה הוגנת מנומקת וברורה-טוב זה לא חוכמה-הרי את היושרה שלכם , הוכחתם ולא פעם אחת,
יוסף

boaz avrahami
27-08-12, 09:39
לשני הצדדים טענות טובות.

יצרן חכם נותן למשווקים שלו מחיר שעוזר להם למכור בכל מקום בעולם במחיר דומה.
במקרה הזה מדובר ביצרן שמסתכל בעיקר על השורףק האמריקאי ושם הוא אגרסיבי ולכן לא נשאר לו מקום להנחות למשווקים שיש להם עלויות נוספות.

כיבואן מסחרי אתה נדרש לשלם על הובלה, עמילות מכס, אחסנה, תקינה, אחריות והחזרה של סחורה תקולה לספק, פרסום ושיווק ובסוף את רוב הרווח המדינה לוקחת.
כשאתה יבואן קטן כל ההוצאות האלו מולבשות על מעט מוצרים והם אחוז גדול מהמחיר.

בקיצור, לפעמים שווה ליבא לבד כי המדינה גומרת את התחרות.
מוצרים עם פוטנציאל שירות גבוה לקנות פה.
מצלמה היא בקטגוריה הזו!

nir.samo
27-08-12, 10:59
מבלי להתייחס לחנות ספציפית אני מעדיף לקנות יותר בזול, לוותר על האחריות ולקחת את הסיכון של קלקול כלשהו ועל הדרך לחסוך ריצות, שיחות טלפון וויכוחים.
וללא תחרות היבוא המקביל - רמת המחירים פה היתה עוד יותר גבוהה ולא חסרות דוגמאות.

Pageup
27-08-12, 22:26
אין לי ולו טענה אחת לעידן. השירות שלהם מצוין והמחירים אטרקטיביים (מצברים, תיקים ועוד שנקנו על ידי אצלו).
אני מעלה טענה כללית לגבי המחירים. אם עידן מוכר במחיר מוזל או מחיר הכרות, המחיר גבוה יותר במקומות אחרים.
לקחת את ה 260 זה לא נכון, בוא ניקח 200, 30 דולר משלוח, מע"מ על הכל (אין מיסים ומכס על ציוד צילום) ונגיע ל 1100
עדיין 30 אחוז יותר (ושוב, החנויות בארה"ב עדיין מרוויחות) זה נראה לי קצת מוגזם.
לגבי האקססוריז, אמרתי, 10% הפרש במחירים שזה סביר ביותר. אז כן אפשר אם רוצים.
גם אני בהפרשים קטנים מעדיף לקנות בארץ. ובבדיקות בעבר לפעמים אפילו מצאתי מחירים זהים למחירים הזולים באיביי
בציוד צילום (ויותר זולים מ B&H) - לדוגמא מצלמה D300 עם גריפ פלוס משלוח ומע"מ עלתה 1000 שקל יותר ב B&H מאשר
בארץ (ייבוא מקבילי).

סוזי המשתוללת
31-08-12, 11:05
עידן
מכיוון שאתה עסק מסחרי אינני רוצה להשמע כמחרב אבל....
מצלמת גו פרו hd 2 שלפחות על פי ההתרשמות ביוטיוב (באתרים הרשמיים של שני היצרנים שם סרוט התדמית אומר הכל) נראית הרבה יותר טוב
עולה 1600 ש"ח בארץ (1400 ש"ח באילת ) או 300 דולר בארה"ב (1200 ש"ח) כך שכמו שאתה רואה הפערים גדולים
בייחוד כשהגו פרו מגיעה כבר עם בית מוגן למים עד 60 מטר צלילה ועם מגוון אביזרים לפי סוג החבילה שבחרת (ים ספורט אתגרי או ספורט מוטורי )
לי יש גו פרו 2 אחרי שעבדתי מספר שנים עם הגו פרו 1 והתרשמתי לטובה (למעט ביצועי תאורה חלשה) הגירסה החדשה הפילה אותי המרגליים עם איכול צילום בתאורה חלשה שלא נופלת ממצלמות וידאו יקרות בהרבה (מצרף דוגמאות )
http://www.youtube.com/watch?v=u8WbaHreAcs

http://www.youtube.com/watch?v=iCLB6d9G7R8&list=UUum0xrI397-wIT9xP9ginxQ&index=3&feature=plcp

כך שלצערי הפעם אתה מציע עיסקה לא כלכך אטרקטיבית (בד"כ כן)

raanan
31-08-12, 11:34
הגירסה החדשה הפילה אותי המרגליים עם איכול צילום בתאורה חלשה שלא נופלת ממצלמות וידאו יקרות בהרבה (מצרף דוגמאות )
http://www.youtube.com/watch?v=u8WbaHreAcs

אהה, על זה נאמר, "יצא המרצע מן השק ..."
עכשיו אני מבין למה אתה מתחמק ממפגשים וטיולים ביום חמישי בלילה ....
מדליק מדליק הסרטון והספורט שאתה עוסק בו !

רענן

idanw
31-08-12, 11:52
סוזי - תסתכל על רשימות האביזרים...
הXTC300 מגיעה גם היא עם כל האביזרים הנ"ל ואם מארז הצלילה. והיא זולה משמעותית מה גו פרו.
אני לא מכיר את הגו פרו, כך שאין לי חוות דעת על איכות התמונה.

עידן

סוזי המשתוללת
02-09-12, 08:50
עידן
כנראה הוטעיתי על ידי רשימת האביזרים שבה מופיע מארז הצלילה בנפרד
בכל מיקרה ההפרש הוא סה"כ 100 ש"ח לרעת הגו פרו - הפרש לא מהותי בשביל להתחרות במוצר שבו משתמשות כל תחנות הטלויזה בעולם כולל טופגיר בצילומי אקסטרים
בכל מיקרה מבחינה טכנית צריך לעשות השוואה באותם תנאים ואז להחליט
עד שאין לך מצלמה מהסוג הנ"ל (ולא משנה היצרן) אתה לא מבין כמה היא חסרה לך .....
בהצלחה בשיווק

סוזי המשתוללת
02-09-12, 08:51
אהה, על זה נאמר, "יצא המרצע מן השק ..."
עכשיו אני מבין למה אתה מתחמק ממפגשים וטיולים ביום חמישי בלילה ....
מדליק מדליק הסרטון והספורט שאתה עוסק בו !

רענן

קשה קשה ... תאמין לי

סוזי המשתוללת
02-09-12, 09:05
http://www.youtube.com/watch?v=j2CIUFhklF8

עיצרו את הסרן בנקודות מפתח למשל הדקה ה 2.38 ותתבוננו בשלטים .. תוכלו לראות את ההבדל המשמעותי ביכולת ההפרדה בין שתי המצלמות (לטובת הגו פרו כמובן)
בעוד שבגו פרו ממש ניתן לראות אותיות במידלנד התמונה מרוחה
כנ"ל גם עם מסתכלים על הגדר בטון ניתן לראות הבדל משמעותי בחדות ובקונטרסט

-->