PDA

צפייה בגרסה מלאה : בדיקת ספיקה(שהמשאבה לא מותקנת ברכב) למשאבת דלק חשמלית, יש חיה כזאת?

ybar
08-01-13, 21:42
רכשתי משאבת דלק חשמלית טבולה חדשה עקב בעיות זיוף וכיבויי הרכב כשהיא מתחממת ולמעשה מאבדת ספיקה,המשאבה הנ"ל נראית דומה/זהה לחלוטין לעוד משאבות אחרות רבות מבחינה חיצונית/וויזואלית אך שונה בהספקה מהאחרות, אני יודע כמה לחץ/הספק המשאבה צריכה לתת ברכב שלי אך איני מעוניין לבצע את העבודה(הורדת טנק דלק)לחינם אם היא לא תתאים והתופעה/הבעיה תישאר כפי שהיא היום,האם ישנו עסק/בעל מיקצוע אשר עושה בדיקות ספיקה/לחץ למשאבות הללו כאשר היא מחוץ לרכב ויכול לתת לי בדיוק את הנתונים שהיא אכן מספקת בפועל וכך אוכל לדעת בודאות עם להתקינה ברכב או להחליפה/לרכוש אחרת?

gmike
08-01-13, 22:00
ספיקה:
אני לא יודע באיזה רמת דיוק אתה צריך לדעת את הספיקה,אבל אם הדיוק לא מאוד חשוב:
קח כלי עם קיבולת שידועה לך(אני השתמשתי בבקבוק 1.5 ליטר), וסטופר.
תבדוק כמה זמן לוקח למשאבה למלא את הבקבוק. תחזור על הניסוי כמה פעמים, יהיו לך תוצאות דיי מדויקות..נשאר לך רק להמיר שניות לדקות\שעות.

shmulikbg
08-01-13, 22:23
אתה אומר שרכשת חדשה. אין נתונים על האריזה?

ybar
09-01-13, 06:05
אכן המשאבה חדשה לגמריי אך נרכשה מחבר פורום קארספורום והגיע רק בשקית ניילון ללא הקופסא עם הנתונים הטכניים שלה, כל מה שנשאר לי זה לסמוך על מילתו שהיא אכן מתאימה לרכבי.

סופת המדבר
09-01-13, 10:30
אתה יכול לעשות ניסוי יותר "מדעי" לחבר למשאבה צינורית אחרי כמה ס'מ לחבר שעון לחץ עם Tואחריו ברזואז אתה מפעיל אותה סוגר את הברז לאט לאט עד שאתה מגיע ללחץ.הרצוי ובודק מה הספיקה שלה באותו לחץ

-->