PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות של מתחילים והזמנה להתייעצות משותפת לשיפור השירות הניתן לגיפים בישראל

אמיר גבאי
25-11-12, 19:43
שלום לכם,
בחודש יוני האחרון רכשתי לראשונה גיפ, מסוג רנגלר רוביקון (כתום :))
2 נקודות להתייעץ עימכם:
1. האחת של מתחילים, בנסיעה בבוץ,מיים וכדומה נגרמים נזקים לרכב, מתקלף הצבע מהצירים של הדלתות, מתקלף הצבע מהכנפיים האחוריות עקב פגיעת המים והבוץ והאבנים הקטנות בגוף הרכב, בכל נסיעה נגרם עוד נזק, האם הפיתרון הוא מגני בוץ ? האם מגני בוץ שכמובן אין להשיג בארץ או בהזמנה מהיבואן אלא רק בחו"ל...יגבילו את גובה הרכב בשטח ועשויים לגרום נזק כמו סיכוי לתלישת הכנפיים במקרה כזה או אחר כאשר נתקעים ואז עדיף שלא להתקין מגנים ? לא מצאתי בגוגל שום איזכור למגני בוץ - יתרונות חסרונות...אם כדאי להזמין מחו"ל..וכך אולי יישמר הרכב. (אני יכול להטריד אתכם גם בשאלה על היעילות של מגן יתושים אם להזמין מחו"ל..אבל זו כבר שאלה של חנונים ממש :) אז לא חייבים לענות.

יותר חשוב !

2. לפני כחודש וחצי לצערי משאית הדרדרה על הרכב שלי בצומת (ללא נהג!!) , הנהג ירד לדבר עם חבר והמשאית התחילה לגלוש לעברי...וגרמה לי נזק לרכב, רק הבוקר לאחר חודש וחצי של המתנה ! הגיעו חלקים ליבואן, גלגל, פגוש, כנף, פניתי למשרד התחבורה בתלונה הרי היבואן חייב להחזיק חלפים במלאי, ויש צו שמחייב אותו לספק חלפים 7 ימים או 14 ימים במקרים חריגים...עבר חודש וחצי !! אני עורך דין במקצועי ורואה חשבון, ואיש שחשוב לו בשיא הכנות והיושר הפנימי שלא יהיו עוולות מהסוג הזה, זה לא הוגן להוציא כל כך הרבה כסף והיבואן ישים קצוץ על הלקוח, אז.....אם אתם יודעים על חברים שגם הם ניזוקים מאי אספקת חלפים, אני שוקל לבדוק תביעה נגד היבואן, פשוט צרו קשר. אני משער שלא רק אני סבלתי מהעניין, ומחר מה יהיה ? הרכב רק שנתון 2012..ואם יהיה שוב צורך בחלפים ? שוב המתנה של חודש וחצי ? לנסוע על גלגל ספייר במקרה הטוב ! ולא לרדת לשטח בגלל שהרכב עם חלקים שבורים ?
זוהי פניה סופר רצינית!

אמיר

אמיר ב.א
25-11-12, 22:36
שיהיה בהצלחה במלחמה בטחנות הרוח :) אולי תצליח להזיז משהו כל עוד אתה חדש בתחום ויש לך מספיק אנרגיה ...

shmil
25-11-12, 23:10
שלום אמיר, וברוך הבא לג'יפולוג.

לשאלת הראשונה - צבע הרכב לא אמור לרדת במפגש עם מים ובוץ.
הוא כן עשוי לרדת במידה והמים הינם בלחץ גבוה, של הרבה אטמוספירות.
לא, אנחנו נוסעים ללא מגיני בוץ.

לשאלתך השנייה - הרכב שקנית הוא ביבוא אישי, נכון?
ומכאן, יגיעו אליך תובנות נוספות לבד.....

גילוי נאות- לבד ממנהל פורום אני גם עורך דין, ועוסק גם בתחומים הטכניים של המשפט.
אם תרצה, צור קשר בה"פ.

tzagi
26-11-12, 10:49
לחדד, צבע לא אמור לרדת במפגש עם בוץ....אבל לזיכרוני (ואולי אני טועה) אין כתום מהמפעל ולכן,,,אולי הצבע כן אמור לרדת...מי יודע.

בהצלחה בטביעה (רגע זה כתוב נכון?)

נמרוד
26-11-12, 10:56
ג'ו, בהחלט יש כתום מהמפעל, וטוב שכך. אחד הצבעים הכי מתאימים לג'יפ.

http://www.jeep.com/en/2012/wrangler_unlimited/#model=rubicon&color=dozer&top=no_top

http://www.jeep.com/en/2012/wrangler_unlimited/colorizer/rubicon/dozer_no_top.jpg

אמיר - תתחדש וברוך הבא.

אתה רוצה לשמור על הצבע נקי וחדש - תעטוף את הג'יפ בניילון וסגור במחסן. אבל לא בשביל זה קונים ג'יפ. סע ותהנה! מבטיח לך שכשתרצה למכור רנגלר 2012 רוביקון בצבע כתום - אני אחד מאלו שיעמוד בתור, וכמה שפשופים וסריטות על הצבע לא יזיזו לי ;)

ש01
27-11-12, 16:17
[QUOTE=אמיר גבאי;482717]שלום לכם,
בחודש יוני האחרון רכשתי לראשונה גיפ, מסוג רנגלר רוביקון (כתום :))
2 נקודות להתייעץ עימכם:
1. האחת של מתחילים, בנסיעה בבוץ,מיים וכדומה נגרמים נזקים לרכב, מתקלף הצבע מהצירים של הדלתות, מתקלף הצבע מהכנפיים האחוריות עקב פגיעת המים והבוץ והאבנים הקטנות בגוף הרכב, בכל נסיעה נגרם עוד נזק,
אמיר,
זו בדיוק הסיבה ש(חלקנו) נוסעים עם ג'יפים ישנים כרכב לטיולים בלבד. סריטה כאן, מכה שם - לא נורא, זה חלק מהעסק.
גם אם הנזקים אותם אתה מתאר ימשיכו, בעוד כ-10 שנים כנראה שאהיה מווכן לקנות ממך את הרנגלר (אם גג ברזנט במקרה?).

-->