PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעיון לחיפוי רצפה

Tourist
08-09-12, 22:31
ראיתי ומצא חן בעיני.
איך עושים ?

63749

Sent from my iPhone using Tapatalk

jase
09-09-12, 13:37
היי
ממש לא בעיה.. למרו שאם תרצה אני אצלם לך אצלי ברכב.. עשיתי שטיחים מדשא סינטטי :) ממש טוב קל להוציא ולנקות תמיד.. ויפה לא פחות..
בכל מקרה.. כל מה שאתה צריך זה כמה עצים ברגים צבא או שמן לעץ שיהיה עמיד ברטיבות וכאלה.. ואיזה מקשר בין כולם נגיד פס מתכת או לייסט עץ..
תתחיל בלמדוד את האורך רוחב... גובה מהרצפה לדוושות שלא יפריע לך חשוב שהכל יהיה מדוד בדיוק ואז שלח שוב הודעה פה או פרטית.. ואני אנסה לעזור לך

Tourist
09-09-12, 18:58
תעלה תמונה עם הדשא.
נשמע חמוד :)

ts357
09-09-12, 20:38
אני ראיתי את הדשא, ממש נחמד...

gp1
12-09-12, 23:09
תשתול דשא ובצד שורה של "כריזנטמות כתומות עד" . ובקר השקייה עם ממטרות קופצות שלא יפריעו לרגל של הקלאצ' . ואז תיקח גנן פעם בשבוע.
דרך אגב, הידעת ?, שעירקים שותלים בג'יפ חמניות ואז יש להם פיצוחים בילד אין.
תגיד זה רכב או גינה ?
תחשוב על בטון. אפשר בדוגמאות גוונים ואפילו ריצוף , כבר היה כאן מישהו עם דיפנדר שיצקו לו בטון במוסך באיזור ה"משולש". ככה גם תשפר את הקפיצים והבולמים.
וברצינות , דיפנדר גם ככה אינו רכב מבודד רעשים . לכן עדיף לך מרבדי גומי עבים מה גם שהוא מהרכבים הבודדים שאתה יכול לשטוף את הרכב עם צינור.

Tourist
13-09-12, 00:27
אני זורם איתך.
מה לחפש ?
איפה לחפש ?
כמה עולה ?

רמי גלבוע
13-09-12, 08:40
אם אתה מוכן להניח על הרצפה של הדיפנדר את מה שחיים רכב מרכיב על התקרה, אז תוכל להשתמש בלוחות 'גבירץ', דיקט לבניית יאכטות או משהו דומה. אני לא ערב לכדאיות הכלכלית של הדבר הזה (וגם לא למידת החלקת הסוליות כאשר יש גשם או בוץ) אבל בתמורה, יהיה לך הדיפנדר הכי ייחודי במזרח התיכון.

אני לא זוכר, אגב, ממה ג'וי מתפקע מצחוק; זה התרחש במפגש ההכנה לתחרות 'רכב המסעות האולטימטיבי', נדמה לי שברגע זה רכס מסביר לנו מה מטרתו של כל אחד מתריסר מדי-הטמפרטורה הדיגיטליים שהוא התקין בטויוטה 75 שלו. שימו לב אגב, לשני מיכלי גז הבישול שבירכתי הטויוטה; אומרים שלרכס יש באוטו הזה אוטונומיה לארבעה חודשים...

אז יאללה, בלי דשא וגננות, רק משור ואקדח ניטים.

רמי גלבוע
13-09-12, 08:43
אוופס, פליטת מקלדת, כמובן שהרכב הוא של חיים רכס, האיש והאגדה מאלומיניום.

amirk
13-09-12, 11:09
אז תוכל להשתמש בלוחות 'גבירץ', דיקט לבניית יאכטות או משהו דומה. .

אסתכן ואומר שהתכוונת ל בירצ'.

רמי גלבוע
13-09-12, 11:12
הסיכון היה קלוש ובהחלט כדאי, צדקת

אמיר ב.א
13-09-12, 11:53
ביצוע אחר לאותו נושא ,
מחומר הגלם של סנדלי שורש - לוחות בעובי 3 ס"מ מבודדים מחום ורעש,
בוצע לפני כשש שנים - ומאז השטיחון גומי כבר לא נמס , ואפשר לדבר בתא הנהג וגם לשמוע מה עונים לך ...
בוצע בתא נהג , לרגלי הנוסעים , ובבגאז'...

amirk
13-09-12, 12:28
מחומר הגלם של סנדלי שורש - לוחות בעובי 3 ס"מ מבודדים מחום ורעש,

איך מגיעים לחומר הזה?

אמיר ב.א
13-09-12, 12:40
המפעל שלהם בטירת הכרמל (לפחות היה לפני חמש - שש שנים)
הייתי מגיע מידי פעם , לקחת כל מיני חומרי גלם שנישארו והם לא צריכים ,
לפעמים זורקים במכולות אשפה ליד , לפעמים נישאר זרוק ליד המכולה...
אפשר גם לשאול את הפועלים אם יש להם משהו שהם לא צריכים.

Tourist
13-09-12, 12:46
אני בכלל הייתי בכיוון של אסתטיקה ולא של פרקטיקה...

אבל חידשתם לי - אתם רוצים לומר לי שהנחת שטיחי גומי כבדים מצמצם את כמות הרעש משמעותית ? (ובדגש על הנחה ללא התקנה וסיבוכים)

אמיר ב.א
13-09-12, 23:28
כן - זה יצמצם את הרעש,
אבל כמה שטיחונים של גומי אחד על השני לא ניראה לי כלכך מעשי ,
הם יטיילו להם ...
בנוסף מבחינת רעש , אתה צריך לשאוף לכיסוי מרבי של שטחי מתכת חשופים - וזה יותר קשה עם שטיחונים פשוטים ...

zivo
14-09-12, 10:00
http://www.supergum.co.il/?categoryId=76556
והיצרן (בארץ) -
http://dunsguide.dundb.co.il/P649729928.aspx

אמיר ב.א
15-09-12, 20:07
לגבי פלציב - הוא טוב בתור בידוד , של רעש וחום ,
מניסיון שלי הוא לא טוב בתור השכבה שתהיה הריצפה עצמה - לא יחזיק מעמד הרבה זמן ...צריך עוד שיכבה קשיחה מעליו.

ד ו ר ו ן
15-09-12, 23:05
יש יריעות בידוד של wirth, שמיועדות במקור לבידוד רעש וחום ברכבים, מגיעות גם ברכבי מרצדס במקור.
דומה מאד לדיינמקס רק עבה יותר וחצי מחיר.

היריעה מגיעה בעובי של כ-5ממ, עם דבק בצד אחד, אבל מחייבת הדבקה של שטיח או משטח עמיד בשחיקה מעל.

-->