PDA

צפייה בגרסה מלאה : היכן מייצרים/מתקנים צינור מתכת לשמן גיר?

Saar
25-09-12, 14:41
הי,

גיליתי מעיכה בצינור מתכת המוביל שמן גיר לרדיאטור.
היכן מייצרים/מתקנים צינור כזה?

האם ניתן לתקן ע"י חיתוך והשלמת הברגה עם קונוסים?
המעיכה היא במרכז הצינור +-

תודה,
סער

lior_b.s
25-09-12, 14:57
יכול לעבוד נראה לי...

http://www.youtube.com/watch?v=aW9yj5UJSm4

ליאור

Saar
25-09-12, 16:08
ליאור,

זה מה שחשבתי...
השאלה היכן מוצאים את החיבורים האלו...
סער

raanan
25-09-12, 16:20
חיתוך עם כלי ייעודי (לא משורית שיוצרת גרדים), צינור גומי מגופר כפול עמיד לשמן וטמפ' של 160 מעלות צלזיוס, זוג בנדים ושלום על ישראל ....

רענן

Saar
25-09-12, 16:31
רענן,

רעיון נחמד ויעיל.
איפה אני קונה צינור כזה ואיפה אני קונה מכשיר לחיתוך צינורות?
תודה
סער

ישי.פ
25-09-12, 17:22
העלות של ציונור כזה ב"טכנו צינור" (יצחק שדה) תהיה שולית ואולי פחותה מהקיטים הנ"ל
חבל להתעסק עם טליים שעלולים לנזול בעתיד

tomerz
25-09-12, 17:32
צינור גמיש ב א״ת חולון

יובל48
25-09-12, 17:39
יש לי מכשיר כזה,אתה מוזמן להשאילו.
יובל 0522577280

raanan
25-09-12, 17:41
כלי כזה יש לכול טכנאי מזגנים.
צינורות חשוב לא לטעות ולקנות צינור של דלק (הוא לא עומד בטמפ' של שמן הגיר)
תמדוד את הקוטר החיצוני של צינור המתכת שלך, אם הוא באזור ה-9 ממ' , יש לי בשבילך צינור באיכות הגבוהה ביותר (מהשאריות ממערכת קירור הגיר שהתקנתי).

רענן

Saar
25-09-12, 17:43
הי,

הצינור אצלי הוא 3/8
תודה,
סער

raanan
25-09-12, 19:35
אז אין בעיה.
איסוף מקציר או פרדסיה, מה שנוח לך .

רענן

Saar
25-09-12, 19:40
תודה רענן.
כיוון שאני דרומי יותר, יתכן שאקפוץ לת"א/חולון ע"מ לסדר את זה (במחירי הדלק של היום, הדלק יעלה יותר מהצינור)
תודה רבה,
סער

עידו לוריה
25-09-12, 20:17
תיקון עם צינור גמיש מחייב טיפול בכול קצה של צינור שעליו יתלבש צינור הגומי , אתה חייב לעשות לצינור הקשיח "מדרגה" כדי שהניצור הגמיש לא יחליק תחת חום+לחץ , עם לא תעשה את זה יש סכנה מאוד גדולה שצינור הגומי יברח וההמשך ברור .
אתה ה"מדרגה" הזו עושים עם קלי מיוחד , או בשיטה פחות טובה אבל יעילה עם פלר כפול .
ישנה עוד אופציה יותר פשוטה , יש בהידרוליקה מחבר הברגה עם עינם או של צנרת נחושת ( בתמונה יש כזה בזווית אבל יש כאלו ישרים ), אתה חותך את הצינור מלביש עליו את ה"אום" לאחר מכן את העין וסוגר את המיכלול על הניפל אותו כנ"ל צד שיני , מומלץ להשתמש בחותך צינורות

עידו

64586
עין
64587

מחבר עין

64588

חותך צינורות

64589

Saar
25-09-12, 20:26
תודה עידו.
אני אקפוץ ביום ה לת"א, אני מקווה שטכנו צינור או האחים סאמי ירצו להתמודד עם זה :)
סער

עידו לוריה
25-09-12, 20:32
סער שים לב לתוספת .

עידו

Saar
25-09-12, 21:36
שוב תודה עידו.
כיוון שאין לי חותך צינורות ולא את החלקים הנ"ל, אני מניח שאקפוץ לת"א על מנת לבצע את העבודה במקום בו יש להם את הציוד והחלקים...
תודה,
סער

raanan
25-09-12, 23:07
תיקון עם צינור גמיש מחייב טיפול בכול קצה של צינור שעליו יתלבש צינור הגומי , אתה חייב לעשות לצינור הקשיח "מדרגה" כדי שהניצור הגמיש לא יחליק תחת חום+לחץ , עם לא תעשה את זה יש סכנה מאוד גדולה שצינור הגומי יברח וההמשך ברור .
אתה ה"מדרגה" הזו עושים עם קלי מיוחד , או בשיטה פחות טובה אבל יעילה עם פלר כפול .
ישנה עוד אופציה יותר פשוטה , יש בהידרוליקה מחבר הברגה עם עינם או של צנרת נחושת ( בתמונה יש כזה בזווית אבל יש כאלו ישרים ), אתה חותך את הצינור מלביש עליו את ה"אום" לאחר מכן את העין וסוגר את המיכלול על הניפל אותו כנ"ל צד שיני , מומלץ להשתמש בחותך צינורות

עידו

64586
עין
64587

מחבר עין

64588

חותך צינורות

64589

צר לי עידו, אבל אני חולק עליך.
הסרת 2 -3 סמ' בצינור קשיח ישר והשלמה עם צינור גמיש ובנדים ,
לא יחליק ויהיה יותר אמין מכול שיטה עם אומים וטבעות (הויברציות עלולות לשחרר האומים) .

רענן

עידו לוריה
26-09-12, 10:53
רענן את יכול לחלוק מה שאתה רוצה :)
אבל עם עובדות קשה , ולכן גש לכול צינור קשיח שתבחר שמולבש עליו צינור גומי ותראה בעצמך , וזה לא משנה מה אורך הצינור הגמיש , אלה עם זה תיקון לא מקצועי שבוצע בצינור .
ובקשר לשיטה השנייה גם פה קשה לחלוק על עובדות , כלים עם הרבה יותר עומסים/וברציות/גלי הלם של נוזלים/לחצים גבוהים, החלקים הללו לא נפתחים , והסיבה מאוד פשוטה יש בחלקים אלו קונוס שמעלה את החיכוך ובזוית נעילה .
ועם צר לך תחליף את המקום למקום מרווח יותר:)

גמר חתימה טובה
עידו

raanan
26-09-12, 17:33
רענן את יכול לחלוק מה שאתה רוצה :)
אבל עם עובדות קשה , ולכן גש לכול צינור קשיח שתבחר שמולבש עליו צינור גומי ותראה בעצמך , וזה לא משנה מה אורך הצינור הגמיש , אלה עם זה תיקון לא מקצועי שבוצע בצינור .
ובקשר לשיטה השנייה גם פה קשה לחלוק על עובדות , כלים עם הרבה יותר עומסים/וברציות/גלי הלם של נוזלים/לחצים גבוהים, החלקים הללו לא נפתחים , והסיבה מאוד פשוטה יש בחלקים אלו קונוס שמעלה את החיכוך ובזוית נעילה .
ועם צר לך תחליף את המקום למקום מרווח יותר:)

גמר חתימה טובה
עידו

עידו,
תאמין לי שאני מכיר את שיטות החיבור באמצעות מתאמים במערכות המחייבות 0 טעויות ותקלות (מערכות הפלטה במטוסי קרב).
אם בפינות האומים היה קדחים, והייתה מתבצעת אבטחה כנגד פתיחה באמצעות חוט אבטחה מפלדה מגלוונת, אזי הייתי אומר בוודאות לא יפתח ולא ינזל מויברציות.

עדיין חושב שהחיבור באמצעות צינור תיקני ואיכותי עדיף.
לא רואה להיכן "יברח" הצינור הסגור באמצעות בנד בכול צד .
64615
שנה טובה
רענן

Saar
27-09-12, 13:00
עדכון,

מסתבר שיש ברחובות מישהו שמתעסק עם צנרת כזו...
זיו פורת זה השם, בחור נחמד, חתך והלחים "פלסטר" - צינור שמקיף את הצינור המקורי, כך שהקוטר אינו קטן.
תודה,
סער.

אברמלה
27-09-12, 14:19
העלות של ציונור כזה ב"טכנו צינור" (יצחק שדה) תהיה שולית ואולי פחותה מהקיטים הנ"ל
חבל להתעסק עם טליים שעלולים לנזול בעתיד

באמת? אתה צריך לימכור כלייה על מנת ליצר צינור אצל החמדן הזה. לא להיתקרב . כנס לחנות טמבור ותיקנה מחבר לצינור גז העלות של 15 שקלים וניגמר הסיפור

-->