PDA

צפייה בגרסה מלאה : גראנד או ג'ימני (או אולי בכלל ויטרה עד 98(?))

assaf234
27-01-13, 11:16
שלום חברים,

בחודש הבא אני מתכנן לחזור לעולם הג'יפים (יש שיקראו לזה להוולד מחדש) לאחר שנתיים+ עם פרייבט

לפניה היה לי סמוראי קשוח (מוצלח מאוד מבחינת האמינות) כשנתיים.

כמו שאמרתי אני מעוניין לחזור לענייני השטח ומבחינת דלק, גודל ומחיר אין ג'יפים שיכולים להתחרות עם הזוקונים (באמת שאין...)

כרגע הדילמה שעומדת למולי:

ג'ימני חדש ככל שאוכל להרשות לעצמי (בכל מקרה לא מדגמי 2005 ומעלה) ידני בלבד, הצע מאוד גדול
לעומתו גראנד ויטרה קצר (1.6) עד 2001 (כנראה זה מה שאוכל להרשות לעצמי).

אופי הנסיעה: נכון לעכשיו אני עובד שישה ימים בשבוע מרחק של 10 דקות נסיעה ללא פקקים (5 דקות בשטח אם יתאפשר) ופעם השבוע נוסע נסיעה ארוכה יחסית (איזור קריית-גת) לרמת-גן.

אופי הטיולים: רוב הטיולים בעבירות קלה-בינונית (מעלות או זחילות בסגנון מעלה יאיר אולי פעם בשנה ולא יותר)

כרגע נטיית ליבי היא לכיוון הגראנד אם כי הכל תלוי במצב הרכבים שאבדוק.
אשמח לשמוע מנסיונכם האישי, עם אילו תוספות לא כדאי להתעסק (נעילות מסויימות, הגבהות מסוגים שונים, בולמים או קפיצים)

בנוסף אם מישהו מכיר כזה למכירה אשמח לשמוע.
התקציב כרגע מדבר על (ואל תפערו פה....) כ-30K שקלים במידה וידרש יישור קו יעשה עם הזמן בדירוג...

תודה מראש לעונים.

regevzuki
27-01-13, 23:11
אני עם גרנד דיזל מודל 99 מנוע 2000 שווה 37000. בכביש נוח מאוד, בשטח עבירות מפתיעה כל פעם מחדש. פחות עביר מגמיני אבל עביר כמו סוזוקי....אמינות מצויינת. דלק 1:12 בכביש, 1:10 בשטח. עשה את מעלה נוח מעלה יאיר ועוד ללא שום בעייה. ממוגן אבל עדיין לא מוגבה, מרווח גחון בעייתי-18 ס"מ . הבעייה היא במחיר שאתה מוכן להשקיע. במחיר הזה תמצא רק ויטרה מודל 97-8 אולי .

asypeer
28-01-13, 08:39
תחפש טוב, תוכל למצוא גם גרנד קצר ידני 2001 בטווח הזה. אין הרבה אבל עבור רכב במצב סביר ללא שיפורים רציניים זה המחיר.
אני יודע על לפחות שניים שהיו מוכנים למכור במחירים הללו. דבר איתי, אולי זה עדיין רלוונטי.

assaf234
28-01-13, 09:15
היי חבר'ה,

קודם כל תודה רבה על התשובות הענייניות :)

הסתכלתי קצת ביד 2 ואני תמיד מוריד 2000-4000 ש"ח בשביל להעריך מחיר סופי (חוץ מהחיים בסרט שכותבים "מחיר אחרון אין סיכוי שאוריד")
הכיוון שלי הוא בהחלט גראנד קצר (כאמור בעייה של היצע כרגע) הבעיה העיקרית שבמחיר הזה אני יכול למצוא כאמור רק אחד סטנדרטי לחלוטין בעוד ג'ימני במחיר הזה ומאותו שנתון יכול להיות קצת יותר משופר (כרגע מה שחשוב לפי הסדר: נעילות, מיגון, הגבהה)

אגב אין לי בעיה להתפשר על גראנד (קצר ידני) גם בשנתונים יותר נמוכים (99-00)

-->