PDA

צפייה בגרסה מלאה : TD5 מודל 2000 בעיות אחרי החלפת גיר

maharacot
21-10-12, 20:10
ברכב הוחלף גיר יומים אחרי פתאום לא מניע + מנורה בלוח מכוונים של חיישן מנוע
הרכב הוחזר למוסך ופתאום נאמר לנו שיש בעיה במשאבת סולר מחשב רכב עוד איזה סנסור שעולה 1000 שח ויותר
טוב מרוב יאוש תיקנו את הכול ואחרי שקיבלנו את האוטו חזרה בנסיעה הראשונה הרכב לא זז לוחצים על דוושת התאוצה ורק אחרי 30 שניות מתחיל לזוז וכל הדרך כאילו נוסעים על אנדברקס משוך בנוסף כאשר עוזבים את הרגל מרגלית התאוצה הגיר משמיע דפיקה עכשיו טוען המוסכיק שמד זרימת האוויר הלך ואיתו עוד 2500 שח
בבקשה מישהו שמבין מה קורה לאוטו והמצלצה למוסך טוב

אמיר ב.א
21-10-12, 20:49
למה הוחלף הגיר ?

הרכב במקרה חדש אצלך וגם המוסך חדש אצלך ?

maharacot
21-10-12, 22:13
לפני שהוחלף הגיר כאשר היו משלבים בהילוך דריב הרכב לא היה נוסע במוסך אמרו לנו שצריך להחליף גומיות כלשהם לפני שהחליפו גיר
לשאלתך הגיפ לא חדש אבל המוסך כן

asafk
21-10-12, 22:27
אוקיי.
הרכב לא נסע כששמים בהילוך.
החליפו גיר.
הרכב עדיין לא נוסע כששמים בהילוך.
החליפו עוד מלא חלקים.
הרכב לא נוסע. כששמים בהילוך כמובן.

מסקנות:

א. להחליף מוסך. מאיזה אזור אתה בארץ?
ב. לקחת מהמוסך את כל החלקים ה"תקולים" שהחליפו. כולל הגיר. להתעקש - זו חובתו לתת לך את החלקים - הם שייכים לך ולא לו.
ג. לנשום עמוק. ולהכין עוד חבילה של כסף. בדרך כלל בסוג כזה של צרות, כשמחליפים מוסך הסיפור לא נגמר, אלא מתחיל סיפור חדש, וגם אם יש לו סוף טוב, זה עולה.
ד. אין על מי לסמוך חוץ מאשר על עצמך.

שאלות:

כמה זמן הרכב אצלך? האם זה שהוא הפסיק לנסוע היה פתאומי או בהדרגה? בדקת שמן גיר לפני ההחלפה? כמה זמן לפני החליפו פילטרים בגיר? עברת פיזית על כל המחברים של הצמה הראשית אחרי החלפת הגיר? אני שואל כי יש דברים מטופשים שגורמים לתופעות כמו שתיארת - למשל ב TD5 במצב LOW דוושת הגז בקושי מגיבה - וחיווט לא נכון יגרום לזה... (אני לא אומר שזו התקלה, אבל זו דוגמה לאיך חיבור לא נכון יכול לגרום לרכב להתנהג מוזר)
התחברת למחשב דיאגנוסטיקה? יש משהו מעניין?
בכלל מעניין אותך לנסות ולאתר את התקלה, או שמבחינתך שהמוסך יעשה מה שצריך העיקר שהאוטו ייסע?
מי ה"כוכב" שניסה לתקן לך את הרכב (ובעצם קילקל אותו) ? שנדע...

אסף.

maharacot
21-10-12, 23:08
קודם כל תודה רבה על התענינות והרצון לעזור בשלב זה לא הייתי מעונין לחשוף את בעל המוסך עד שזה לא יסיים את התיקונים כי אני גם לא משלם לו עד שהרכב לא יסע כמו שצריך דבר נוסף ממה שלמדתי קצת נראה שכל הבעיה זה חוסר מקצועיות של המוסך שגרר החלפה של כלכך הרבה חלקים מיותרים ויקרים כרגע אני אתן לו צאנס אחרון ואם זה לא יצלח אני אפנה למוסך מקצוען שאשמח שתמליצו לי על אחד כזה אני מאזור הצפון

אמיר ב.א
22-10-12, 06:10
באיזור הצפון , לי יש ניסיון טוב עם מוסך גבע.

-->