PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ והתלבטות בקניית סוזוקי

ilan.sch
09-01-13, 09:17
אהלן חבר'ה
עוזב את הסמוראי ומתקדם הלאה.
תקציב לקנייה: עד 45 אלף.
יעדים: רכב שיחזיק אצלי לפחות 5 שנים, נהיגה יומית רגילה ופעם בחודש ירידה לשישי-שבת ברמות קושי שונות.
מוסיף אח'כ: נעילה אחורית ידנית (יקרה אבל נדפקתי עם האוטומטית כבר פעם אחת) הגבהות ומיגונים.

לא מצליח למצוא ג'ימיני ידני במחירים האלה, ואוטמטי הבנתי שפחות מומלץ בייחוד עד שנת 2006.
מה לגבי הגראנד ויטרה ? ידני קשה למצוא, רציתי לדעת אם יש בעיות עם האוטומט ? ואם זה רכב טוב להתחיל להשקיע בו ?
מה מומלץ בדגמים של 2000-2002 ה2000 סמק או 1600.

צריכת דלק הבנתי 1-9 שזה סטנדרטי.. איזה מחלות יש להיזהר ממנו ? ואולי בכלל מישהו פה יגיד שכדאי ללכת על הג'מיני אוטומט 2006 שהם מצויינים והבעייה בגיר טופלה.

(סוזוקי - עלויות אחזקה נמוכות ואמינות גבוהה)

שגיא S
09-01-13, 11:48
הגראנד ויטארה הוא רכב מצוין - רק שצריך לבנות אותו.
אם אתה משקיע כמו שצריך ומטפל בנקודות חולשה, משמע - משרדג לסרן קדמי מברזל, הגבהה עם קיט טוב כמו שצריך, נעילה אחורית
נותן לך רכב טיולים משובח, בעלויות אחזקה הגיוניות מאוד. (אתה יכול לשפר אפילו עוד - נעילה קדמית, יחסי העברה לטרנספר וכו')
החיסרון פה - עלויות השיפורים גבוהות מאוד.
בקשר לידני/אוטומט - בעלי הגראנד ממליצים על האוטומט ואומרים שאין הרבה הבדל בהרגשה ובצריכת דלק בין הידני לאוטומט. לי אישית אין אף אחד מהם אז אני לא יכול
לתת דעה בנושא.

בנוגע לג'ימני - מומלץ VVT עם הגיר החזק יותר ועוד קצת כוח סוס. חוצמזה - אני לא חושב שיש הרבה הבדלים בניהם.
חבר קנה עכשיו ג'ימני 2005 לא VVT אוטומט, ועשה לו 1 ל11 לפני שיפורים בכביש בינעירוני.

אם אתה יכול להתמודד עם החסרונות של הג'ימני(חוסר במקום, והאי-נוחות על הכביש, המחסור בכח) אז הוא יהיה יותר זול לאחזקה מהגראנד ויטארה

ilan.sch
18-01-13, 13:10
תודה רבה שגיא בשעה טובה נקנה ג'ימני אוטו' 2006.
לא משופר בכלום. שבוע הבא הגבהות ומיגונים, בהמשך צמיגים ולקראת הקיץ נשים נעילה אחורית ופה ייגמר הסיפור.

שבוע טוב !!

Lidor Shtruzer
18-01-13, 13:36
אני הבנתי שאוטומט יותר טוב כי הידני שורף את המצמד ולאוטומט יש ממיר מומנט שעוזר בעבירות.... תתחדש בהצלחה ותעלה תמונות מהדיגום!!

-->