PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפות סימון שבילים מ ozi explorer לתוכנה אחרת - אפשרי?

momi-r
08-12-12, 22:13
יש לי מפות סימון שבילים לתוכנה ozi היות וניווט עם המחשב הנייד לא הכי נוח לי
רציתי לדעת אם אפשר להמיר את המפות סימון שבילים לתוכנה אחרת... ?
לא ממש משנה לי תוכנה אבל זה אמור לעבוד באייפד
יש למישהו רעיון איך אני יכול לנצל את המפות האלה באייפד ?
תודה.

momi-r
09-12-12, 09:18
אופצייה נוספת שיכולה להתאים - יש לי ברכב מערכת מולטימדיה עם GPS הבנתי שיש ל OZI תוכנה שעובדת על CE 6 למישהו יש\ניסה ? יכול להמליץ ?
תודה.

erezgur
09-12-12, 09:19
אם יש לך את הגרסה השולחנית - אתה יכול לעבוד קצת קשה ולשמור את המפות כקבצי PNG ואז לכייל לתוכנה אחרת (בנחה שקיימות לשוק האייפד תוכנות שניתן לייצר להן מפות רסטר, אני לא מספיק מכיר את השוק הזה) - אבל לא בטוח שהייתי משקיע מאמץ כזה בשביל לעבור לתוכנה אחרת.

לעולם ה- ipad/iphone יש מספר תוכנות יעודיות המגיעות עם מפות ישראל מן המוכן. ברר לגבי:
1. עמוד ענן
2. TwoNav
3. topomap - זולה יחסית

נכתבו כבר מספר שרשורים בנושא - נסה לבצע חיפוש על תוכנות אלו.

ארז גור

momi-r
09-12-12, 09:38
התוכנות שציינת כבר קיימות אצלי . מכיר אותם .

רציתי לנסות ולהשתמש במפות שיש לי כבר במקום לקנות עוד מפות.

מה לגבי OZI על CE 6 ? מכיר ? ניסית ?

תודה.

zerez
10-12-12, 21:51
אני משתמש באוזי על WM5, התוכנה מצויינת ולא יקרה.
אם יש לך מפות טובות אז אני ממליץ.

momi-r
11-12-12, 09:52
מה זה WM5 ? ווינדוס על מכשיר סלולרי ? אם כן איזה מכשיר ?

והאם התוכנה יכולה לעבוד גם על CE 6 ?

המפות שיש לי זה סימון שבילים ותצ"א באוזי .

תודה.

eysham
11-12-12, 10:16
אהלן

אני עובד עם אוזי על טאבלט 7 אינטש שיש לו WIN CE 5 או 6 אני לא בטוח.

נחמד אבל המפות ישנות (עוד מהתקופה שהיה לי טורבו CD... ) והוא די מוגבל, בעיקר במהירות תגובה שלו.
משתמש בו בעיקר כדי להציג איפה אני נמצא על המפה, עם סימוני נקודות של המסלול. (שבד"כ צריך להמיר מ-TWL. לא בעיה גדולה עם BABEL GPS)

בקיצור, עובד אבל לא מדהים בהשוואה לתוכנות היותר חדשות כמו עמוד ענן ו-TWONAV

אם יש לך כבר את המכשיר ואת המפות שווה בדיקה.

איל

momi-r
11-12-12, 10:35
איל תודה,
מאיפה אתה ?
אני אומר שאם יש לי כבר את המכשיר ברכב מה איכפת לי שיהיה לי עוד אופצייה... בטח שכבר יש לי סימון שבילים - מה שאין לי בשום תוכנה אחרת שלי - וגם תצ"א לאוזי
בגדול אני עם האייפד מנווט בעזרת גוגל ארט' ,TOPOMAP או עמוד ענן... עם ה TWONAV ממש לא הסתדרתי ולא הצלחתי להבין כלום שם.

אם אתה באיזור אני אשמח אם אוכל לנסות את התוכנה אצלי (אני מעריך שהיא אצלך על כרטיס זיכרון) לראות אם היא עובדת במכשיר שלי.
אגב מאיפה השגת \ רכשת את התוכנה OZI ל CE6 ?
תודה.

zerez
11-12-12, 14:05
מה זה WM5 ? ווינדוס על מכשיר סלולרי ? אם כן איזה מכשיר ?

והאם התוכנה יכולה לעבוד גם על CE 6 ?

המפות שיש לי זה סימון שבילים ותצ"א באוזי .

תודה.

ווינדווס מובייל, זה מה שיש על המכשיר הסיני שלי

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

zerez
11-12-12, 15:11
דרך אגב, אתה יכול להוריד גרסת נסיון מהאתר שלהם ולנסות על המכשיר שלך, אם זה מוצא חן בעיניך אתה יכול לקנות באתר ולקבל קוד הפעלה במייל

erezgur
11-12-12, 15:23
גם לי יש oziexplorer על PND עם WinCE (אצלי CE5 אבל ירוץ גם על CE6). האיטיות אינה קשורה לתוכנה אלא למעבד החלש של ה- PND.

למעשה בתקופת ניווט השטח הראשונה שלי השתמשתי ב-OziExplorer על מחשב כף יד (WM) ומאד נהנתי מהתוכנה. עבדה מצויין ואפילו עם תכונות שלא קיימות בגרסת ה-PC - אפשרות ל"ניווט קולי", כלומר כל פעם שמתקרבים לנקודת ציון בנתיב המתוכן התוכנה ציינה את הפנייה הנדרשת לכיוון הנקודה הבאה (באנגלית - ימינה, פניה חדה ימינה, ישר וכו'). לאחר התנסות קצרה ובחירה נכונה של הנקודות אותן דוקרים - זה אפשר תנועה מהירה מאד לאורך מסלול (צריך לדמיין נקודה שבה מספר שבילים נפגשים והניווט הקולי מסייע לקבלת החלטה מהירה באיזה שביל להמשיך).

עולה כ- 40$ ללא מפות, כך שאין מה להסס ואפשר לנסות. (יש גם תוכנת התנסות מוגבלת בחינם).

א ב ל - מה הקשר בין זה לאייפד?

ארז גור

eysham
12-12-12, 07:23
איל תודה,
מאיפה אתה ?
אני אומר שאם יש לי כבר את המכשיר ברכב מה איכפת לי שיהיה לי עוד אופצייה... בטח שכבר יש לי סימון שבילים - מה שאין לי בשום תוכנה אחרת שלי - וגם תצ"א לאוזי
בגדול אני עם האייפד מנווט בעזרת גוגל ארט' ,TOPOMAP או עמוד ענן... עם ה TWONAV ממש לא הסתדרתי ולא הצלחתי להבין כלום שם.

אם אתה באיזור אני אשמח אם אוכל לנסות את התוכנה אצלי (אני מעריך שהיא אצלך על כרטיס זיכרון) לראות אם היא עובדת במכשיר שלי.
אגב מאיפה השגת \ רכשת את התוכנה OZI ל CE6 ?
תודה.

מומי,

אני מהצפון.

ממליץ לך להוריד את הגרסה להדגמה האחרונה מהאתר של אוזי: http://www.oziexplorer.com/
יש שם גרסה ל-WINCE
אני לא מכיר בדיוק איזה מכשיר יש לך, אבל צריך לבחור לדעתי באחת הגרסאות ל-PND,
לחפש איזה מעבד יש לך (ARM/MIPS/X86) אם יש לך מפרט של המכשיר או מקסימום תוריד אחד אחד עד שזה יעבוד...

איל

momi-r
12-12-12, 10:23
ארז שלום,
אין קשר בין זה לאייפד...

2 שאלות שונות.

אופצייה ראשונה הייתה לשלב את המפות של אוזי איכשהו ולהמיר אותם לתוכנה שקיימת לאייפד... ו\או
אופציה שנייה הייתה להריץ את התוכנה - אוזי - על המערכת מולטימדיה שיש לי ברכב...

ב 2 האפשרויות מה שרציתי בשורה התחתונה זה לנסות ולהינות מהמפות סימון שבילים ומהתצ"א שיש לי אבל במקום על המחשב נייד אז שיהיה או על האייפד או על המערכת מולטימדיה שיש לי ברכב..

cgp
19-12-12, 20:49
ארז שלום,
אין קשר בין זה לאייפד...

2 שאלות שונות.

אופצייה ראשונה הייתה לשלב את המפות של אוזי איכשהו ולהמיר אותם לתוכנה שקיימת לאייפד... ו\או
אופציה שנייה הייתה להריץ את התוכנה - אוזי - על המערכת מולטימדיה שיש לי ברכב...

ב 2 האפשרויות מה שרציתי בשורה התחתונה זה לנסות ולהינות מהמפות סימון שבילים ומהתצ"א שיש לי אבל במקום על המחשב נייד אז שיהיה או על האייפד או על המערכת מולטימדיה שיש לי ברכב..

בקשר לשאלתך המקורית:
כן אפשר להמיר מפות לעבודה בתוכנות אחרות, אני לפני שנה וחצי המרתי מפות של אוזי לעבודה עם אורוקס בגלל שאהבתי את הרזולוציה הגבוהה
בימים אלו אני ב"עבודה" על המרת המפות לטונאב

הדבר מצריך חפירות רבות ברשת, זמן, רצון, והתמדה , וכמובן ניסוי ותעייה
בסוף זה משתלם, אבל זו התעסקות
אין לי תשובות חותכות להגיד תעשה ככה או ככה ,אבל בהחלט חבל על המפות, אני הייתי מנסה
אני אישית אוהב לעבוד עם לפחות 2 תוכנות ועכשיו 3 ,גם לבטחון, בהובלת טיולים שאם תוכנה אחת "תשתגע" יש גיבוי. כך גם בכביש.
כמו כן לא מוכן לוותר על רזולוציה, כי אתה כן אז יש מפות לכל התוכנות היום מסתובבות ברשת ברזולוציה סבירה.

momi-r
19-12-12, 21:43
תודה.

כנראה שארכוש רישיון לאוזי ל ce 6 ואז אשתמש בזה במולטימדיה ברכב..

-->