PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכונת תפירה תעשייתית

ibinder
13-09-12, 08:24
מישהו פה מבין במכונת תפירה תעשיתית?
אנחנו רוצים לקנות מכונה יד שניה, לשימוש ביתי, וגם לצורך תפירה של כל מיני דברים משימשונית וקורדורה (תיקים פאטוצ'ים וכו').
ולכן היא חייבת לדעת לתפור בדים עבים...

איך למשל המכונה הזאת:
http://www.yad2.co.il/Yad2/Yad2_info.php?SalesID=23a29191e9ac97f406 12644444827050217

יחסית יקרה...
יש כל מיני, אבל אני ממש לא מבין בזה...
יש עוד לא מעט ביד2, אבל לא יודע מה זה מה...

מישהו יכול לכוון אותי?

תודה!!!!!

איציק - 4X6ZH
13-09-12, 11:36
לפני שאתה קונה מכונה כזאת
רצוי לבדוק זמינות חלקים ותחזוקה למכונה .
מכונות כאלה דורשות תחזוקה וזה ממש לא מה שמכונאי חובב יכול לעשות לבד .
במכונות האלה יש מנגנון טימניג מורכב המחייב תזמון מדויק .

boaz avrahami
13-09-12, 12:26
תעשייתית תקנה בזולות ברדר וביקרות אדלר.
זה מה שמקובל אצל בעלי המקצוע

Pilon
15-09-12, 20:06
בתוספת 100 ש"ח אתה קונה מכונה דומה חדשה אצל "ברגמן" בן יהודה 10 ת"א. (לפחות כך היה כשבדקתי לפני חודשיים)
כל ה JACK למיניהם זה מותג מדבקה סיני שנמכרים בדר"כ בסביבות ה 2100-2300 ש"ח.

יש מכונות ישנות מצוינות במחירים נמוכים בהרבה שיודעות גם לקבל תוספות חשובות כמו, binder attachment (לסרט שוליים \ סרט אלכסון )
כך שאם תמצא - ואני די בטוח שיש לרוב הפירמות המוכרות - חלקי חילוף באיביי, אז אין לך בעייה.
דבר אחד שאתה צריך לקחת בחשבון בתפירת פאוצ'ים וכדומה , זה מהירות התפירה.
התעשייתיות יודעות לתפור מהר מאוד, וזה בדיוק הדבר האחרון שאתה צריך, כי מהר מאוד תגלה שקשה מאוד לשלוט בה, בניגוד למשל
לתפירת ביגוד. מה שעושים בדר"כ כלל זה שידרוג ע"י החלפת המנוע למנוע סרבו DC המאפשר תפירה איטית ונשלטת ביותר.

mik_l86
15-09-12, 21:08
רוב מכונות התפירה (היפאניות לפחות) מבוססות על אותם החלקים וחלקים רבים מתאימים לשלל מכונות, יש לי ניסיון עם מכונות מסוג Brother ו- JUKI שניהן מכונות מעולות שתפרו אצלי לא מעט תפירות קשות ועבות, בכל מקרה אתה צריך להחליט קודם כל על איזה סוג מכונה אתה צריך, יש מכונות עם רגלית אחת ויש עם רגלית כפולה, אלו עם הכפולה חזקות הרבה יותר ותופרות טוב יותר תיקים ובדים עבים, ויתמודדו טוב יותר עם תפירות מהסוג הזה, תימנע משבירת מחטים ומבזבוז זמן על איפוס המכונה, מצד שני המכונות עם הרגליות הכפולות עולות יקר יותר וכבר תפרתי ווסטים שלמים ותפירות קשות גם עם מכונות מהסוג הפשוט יותר בהצלחה.

*לגבי מהירות התפירה: אפשר להחליף את הפולי של המנוע לקטן יותר מה שייתן לך מהירות תפירה נשלתת יותר, כשקניתי מכונה הביתה קיבלתי אותה לאחר שבחנות כיוננו אותה לעבודה גסה והקטינו את הפולי במנוע, המכונה עובדת נהדר ונשלתת בקלות, המנוע הוא חלק לא זול (סביב ה 700 ש"ח אם אני לא טועה) במכונות האלו ככה שכדאי מראש לקנות מה שאתה צריך.
יש חנות מעולה בחדרה, אוכל לקשר אותך אליהם אם תיצתרך, קיבלתי מהם שירות מעולה ומכונה יד 2 במחיר מצוין שמשרתת אותי עד היום נאמנה.

-->