PDA

צפייה בגרסה מלאה : אדמה - תוכנת ניווט שטח 3D בעיברית

shahav
28-08-12, 16:49
שלום לכולם.
אדמה היא תוכנת ניווט שטח ישראלית לפלטפורמת האנדוריד, מאפינים בולטים:

תצוגה מהירה ב 3D
יכולת קריאה של מסלול מתוכנן ב TWL
טעינת מפות רשת מבעוד מועד מהרשת לשימוש מאוחר יותר.
המרת מפות xml orux ותצוגה ב 3D!
יכולת של שיתוף מיקום בתוך קבוצה מוגדרת, מקל מאוד כשמטיילים ביחד, אך דורש כיסויי רשת סלולרית:-(
הקלטת מסלול נסיעה
...

כתבתי אותה כי היה לי הרבה מפות שהימרתי לפורמט של tangogps וזו אין לה מקבילה באנדרויד.
אדמה מגיעה כבררת מחדל עם ארבע מפות מבוססות רשת, שוב, ניתן ליסרוק אותן לצורכיי עבודה לא מקוונת.

GM - מפת גוגל
GS - תאצות + מפות של גוגל
OSM - מפות של open street
OCM - מפה של open cycle map מפות, לטעמי, מצויינות.

הינה לינק לאתר
https://play.google.com/store/apps/details?id=adama.raster

בגוגל מרקט חפשו shahav

ניתן להתקין את אדמה על טלפון נייד או טאבלט.

שמו לב, בעת שימוש ראשון התוכנה תהיה מעט איטית עד להורדת מפות גובה - כשמונה מגה.

חשוב לציין שאדמה היא תוכנה חינמית בכול המובנים.
שיהיה עונת טיולים מהנה.
רבין

suzuu
28-08-12, 18:59
תודה רבה.אפשר הסבר בסיסי לתפעול והורדת מפות?

shahav
28-08-12, 20:07
הינה ווידאו קצר שמדגים את אדמה

http://www.youtube.com/watch?v=bkkBn-Xp0Yc

רבין

נימי
28-08-12, 20:20
תודה רבה!

איך משנים את המימשק לעיברית? ואיך מורידים מפות שיהיו זמינות ללא חיבור רשת?

ושוב, תודה רבה

mik_l86
28-08-12, 22:18
התוכנה פשוט מעולה ועונה על צורך של קהילה שלמה!
כל הכבוד והמון תודה!

Tourist
28-08-12, 22:20
נראה מעולה.
מצדיק אפילו קניית טאבלט ב-100$ מ-DX...

חייבים יותר הדרכה על תפעול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

raanan
28-08-12, 23:42
כול הכבוד !
האם יש וורסיה לווינדוס XP ?

תודה
רענן

boaz avrahami
28-08-12, 23:53
לצערי אין לי אנדרואיד אבל זה נראה נהדר ובכלל כל הכבוד על המאמץ והחלוקה בחינם!

itayhi
29-08-12, 01:24
במוטורולה Defy ברשת סלקום אני מקבל הודעת שגיאה מיד עם פתיחת היישום "היישום אדמה (adama.raster) הופסק באופן בלתי צפוי. נא נסה שוב" ומופיע לחצן "אלץ סגירה"

רעיונות?

כמובן שניסיתי כיבוי והדלקה. ובנוסף הסרתי א התוכנה והתקנתי בשנית.
לא עובד...

תודה.

איתי

עידו לוריה
29-08-12, 07:09
נראה נפלא , חבל שאין לי אנדרואיד , תודה .

עידו

crazystar
29-08-12, 08:21
כל הכבוד. סחטיין.

שלוםר
29-08-12, 09:22
תודה, יוזמה ברוכה, נראה משובח,
אשמח לעזרתך,
נתקלתי בבעיה ברישום שיתוף לאחר שאני מקליד את כל הפרטים הנדרשים אני מקבל הודעת שגיאה " כישלון בחיבור! אנא בדוקאת חיבוריות הרשת או בחר שם שונה"
שוב, תודה רבה.
שלום.ר

riko
29-08-12, 10:12
תודה רבה על הרוח הטובה .
אתמול התקנתי הכל בסדר , אצלי משום מה הממשק הוא באנגלית ובסרטון הוא בעיברית , איך משנים את שפת הממשק ?
תודה

Pageup
29-08-12, 14:28
על פניו נראית לא רע בכלל.
מחזק את שאלתו של נימי. יש יכולת להגדיר Cache פנימי גדול ללא צורך בחיבור אונליין?
הסבר לגבי סנכרון מפות אופליין לדוגמא של Orux או Ozi יהיה נפלא.
תודה על השיתוף

idor
29-08-12, 21:24
יופי של אפליקציה

יש לך BUG TRACKER ?
לאחר יציאה מהתוכנה הGPS לא נכבה (האייקון נשאר עובד)
נבדק על NEXUS S + JELLY BEAN

Pageup
29-08-12, 22:01
זה לא יציאה מהתוכנה. שאתה יוצא ממנה (BACK/HOME) היא רצה ברקע. ולכן לא סוגרת אותו.
צריך EXIT אמיתי מהתוכנה ואז הכל יפתר. בדקתי וגם אצלי זה ככה : Transformer Prime 4.0.4

moav
30-08-12, 01:59
כמו שאמרו קודמי, שווה לקנות אנדרואיד בכדי להשתמש בתוכנה הזו.

נראה מבטיח .

idor
30-08-12, 10:49
זה לא יציאה מהתוכנה. שאתה יוצא ממנה (BACK/HOME) היא רצה ברקע. ולכן לא סוגרת אותו.
צריך EXIT אמיתי מהתוכנה ואז הכל יפתר. בדקתי וגם אצלי זה ככה : Transformer Prime 4.0.4

ממש לא
אחרי לחיצה על BACK מופיע כפתור EXIT אבל לחיצה עליו סוגרת אפליקציה ולא GPS

shahav
30-08-12, 19:15
שלום ותודה על התגובות המעודדות.
אדמה נכתבה כמאין תחביב, גם אני עובד כמו כולם:-)

אשתדל להתייחס לכל הבעיות שהעלו כאן אבל זה יקח זמן.

idor - הפעלה\סגירה של ה GPS נעשה על ידי אנדרויד. בגירסאות החדשות מערכת ההפעלה תמשיך לתחזק את נעילת הלויינים בתיקווה שתעלה שוב אפליקצייה שרוצה מיקום מדוייק...למרות זאת אבדוק אופציה "לבקש" כיבויי.

idor - לא,, עדיין אין באג טרקר, ולא בטוח שיהיה:-(

Pageup- לגביי ה Cache. אדמה לא מגבילה את גודל ה cache. יתרה מכך ה cache יושב על SD ולא ימחק כאשר מוחקים את אדמה. ניתן ליקבוע את מיקום ה cache על ידיי שינויי "תיקיית בסיס" בחלון של ניהול מפות.

Pageup - לגביי סינכרון מפות עם ORUX אני אעלה ווידאו שמדגים. בעיקרון יותר נכון ליקרא לזה המרת מפות, כי נוצרים קיבציי תמונה לפי קומבנצית ה tiles . בנוסף כרגע יש BUG ביכולת של להגביל את המרת המפות לאיזור מוגדר מראש על ידיי טעינת מסלול. זה מתוקן אצלי , אבל יקח זמן לשחרר.

riko ונימי - לגביי בעיית השפה. מה מוגדר כשפת בררת המחדל במכשיר שלכם? אם הוא לא מכוון לעברית, אזיי הממשק יהיה אנגלית.

שלוםר - לגביי בעית הרישום. תחליף שם משתמש, כרגע עדיין אין אופציה לשנות סיסמה. נא לא לשכוח את הסיסמית שבחרתה:-)

itayhi- לגביי הבעייה במוטורולה: אני אנשה להשיג מכשיר דומה כדאי לבדוק. אם אתה גר בשרון אנחנו יכולים לנסות ובדוק על המכשיר שלך.

raanan- לי אין תוכניות ל Windows$ - אני מאלו שסולדים מ Micro$oft . במשך כשלוש שנים היה ubuntu ברכב:-) מיצטער אם אני נישמע לא מספיק משת"פ.

תודה לכולם
רבין

טלסקופ
30-08-12, 20:34
בנאדם, אם אתה מגיע למפגש ג'יפולוג, צור קשר.
בירה עלי
יובי (שלח הודעה בפרטי, תקבל מס' פלא)

גם אני אשמח לדעת איך עוברים לעברית (גלאקסי 1).
גם אצלי הגפס לא נכבה.

itayhi
30-08-12, 21:11
רבין,

הוד השרון, קרוב לך?
אם כן אתה מוזמן בשמחה.

בזמנו גם לwaze בגרסתו החדשה הייתה בעיה עם מוטורולה. לשמחתי הבעיה נפתרה.

איתי

נימי
30-08-12, 21:47
riko ונימי - לגביי בעיית השפה. מה מוגדר כשפת בררת המחדל במכשיר שלכם? אם הוא לא מכוון לעברית, אזיי הממשק יהיה אנגלית.

תודה על התשובות, כמובן שברירת המחדל של המכשיר היא אנגלית :) , נעבוד עם התוכנה באנגלית, לא בעיה פשוט יותר נחמד בעברית

OFF-RoaD
14-09-12, 20:19
כמה שאלות:
1. אצלי כל המכשיר בעברית, ועדיין התוכנה מופיעה באנגלית... יש דרך לשנות את זה?
2. איך יודעים שקבצי המפות סיימו לרדת? יש איזה אינדיקציה לזה איפשהו? אני רוצה להוריד בווי-פיי ושהתוכנה לא תעבוד באופן מקוון (אוזרים ללא קליטה...).
3. יש דרך לטעון לתוכנה את המפות סמ"ש של האורוקסמפס?

תוכנה מגניבה, תודה רבה!

shahav
17-09-12, 11:52
טיפלתי בבעית השפה באופן חלקי:

במכשירים אנדרויד 4+, במכשירים אלו בררת המחדל היא לרוב אנגלית :-(, בכל זאת הוספתי זיהויי מכשיר על בסיס MCC - זאת אומר מכשיריי טלפון בארץ אמורים להציג תפריטים בעברית.
שורה תחתונה - אם אתה מחזיק מכשיר *סלולרי*, (לא טבלט חסר סים) ומותקן לך גירסה +1.8.3 של אדמה אך בכל זאת התפריטים מוצגים באנגלית - אתה מוזמן ליצור קשר עימי ב [email protected]

רבין

DanK
17-09-12, 13:15
כל הכבוד על היוזמה והשיתוף. כן ירבו!

דן.

עמוס.מ
17-09-12, 14:02
לגמרי
נתינה מבורכת

תודה
עמוס

shahav
17-09-12, 20:50
כמה שאלות:
1. אצלי כל המכשיר בעברית, ועדיין התוכנה מופיעה באנגלית... יש דרך לשנות את זה?
2. איך יודעים שקבצי המפות סיימו לרדת? יש איזה אינדיקציה לזה איפשהו? אני רוצה להוריד בווי-פיי ושהתוכנה לא תעבוד באופן מקוון (אוזרים ללא קליטה...).
3. יש דרך לטעון לתוכנה את המפות סמ"ש של האורוקסמפס?

תוכנה מגניבה, תודה רבה!

1 - אמור להיות מתוקן בגירסה 1.8.3+
2 - למטה, בתצוגה הראשית, ישנם שלוש אותיות t, s ו x
t - מסמל את כמות ה tile שעוד אמורים לרדת: tile הם מפות שהתוכנה מורידה מהרשת. t כי אלו תמונות tile
s - כמות מפות גובה שעוד צריך להוריד. מספיק כ 6 מפות בכדיי לחסות את הארץ. s כי אלו מפות strm
x - כמות מפות של orux שנותר עוד להמיר לתמונות tile. ה x מצלצל כמו orux
3 - ללא קשר למפות סמש - ניתן ליטעון מפות orux ככלל. לחץ תפריט=>ניהול מפות => טען מפות xml... יותר נכון ליקרא לכך המרה כי את המפות המקוריות של orux לא צריך לשמור לאחר ההמרה, ובנוסף ההמרה היא איטית:-( חשוב לציין שמפות אילו יצגו ב3D !

רבין

OFF-RoaD
30-09-12, 11:13
1 - אמור להיות מתוקן בגירסה 1.8.3+
2 - למטה, בתצוגה הראשית, ישנם שלוש אותיות t, s ו x
t - מסמל את כמות ה tile שעוד אמורים לרדת: tile הם מפות שהתוכנה מורידה מהרשת. t כי אלו תמונות tile
s - כמות מפות גובה שעוד צריך להוריד. מספיק כ 6 מפות בכדיי לחסות את הארץ. s כי אלו מפות strm
x - כמות מפות של orux שנותר עוד להמיר לתמונות tile. ה x מצלצל כמו orux
3 - ללא קשר למפות סמש - ניתן ליטעון מפות orux ככלל. לחץ תפריט=>ניהול מפות => טען מפות xml... יותר נכון ליקרא לכך המרה כי את המפות המקוריות של orux לא צריך לשמור לאחר ההמרה, ובנוסף ההמרה היא איטית:-( חשוב לציין שמפות אילו יצגו ב3D !

רבין

משום מה האפשרות לטעון מפות XML כאילו מושבתת אצלי (הכפתור מופיע "עמום" ולא ניתן ללחוץ עליו...)

shahav
01-10-12, 15:09
הוסף מפהחדשה שהיא לא מפת רשת... טעינת מפות אורוקס מושבתת על מפות מבוססות רשצפת כדיי למנוע בלאגן..

יוני5
01-10-12, 15:33
הוסף מפהחדשה שהיא לא מפת רשת... טעינת מפות אורוקס מושבתת על מפות מבוססות רשצפת כדיי למנוע בלאגן..

???? ובעברית?

יוני5

six 4 life
02-10-12, 13:27
גם אני נתקעתי בשלב הזה.

erezgur
02-10-12, 14:02
עד שרבין יכנס, אני מניח שהוא התכוון ל:

תפריט -> ניהול מפות -> "אפשר גישה לרשת" ------ לבטל את הסימון

ארז גור

six 4 life
02-10-12, 19:50
יש לי מפות של אורוקס, לאיזו תיקיה באדמה אני מכניס אותן באנדרואיד? ואחרי שהכנסתי היכן אני מוצא אותן בתוכנה?
תודה.

עירא
02-10-12, 20:38
לא מכניס לתיקייה באדמה, רק מגדיר באדמה את המיקום של הקובץ XML הרלוונטי.

shahav
02-10-12, 23:24
חג שמח.
מיצטער על הבלגאן וחוסר אינטוטיביות של אדמה - זה בעייה מושרשת אצלנו, אנשי התוכנה:-)
לגביי טעינה מפות אורוקס -
ראשית זאת יותר המרה, כי לאחר ההמרה ניתן להסיר את מפות האורוקס.
הינה השלבים להמרת אורוקס:

1) אפשריות=>ניהול מפות=> הוספת מפה חדשה
תיבחרו שם למפה, אפשר גם בעיברית, נגיד "שלי", תשאירו את תבנית הרשת ריקה. וליחצו OK

2) עכשו "שלי" תהיה המפה הנוכחית בחלונית ניהול מפול, ליחצו על "טען מפות XML" ונווטו לקובץ הXML המתאים של אורוקס. תהליך הטיענה מתחיל ותיראו במסך הראשי ליד האות X כמה תמונות נותר עד להמיר.
עם כבר הגדרתם מפה "שלי" מבעוד מועד תוכלו להמיר את שלב 1 ב:
אפשריות=>ניהול מפות=>מפה הבא... עד אשר מפה שאתם מעונינים ליטעון לתוכה תופיע בשדה 'מפה נוכחית'. שימו לב מפות שיש להן תבנית רשת לא ניתן לטעון לתוכן קיבצי אורוקס.

למתקדמים, ניתן לחזור על שלב 2 כמה פעמים ובכול פעם ליטעון איזור אחר, יתרה מכך, כשטוענים מפה, ניתן להגביל את איזור הטעינה על ידיי בחירת מסלול עוטף, ככה, ניתן לימנוע מקצוות "המתים" של המפה החדשה "לדרוס" איזורים תקינים שטענתם קודם.
מקווה שעזרתי.
רבין

six 4 life
03-10-12, 13:14
איך מסירים מפה שהוספתי ואני מעוניין להסירה?

shahav
03-10-12, 14:58
למה לימחוק? :-)
כרגע לא ניתן בלחיצת כפתור, אבל תוכל להסיר באופן עקיף:
ראשית, וודה שאדמה לא עובדת - גם לא ברקע.
פתח מנהל קבצים, גש לתיקיה של אדמה מן הסתם ב /sdcard/adama
ומחק את התיקיה של המפה שהוספתה.
רבין

מויש
04-10-12, 21:11
רבין, תודה רבה על ההשקעה. רוחך תהיה איתנו מעכשיו בכל טיול (-; .
כמה שאלות:
איך בונים מסלול? מה משמעות הנקודות והקו הירוק שמחבר בינהם? אפשר להגדיר אותו כמסלול?
תודה רבה ממש,
מויש

shahav
05-10-12, 00:50
כן, הקוו הירוק הוא המסלול. שם לב, ניתן "לערוך" את המסלול באופן בסיסי:
לחיצה ממושכת על קודקוד תאפשר הזזה שלו או מחיקתו או עריכת הטקסת שלו.
לחיצה ממושכת על הרקע יוסיף קודקוד וצלע נוסף למסלול ואפשר להזיזו במקום.
אני מקווה לעלות ווידאו בהמשך שידגים זאת.
רבין

יגאל81
05-10-12, 08:56
בעיה שנתקלתי בה שדי מפריעה זה החיפוש.

אם מחפשים "מצדה" אז בתוצאות יש רשימה ארוכה של מצדות שכל אחת היא רחוב בעיר אחרת. לא הצלחתי למצוא את אתר מצדה..
אני חושב שהתוצאות צריכות להיות "מצדה, ירושלים" או משהו דומה.

בסוף כשמצאתי את מצדה ידנית אז נראה ממש מצויין בתלת מימד.

gusovi
06-10-12, 17:58
שלום רבין,
שמחתי מאוד לראות תוכנת ניווט שטח לאנדרואיד אחרי כל כך הרבה זמן שלא היה ניתן למצוא אחת - ועוד חינמית!
תהיתי אם ניתן לשנות את הקורדינטות שבתחתית המפה לקורדינטות של רשת ישראל הישנה / חדשה כדי שיתאמו למפת סימון השבילים.
כמו כן, אני לא יכול להגדיל יותר מעומק 17 באף מפה, מוצג לי פשוט מסך אפור שלא משתנה עד שארד מ-17 ל- 16 או 15 . האם זה רק אצלי, והאם ניתן לפתור את זה?
שוב, תודה ענקית על פיתוח התוכנה הזו, בהחלט תוכנה שכדאי להוריד.
גיא.

רון נחמן
07-10-12, 14:47
שלום,
למרות שאני לרוב מסתדר עם טכנולוגיה, עדיין לא הצלחתי ליצור מפות אופליין כמו שצריך מהORUX... יש אולי מדריך, או דרך להוריד ישירות ל"אדמה"?

אני עם DEFY שרץ עליו ICS - עושה רושם שרץ תקין.
על HP TOUCHPAD עם ICS התכנה אפילו לא נפתחת - ישר יש הודעת שגיאה..

erezgur
07-10-12, 18:38
שמחתי מאוד לראות תוכנת ניווט שטח לאנדרואיד אחרי כל כך הרבה זמן שלא היה ניתן למצוא אחת - ועוד חינמית!

רק למען הדיוק יש עוד כמה, כמו למשל twonav ו- oruxmaps (האחרונה אף היא חינמית).

אני לא יכול להגדיל יותר מעומק 17 באף מפה, מוצג לי פשוט מסך אפור שלא משתנה עד שארד מ-17 ל- 16 או 15 . האם זה רק אצלי, והאם ניתן לפתור את זה?

אין בעיה לראות גם זום גבוה יותר במפות התומכות בכך כמו גוגל-מפות, גוגל-ארץ, OSM וכו' (נסה להוריד את הסימון של תלת מימד אולי זה יעזור לך בבדיקה זו.

אבל יש לי תחושה שחסר לך דווקא הסבר קצר לגבי האופציה התחתונה של "נעילת רמת הזום" - כאשר אופציה זו אינה מסומנת, כל נסיון "זום" מנסה להוריד מפות ברמת זום גדולה יותר (שקול להורדת מפות חדשות לכל דבר). אם ברמת זום של 15 תסמן את האופציה "נעילת זום", אזי כל הגדלה (כלומר ניסיון לבצע זום) - יגדיל את המפה הנוכחית ולא יוריד מפה חדשה - ה יתן אפקט דומה עבור מפות איכותיות ברמת רזולוציה סבירה והכי חשוב - כאשר עובדים בצורה לא מקוונת (אוף ליין) - לא נדרשת גישה לרשת לחפש מפות חדשות.
האמור לעיל נכון גם לגבי הפעולה ההפוכה של "הקטנה המפה" ("זום-אאוט").

לכן כטיפ לשימוש נכון במיוחד בשטח ללא קליטה - הורדת מפה איכותית ברמת זום סבירה (נניח 15) מראש, אח"כ "נועלים" את רמת הזום ואז כל הגדלה / הקטנה תתורגם להגדלה והקטנה של התמונה הקיימת ולא למשיכת מפה חדשה

לגבי תצוגת הקורדינטות בצורה אחרת - גם אני לאמצאתי אפשרות שכזו.

ארז גור

gruyon
09-10-12, 11:19
היי
עבודה יפה עם התוכנה .
אני לא רואה את עצמי במפה . כלומר הוא לא מוצא את המיקום שלי ולא מעלה את המסלולים בקבצי GPX . מה עלי לעשות ?

gruyon
09-10-12, 12:22
היי
עבודה יפה עם התוכנה .
אני לא רואה את עצמי במפה . כלומר הוא לא מוצא את המיקום שלי ולא מעלה את המסלולים בקבצי GPX . מה עלי לעשות ?

תשכח מההערה שלי הכל עובד מצוין !

suzuu
20-10-12, 17:27
שלוםלכולם.
לא ממשהצלחתי להבין איך מנווטים עם התוכנה,הורדתי קובץ מסלול וניסיתי לעקוב אחרי הקו הירוק אך ללא הצלחה,הנקודות ציון היו קו ייחוס לאן אני צריך לשאוף להגיע. האם כך אמור להתבצע הניווט או שאני טועה?

סופת המדבר
04-11-12, 21:07
פעם האתר היה בעברית לא?:)
הורדתי את התוכנה... מפה אני לא ממש יודע מה לעשות
אם נגיד אני רוצה לנווט מהמיקום שלי לאיזה מעלה נגיד מעלה עקרבוט
איך אני עושה את זה ? מעלה מפה? מאיפה? איך? צריך לכתוב נ.צ וזה יכוון אותי?
בבקשה אם אפשר שלב שלב אני קצת בעייתי בכל התחום הזה
תודה על ההשקעה למרות שעוד לא ואני לא יודע איך להשתמש אבל נראה לפי תגובות פה שזה ממש מעולה

sony
06-11-12, 08:37
היי, הורדתי את התוכנה לטאבלט, אבל אני לא מבין איך מגיעים לחלונית שבה בוחרים מסלול ואזור גאוגרפי. תודה

asafpeleg
14-01-13, 22:31
שלום,
הצלחתי לטעון מסלול שעשיתי בעמוד ענן, GPX. אני רואה אותו באדמה, אבל איך מנווטים לאורך המסלול?
תודה

Ersten
18-02-13, 21:29
חג שמח.
מיצטער על הבלגאן וחוסר אינטוטיביות של אדמה - זה בעייה מושרשת אצלנו, אנשי התוכנה:-)
לגביי טעינה מפות אורוקס -
ראשית זאת יותר המרה, כי לאחר ההמרה ניתן להסיר את מפות האורוקס.
הינה השלבים להמרת אורוקס:

1) אפשריות=>ניהול מפות=> הוספת מפה חדשה
תיבחרו שם למפה, אפשר גם בעיברית, נגיד "שלי", תשאירו את תבנית הרשת ריקה. וליחצו OK

2) עכשו "שלי" תהיה המפה הנוכחית בחלונית ניהול מפול, ליחצו על "טען מפות XML" ונווטו לקובץ הXML המתאים של אורוקס. תהליך הטיענה מתחיל ותיראו במסך הראשי ליד האות X כמה תמונות נותר עד להמיר.
עם כבר הגדרתם מפה "שלי" מבעוד מועד תוכלו להמיר את שלב 1 ב:
אפשריות=>ניהול מפות=>מפה הבא... עד אשר מפה שאתם מעונינים ליטעון לתוכה תופיע בשדה 'מפה נוכחית'. שימו לב מפות שיש להן תבנית רשת לא ניתן לטעון לתוכן קיבצי אורוקס.

למתקדמים, ניתן לחזור על שלב 2 כמה פעמים ובכול פעם ליטעון איזור אחר, יתרה מכך, כשטוענים מפה, ניתן להגביל את איזור הטעינה על ידיי בחירת מסלול עוטף, ככה, ניתן לימנוע מקצוות "המתים" של המפה החדשה "לדרוס" איזורים תקינים שטענתם קודם.
מקווה שעזרתי.
רבין
רבין שלום.
קודם כל תודה רבה לך על התוכנה המדהימה הזאת.
כל השלבים אני עברתי בהצלחה חוץ משלב של טעינת מפות אורוקס.
טענתי שתי אזורים: ראשון איזור כרמל ושני גליל עליון וכמובן המפה השניה דרסה את הראשונה בגבולן.
אשמח אם תוכל לפרט איזה מסלולים עוטפים אני צריך לייצר על מנת למנוע דריסה של מפות ובאיזה שלב אני משתמש במסלולים הללו?
יכול להיות שיש לך את המסלולים מוכנים?
תודה מראש
בברכה
אלכסיי

shahav
26-02-13, 19:02
הינה ווידאו שמסביר את יכולות עריכת מסלול באדמה:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=p32t2yghmD8

מומלץ לוודא שאתם בגירסה המעודכנת האחרונה - עושים זאת דרך ה play store
רבין

itayhi
17-05-13, 17:14
במוטורולה Defy ברשת סלקום אני מקבל הודעת שגיאה מיד עם פתיחת היישום "היישום אדמה (adama.raster) הופסק באופן בלתי צפוי. נא נסה שוב" ומופיע לחצן "אלץ סגירה"

רעיונות?

כמובן שניסיתי כיבוי והדלקה. ובנוסף הסרתי א התוכנה והתקנתי בשנית.
לא עובד...

תודה.

איתי

טוב, נראה לי שמצאתי את הפתרון לבעיה.
אתמול החלפתי לכרטיס זכרון חדש (8GB) וכנראה שעקב המרחב החדש שנוצר לה, תכנת "אדמה"
עולה בשמחה :)

עכשיו רק צריך להכיר אותה יותר לעומק ולהבין מה היתרונות והחסרונות מול orux.

תודה רבין.

איתי

נ.ב. גם אצלי קיימת בעיה שמקלט הGPS לא מכבה עצמו בסגירת התוכנה

idanx2
08-09-13, 16:25
שלום לכולם .

מישהו יכול בבקשה להסביר בצורה מפורטת איך מכניסים מפות סמ"ש או אורוקס על מנת לעבוד בצורה לא מקוונת ?
אני מצליח לעשות הכל רק את זה לא ...
אשמח להסבר מפורט .

shahav
09-09-13, 08:59
שלום לכולם .

מישהו יכול בבקשה להסביר בצורה מפורטת איך מכניסים מפות סמ"ש או אורוקס על מנת לעבוד בצורה לא מקוונת ?
אני מצליח לעשות הכל רק את זה לא ...
אשמח להסבר מפורט .

עדכנתי את ה Q.A בנושא זה: הבט על תשובה לשאלה מס 10 בדף הבא:

https://sites.google.com/site/adama4x4/home/slwt-wtswbwt

חג שמח
רבין

Cobimor
10-05-14, 21:50
אפשר הסברים למתחילים.... הורדתי ולא הצלחתי לנווט היום. ניסיתי לבנות קבוצה לפי ההסבר ולא ראיתי את השוטפים בקבוצה רק את עצמי.
התייאשתי וניווטי לפי חושים.

dingo1st
11-05-14, 14:00
אצלי היא עולה יפה ( גלקסי 3 ) ..
אבל אני לא מצליח לראות את המיקום שלי במפה...
מה עושים ?
תודה
ראם ..

erezgur
11-05-14, 14:50
לחיצה על מקש ה"חזרה"/Back....

11guy11
11-05-14, 17:17
עלה לי רעיון אולי אפשר להוציא לפועל ערב הדרכה על התוכנה

- - - Updated - - -

עלה לי רעיון אולי אפשר להוציא לפועל ערב הדרכה על התוכנה

shahav
11-05-14, 18:11
בשמחה, אני אשמח לבוא ליתרום ולילמוד.

רבין.

Redoren
12-05-14, 13:11
אני מוכן לארח..

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

eyalha
26-05-14, 01:00
האם ניתן להטעין את התוכנה על גבי SD כדי שאוכל להשתמש בה ב GPS של הרכב ?

erezgur
26-05-14, 09:37
התוכנה עובדת על אנדרואיד בלבד. האם ה-"GPS של הרכב" הוא מכשיר אנדרואידי? האם יש לו אפשרות להתחבר ל-WIFI למשל (למרות ש"אדמה" יודעת לעבוד גם בצורה לא מקוונת, עדיין צורת העבודה ה"רגילה" הינה מקוונת - ואפילו לשם בניית המטמון המקומי של המפות וטעינת נקודות העניין והמסלולים, למרות שאם מתאמצים אולי ניתן לעקוף זאת בעזרת העתקת קבצים לתיקיית התוכנה - רבין בוודאי יגיב בנושא).

ארז גור

shahav
26-05-14, 13:27
כמו שציין ארז, במידה והמכשיר שלך הוא אנדרואיד, אז כן.
תתקין אדמה בעזרת גוגל פליי.
לגביי המפות, תוכל לעתיק את התיקייה שניקראת adama ממכשיר אחד למשנהו.

רבין

katzir
14-11-14, 17:12
שלום רב
התקנתי אדמה על סמסונג s5 אחרי ששנים נווטתי איתה לשביעות רצון על s2 .
משום מה לא מצליחה להגיע לתפריטים . לא להעלות מפות שמורות ולא לנקות נקודות על המפה.
מה אני עושה לא טוב???

eysham
16-11-14, 09:03
בהנחה שהתפריטים דומים למה שיש אצלי ב- lg l3
תלחץ לחיצה ארוכה על כפתור האפליקציות האחרונות שמסומן בשני מלבנים אחד על השני.

זו פעולה שמחליפה את לחצן התפריט שהיה באנדרואידים הישנים יותר.

איל

Sent from my LG-D855 using Tapatalk 2

ebilgorai
16-11-14, 11:12
tאנא הנחיות איך להוריד מפות לשימוש לא מכוון

katzir
16-11-14, 16:26
תודה רבה
השכלתי

-->