PDA

צפייה בגרסה מלאה : תקלת הנעה וגיר בדיסקו 2001 - הכותרת נערכה

Ben Machluf
27-08-12, 18:53
תקלה: מי שנתקל בבעיה שבהנעה נדלקות הנורות M ו-S והרכב נכנס להילוך שלישי, ולפעמים ההילוך רוורס לא עובד...
זה דחוף בבקשה תעזור לי לפתור...
מדובר בלנדרובר 2001 דיסקו דיזל..
דחוף מאווד

שלום בן
ברוך הבא לג'יפולוג.
אנו מקווים שתמצא כאן מענה לכל בעיה, אבל - אנא הקפד על ניסוח כותרות ענייניות,
שיעזרו לחברי הפורום להבין מה אתה רוצה ומה הבעייה כבר מהכותרת, ובהתאם להכנס ולהגיב בשרשור.
באופן מפתיע, כותרת כמו "דחוף מאד מאד!!!!!" גורמת לותיקי הפורום שלא לקרוא את השרשור כלל.
בזמנך הפנוי, אנא קרא גם את כללי הפורום.
המערכת.

yoni 110
27-08-12, 19:23
יש מכשיר קשר ברכב?
יש איתוראן ברכב?

shlomomos1
27-08-12, 21:48
מה שאתה מתאר זה גיר אוטומטי שנכנס ל"מוד חרום": עקב בעייה כלשהי, חיישן פגום, חוט מנותק או משהו רציני יותר, המחשב מנטרל את המוח של הגיר ותוקע אותו בהילוך שלישי. זה מאפשר לך לזנק ולנסוע עד כ 100 קמ"ש שלא תיתקע בצד הדרך ותגיע הביתה בשלום.
קרה לי בפרייבט של הליסינג ונעלם לבד אחרי כיבוי והתנעה מחדש, התופעה חזרה אחרי כמה חודשים ותוקנה ע"י החלפת חיישן.
אי אפשר לדעת מה גורם למחשב להכנס למצב זה ללא ציוד בדיקה ממוחשב וייעודי. לך לממומחה לגירים אוטומטיים.

652
28-08-12, 13:22
זו בעיה ידועה.
בד"כ זו בעייה חשמלית.
נגרם לפעמים ממצבר עייף, לפעמים ממתג XYZ על הטרנספר ולפעמים מבעיות מעי רגיז של המחשב כמו שיוני אמר..

תמיר טל
28-08-12, 20:52
[QUOTE=Ben Machluf;467601]תקלה: מי שנתקל בבעיה שבהנעה נדלקות הנורות M ו-S והרכב נכנס להילוך שלישי, ולפעמים ההילוך רוורס לא עובד...
דחוף מאווד

שלום בן
גם לי זה קרה...
הסיבה היא הקלדה לא נכונה של הקוד ברכב או פתיחת סוויצ' לפני קוד ואז הקודן מצפצף, אחרי שהקשת קוד נדלקות הנורות ומהבהבות..
פשוט צריך להקפיד על הקוד.
בכול מקרה זה מה שקורה אצלי בוודאות!
אם תרצה דבר איתי -0578156118
תמיר

yoni 110
28-08-12, 22:11
בדיוק בגלל זה שאלתי אם יש איתוראן ברכב- בעיה ידועה ומוכרת ברכבים שמותקנת בהם מערכת של איתוראן

Gershon
29-08-12, 10:30
תקלה: מי שנתקל בבעיה שבהנעה נדלקות הנורות M ו-S והרכב נכנס להילוך שלישי, ולפעמים ההילוך רוורס לא עובד...
דחוף מאווד

שלום בן
ברוך הבא לג'יפולוג.
אנו מקווים שתמצא כאן מענה לכל בעיה, אבל - אנא הקפד על ניסוח כותרות ענייניות,
שיעזרו לחברי הפורום להבין מה אתה רוצה ומה הבעייה כבר מהכותרת, ובהתאם להכנס ולהגיב בשרשור.
באופן מפתיע, כותרת כמו "דחוף מאד מאד!!!!!" גורמת לותיקי הפורום שלא לקרוא את השרשור כלל.
בזמנך הפנוי, אנא קרא גם את כללי הפורום.
המערכת.
צריך לבדוק את זה על סורק...

אסף ד.
30-08-12, 19:02
היי,
לפני הכל יש לבדוק עם סורק תקלות מה קוד התקלה + תיאור התקלה.
יש סברה שמערכת האיתורן המותקנת ברכב "מקרינה" על מכלולי מחשב הגיר, זאת אפשרות.
על פניו התקלה נובעת מבורר ההילוכים החשמלי המורכב על צידה של תיבת ההילוכים ומים של מעבה המזגן מטפטפים עליו ויוצרים קורוזיה פנימית. - בורר הילוכים תמונה (http://www.roverparts.com/product/img/Icn/UHB100190G.jpg)
אפשרות אחרת היא צמה חשמלית המתחברת מתחת לקונסולה המרכזית ומתחברת לתיבת ההילוכים.
לפני שאתה רץ לקנות חלקים יקרים והם מאודדדדד יקרים, חבר למחשב רכב לקרוא תקלות.
בהצלחה.

-->