PDA

צפייה בגרסה מלאה : סמוראי ארוך 88, התלבטויות

erezb1
11-09-12, 23:24
אהלן חברים.

ראיתי ונהגתי היום בסמוראי 88 ארוך, פתוח, מדהים.
הנה כמה תהיות:
1. הרכב ללא טסט שנתיים, האם זה שהוא בן 24 אומר שהוא צריך לעבור תקינה עוד בטרם הטסט ?
2. האם בנוי לנסיעות יומיות (50ק"מ יומי) על כבישים בנוסף לטיולי סופ"ש ?
3. מה צריכת הדלק ?
4. מהירות בכביש, להכין עצמי ל 80-90 קמ"ש ?
5. מה הבעיות הצפויות לי איתו ?

אני אמנם אוהב הרפתקאות מוטוריות, אבל חושש שהרכב לא יחזיק במטלות היומיות שלו.
יש לי ידיים טובות, עד עכשיו היו לי רק אופנועים ובכולם טיפלתי בעצמי

תודה
ארז

שגיא S
11-09-12, 23:49
בקשר לתהיות:
1. כל רכב ללא טסט מעל שנתיים דורש אישור של הטכניון ובדיקת מעבדה בשביל לעלות לכביש, ואז לעבור טסט.
סיפור לא קל, לא זול, דורש יסודיות ולהביא את הרכב למצב המקורי שלו..לא מתאים לכל אחד.
אתה יכול להתייעץ עם אילן, היונימוג, שיעזור לך כי הוא עבר את התהליך לא מזמן.

2. התנהלות יומיומית של 50 ק"מ - האוטו יכול השאלה אם אתה תצליח...הוא לא נוח, לא מהיר, אין מזגן, אין בידוד רעשים וכו' וכו' וכו'.
זה אוטו גס להתנהל איתו ביום יום. אם אתה לא מפונק - זה אפשרי.

בקשר לטיולים בסופ"ש - לא מכיר את האוטו המדובר, אבל כל עוד לא תדחוק את האוטו למצבים שהוא לא מוכן אליהם, אין סיבה שתשבור.

3. צריכת דלק 1ליטר לכל 10 ק"מ בימים טובים לרכב תקין ומכוון. 1 ל8.5 למי שיחסוך ממך סיפורים וקשקושים

4. מהירות בכביש היא אכן בין 80 -90 וזה הכי טוב גם לך וגם לאוטו. מעל לזה, לי אישית לפחות, כבר פחות נוח לסוע, אי בטוח שגם האוטו לא מבסוט עלזה.

5. איזה בעיות צפויות? אין סוף - מלעבור טסט פשוט, ולתחזק רכב שעבד בשטח 24 שנים והוזנח כנראה בשנים האחרונות...עד לרצון להשקיע ולשפר ולבנות את האוטו כשתבין את הפוטנציאל שלו ושהוא אוטו טיולים טוב מאוד! לכל סוגיהטיולים מעבירות קשה ומטורפת עד לטיולי שבילים קלילים . . .

לא קשה לטפל באוטו לבד ואפילו כיף! לא צריך דוקטורט או משהו בסגנון, אוטו הכי פשוט וספרטני שיכול להיות.

2 השקל שלי (תחזיר לי אותם זה רבע ליטר דלק)

erezb1
12-09-12, 00:21
נראה שאיבדתי את זה בטכניון ובמעבדה.
מחר אחפש את אילן והיונימוג, תודה

יונימוג אדום
12-09-12, 05:53
ארז , בוקר טוב .
אם הרכב אכן עמד שנתיים קודם כל צריך לראות רשיונות מעודכנים - מעל שנתיים בדרך כלל משרד הרישוי לא מנפיק רשיון חדש ואז אתה תקוע עם הרכב ללא יכולת להעלות אותו לכביש עד גיל 30 ( אספנות ) .
דבר נוסף שאתה צריך לקחת בחשבון - לא ניתן להעביר בעלות על רכב ללא טסט , המשמעות - אתה משפץ ומשקיע לא מעט על רכב שאיננו שלך ( הימור לא קטן ) .
לגבי בדיקת מעבדה - אם שיפצת כראוי ואין רקבונות בשלדה אל תחשוש יתר על המידה .
הבדיקה מתבצעת ע"י הטכניון (עלות 700 ש"ח ) לוקחת כשעה ובסיום הרכב מקבל דוקטורט מטעם הטכניון ועם זה ניגשים לטסט .
את הסמוראי טנדר שלי תוכל לראות ( אשמח אם גם תצביע עבורו ) במפגש ג'יפולוג ביום שישי הבא בתחרות ג'יפ השנה .
אני הלילה טס לחול אז אם תרצה לשמוע יותר צור קשר עוד היום .
במפגש ג'פולוג ייצגו אותי בניי היקרים אשר גם הם שמו יד במלאכת השיפוץ של הטנדר .

חג שמח - אילן - 050-5249686

Samurai arie87
15-09-12, 04:45
אחיי בדקתה תסמוראי מתל אדשים עם ההגבעות . תאמין לי מזל שלך שלא לקחתה אותו
לקחתי אותו ואני לא יודע ממה להתחיל לסדר אותו חח !!

im_ri
17-12-12, 09:29
תיקון קטן אילן - אפשר להעביר בעלות לרכב ללא טסט. יותר מורכב ודורש כמה תיזוזים למשרד הרישוי.

-->