PDA

צפייה בגרסה מלאה : אורן מערכות , חווית שירות אחרת :)

Grand01
02-01-13, 20:53
היום הייתי באורן מערכות , הסרן בגרנד לא שרקה יותר קרוב לצעקה ממש צעקה בכל מקרה לאחר פתיחת הסרן הסתבר
שהכל חרוש וצריך להחליף הכל , בכל מקרה אף על פי שכבר נאמר לי מחיר לפי משהו מסוים שלאחריו נתגלו עוד אי אלו ליקויים החליט אורן להחליף לי את החלק
ללא תוספת תשלום ועוד כל מני דברים קטנים וגדולים , בגדול התחושה הייתה שלא מתחשבנים איתי וממש הרגשתי בבית , שאפו לאורן :)
מומלץ מאד , אמין מהיר מקצועי ולאאאררררגגגג ממש !!!

דורון לוי
02-01-13, 21:15
אין עליו בשירות במקצועיות ובאמינות ביצעתי אצלו הכלאה בטרנספר ל 5 מצבים אחר כך הגבהה של 3.5" כשקניתי את הZJ , לא מזמן החלפתי אצלו את הסרן הקדמי לאחר ששלי התחיל לחייך ולבסוף נעילה קבועה ל סרן האחורי DANA44A אין לי אפילו פסיק קטן של משהו שלילי רק שבחיים , שרות ומקצועיות סוף הדרך , תודה על הכל

יריב קלר ברוך
03-01-13, 00:42
אפילו שאני משוחד כי הקמתי את המקום עם אורן .
אורן בעל מקצוע ברמה אחרת ועם ידי זהב ולא מתחשבן על כל דבר קטן ממליץ בחום

נימי
03-01-13, 09:00
אכן אורן הוא בעל מקצוע עם ידי זהב וראש פתוח

liorh
03-01-13, 09:11
מצטרף למחמאות, אכן מקצועי ביותר ויודע לתת שירות ברמה גבוהה, גם אם חלף זמן רב בין ביצוע העבודה לבין הצורך בשירות.
כיף לדעת שיש כתובת לפנות אליה.

newtosufa
03-01-13, 14:28
מצטרף בחום להמלצה!

riko
03-01-13, 16:39
לא מזמן התקנתי אצל אורן יחסי העברה + נעילות + ציריות חדשות , השארתי את הסרנים ונסעתי , ידעתי שהם בידיים טובות וחמות !
ממלחיץ בחום .

riko
03-01-13, 16:43
לא מזמן ביצעתי אצל אורן החלפת יחסי העברה + התקנת נעילות + ציריות חדשות , השארתי את הסרנים אצלו בסדנא ונסעתי ,
ידעתי שהם ביידים טובות וחמות
מצטרף להמלצות החמות

דודו ארצי
10-01-13, 13:15
הכרתי את אורן לפני כשנה כשרכשתי את ה-WJ שלי דרך גיסי שיש לו סופה.
היו לי הרבה בעיות ברכב החל מרעידות מטורפות,נכבה באמצע נסיעה+רציתי להגביה ולחליף טרנספר
אחרי הרבה שיחות עם "מומחים" לג'יפים גיסי הציל אותי ונתן לי את המספר של אורן.

משיחה ראשונית אתה מבין שיש לך עסק עם מקצוען שיוגע לתת לך תשובה מדוייקת לבעיות שלך ולא מחרטט לך שטויות.
בסוף השיחה אורן אמר לי תדאג שהרכב יגיע אלי והכל יהיה בסדר,ככה היה.

הרכב הגיע לאורן וחזר לי לאחר שבוע הרבה מעבר לציפיות שלי.

מדובר באיש שרות ברמות הכי גבוהות שפגשתי,מענה מקצועי מאוד,נותן פתרונות נכונות מאוד לאותה סיטואציה והכי חשוב בחשבון הכי הוגן שיכול להיות.

אני מאמין שאם היו עוד כמותו בתחום אז היינו פחות סקפטים במוסכים בכלל ובמוסכי ג'יפים בפרט.

אין ספק שאורן איש מיוחד מאוד ואני מאחל לו הרבה הצלחה ושיגשוג כח מגיע לו!!!!

אורן אם אתה קורא אז תודה רבה מכל הלב עבור כל מה שעשית עבורי (אני מנצל את ההזדמנות הזאת להודות לך בפומבי:D)

-->