PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית פאג'רו עד שנת 2000 בתקציב של 40K

opl
02-02-13, 19:30
שלום לכולם,

הרבה זמן לא כתבתי פה.

הגיע הזמן להחליף את הפרייבט ויש תקציב של 40K, אני יכול לקנות בהם איזה משפחתומטית משעממת אבל מעדיף לעבור לשטח.

בתקציב הזה נכנס הפג'ארו, הטראנו והטרופר ואולי גם עוד כמה. שמתוכם שלושתם הפג'ארו הכי מעניין/מושך אותי.

המגבלות שלי הם - חייב להיות ארוך, אוטומטי, דיזל.

שימושים - יום יום אצל האישה שעובדת 10 ק"מ מהבית, שבתות טיולים וכו.

רוב הכלים שמצאתי ביד שתיים עברו את ה300K בשעון, עד כמה זה קריטי?

עד כמה קל לטפל ברכב הזה לבד? (להזכירכם לאחי יש דיפנדר ואבא שלי היה מורה למכונאות OLD SCHOOL)

איזה עוד כלים הייתם ממליצים בהינתן המגבלות. עלות ביטוח וטסט אינן רולווטיות.

עשיתי חיפוש ולא מצאתי יותר מדי מידע... גם לא בדפדוף כמה דפים אחורה וזה מוזר כי נראה לי שזו שאלה שנטחנה פה...

אלירן

bel1bel
02-02-13, 19:44
תגיד, סתם שאלה, למה חייב להיות דיזל ?

opl
02-02-13, 19:49
למרות שיש לי כרטיס הנחה ל50 אגורות על בנזין. אחרי שיצא לי לנהוג ברכבים שהם גם בנזין וגם דיזל אני מעדיף את "ההרגשה" של הדיזל. בעיקר בנושא של מומנט בסלד נמוך.

02-02-13, 20:00
הרכב הוא מצויין בשטח ונוח בכביש 300 אלף זה לא מעט אבל יש רכבים שמורים גם עם קמ גבוהה בכול מקרה מנוע מפרוק יעלה כ 10000 ש"ח צריך לבדוק את שאר המכלולים זה יותר חשוב
דרך אגב יש רכב של בחור בשם עודד עם 207 אלף שמור מאוד תחפס אותו בפייסבוק או ביד שתיים
בהצלחה

opl
02-02-13, 20:08
איך מוצאים את עודד בפייסבוק? כי אני לא רואה אף כלי עם פחות מ250KM ביד שתיים

bel1bel
02-02-13, 20:12
למרות שיש לי כרטיס הנחה ל50 אגורות על בנזין. אחרי שיצא לי לנהוג ברכבים שהם גם בנזין וגם דיזל אני מעדיף את "ההרגשה" של הדיזל. בעיקר בנושא של מומנט בסלד נמוך.

בחורצ'יק
הייתי בסרט דומה, אתה טועה בגדול
לגבי התחושה, עשה טובה, עשה סיבוב בפאג'רו דיזל ואחכ בבנזין, ותחזור לכאן לספר.
ההבדל תהומי גם מבחינת הכוח, וגם בנוחות (שקט).
לגבי מחירי הדלק, גם כאן יש לך טעות בסיסית שגם אני כמעט ונפלתי בה, מחירי הסולר היום בניגוד לעבר צימצמו מאוד את ההפרש, ושני סוגי המנועים "אוכלים" פחות או יותר אותו דבר, בעיר הבנזין 1:6,7 והדיזל 1:7,8 כך שההפרש לא כזה גבוה. תבדוק אותי.
ומה לגבי אחזקה ? שכחת ? אחזקת מנוע דיזל תמיד יקרה יותר מבנזין, וזאת עובדה.
כך שאם ההתלבטות היא פאג'רו דיזל או בנזין, ובהנחה שלא תגמע קילומטרים רבים, לך על הבנזין ! זה עולם אחר.

מישהו פה באתר נתן לי תעצה הזאת לפני כמה חודשים, מזל שהלכתי בכיוון הזה, אני נהנה מכל רגע.

בהצלחה.

opl
02-02-13, 20:39
נגיד ואני מסכים איתך... ואני לא טוען שאני לא מקובע מחשבתית. מתוך שני עמודים של רכבים למכירה יש רק שתי מודעות לבנזין.

bel1bel
02-02-13, 20:56
החיפזון מהשטן...
סבלנות חביבי, אל תמהר, יש הרבה כלים שחוטים עם בעיות בלי סוף שגם נראים זוועה, ויש מעט כלים שמורים ומושקעים.
בקשה אחת יש לי ממך, תעשה סיבוב על הבנזין.
כשחיפשתי אחד (רכב שני) במשך 4 חודשים, נסעתי על 3 דיזלים, וכשהגעתי לבנזין הייתי בהלם. למרות שאמרו לי, עדיין הייתי מופתע, הדיזל לידו עגלה עם סוסה. (בלי לפגוע, הכל יחסי)

bel1bel
02-02-13, 21:00
עוד הערה אחרונה
אם תחפש מספיק טוב, תגלה שיש גם כלים עם 200K
הבנזינים יקרים יותר, יתכן שתצטרך למתוח את התקציב בעוד 10K לאחד שמור בשנתונים האחרונים (98-00)

opl
02-02-13, 21:06
תודה על העיצות!

raanan
02-02-13, 22:30
מישהו פה באתר נתן לי תעצה הזאת לפני כמה חודשים, מזל שהלכתי בכיוון הזה, אני נהנה מכל רגע.

בהצלחה.
חח :) , אני חושב שאני מכיר את המישהו הזה ...
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=70326&p=478746&viewfull=1#post478746

היצע פאג'רו Q בנזין ארוך, לא גבוה. על כן,
הייתי ממליץ לך להוסיף גם את הטרופר בנזין ארוך למועמדים.
אם תצליח לרכוש טרופר מהדור השני (99 ומעלה), זה כבר אחלה עיסקה (חוץ מצריחת הדלק 1:5 לערך ).
אגב, יש פרסום באתר של שנת 2002 (אומנם מעבר לתקציב) שעל פניו נראה שמור מאוד .
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=72860

בהצלחה
רענן

03-02-13, 08:26
הטלפון שלו 0526633491

opl
03-02-13, 11:46
תודה. דיברנו ואני אקפוץ לראות את הרכב

opl
04-02-13, 10:48
לצערי הרכב כבר לא אקטואלי... אם מישהו יודע על משהו אחר אשמח למידע

MR BIG
04-02-13, 13:50
כשאתה רואה פג'רו בנזין ארוך במדבר , עם שני בני דודים ולרוב עם כיסאות אחוריים מפורקים....- זה מבריחים!

קח בחשבון שפג'רו בנזין הרבה יותר גניב מפג'רו דיזל....

זה רכב נדיר , ובני דודנו מתים על האוטו הזה להברחות.

שנה וחצי היה לי רכב שענה להגדרה "גניב מאד" . זה אומר לסנדל , לקשור, להחביא, לחשוש, לקפוץ מהמיטה בגלל כל רעש הכי קטן , וכו'- ...זה לא כייף!

לדעתי , במציאות ההזויה של מדינת ישראל היום , גם זה שיקול....
לך על דיזל!

opl
04-02-13, 20:14
וניסו לגנוב בתקופה שהחזקת אותו?

MR BIG
05-02-13, 00:03
לי לשימחתי לא ניסו לגנוב. אבל זה לא משנה....- להחזיק רכב "רגיש" זה לחיות במגבלות:
אי אפשר להשאיר אותו בקניון או בתחנת רכבת או סתם בחניון של סינמה סיטי....- רכב רגיש "ייעלם " משם....
זה מה שאתה רוצה??
שוב , אתה יכול לבחור להתעלם מזה , וזה בסדר......
אני מסתובב בדרום כל יום , אני רואה איזה רכבים הם אוהבים...- ואת הרכבים האלה לא כדאי לקנות כי רוב הסיכויים שהם ייעלמו לך בשלב כזה או אחר : סופה , דיפנדר, פג'רו בנזין, טרנו , טויוטות מכל הסוגים והמינים , אוקטביה, טוסון (מבוקש מאד ברשות הפלסטינית!!) , סמוראים (כן, גם לבדואים הדלק מתחיל להיות יקר...) , טנדרים של איסוזו ומיצובישי....

אני נתתי את המידע מתוך רצון חברי טוב.
רק אחר כך אל תגיד "לא ידעתי..."

באהבה ,
אייל.

opl
05-02-13, 11:23
אני מלכתחילה רוצה דיזל. הבנזין נדיר ויקר יותר לאחד טוב

נמרוד
05-02-13, 11:33
בתקציב שלך, לדרישות שלך, ועם הרקע והגיבוי המשפחתי, למה לא -
1. דיסקברי, או...
2. גראנד צ'רוקי ZJ?

opl
05-02-13, 12:11
חלק לא קטן מהשיקול הוא רכב שמושך אותי. הדיסקברי פשוט לא יפה בעיני. למרות זאת היה אחד לפני מספר חודשים שהיה בגדר מציאה - עבר שיפוץ מלא כולל פחחות ונמכר בסכום מגוחך... אבל פיספסתי אותו.

לגבי הצרוקי ההיצע שאני רואה הוא מאוד נמוך ורק בנזין. חוץ מזה גיפ ודיפנדר במשפחה זה מקור לבעיות :-)

בינתיים יש עוד פאגרו בקנה ונקווה שבשישי יגמר החיפוש

opl
05-02-13, 12:13
ואם ב"או..." התכוונת לדיפנדר אז התשובה פשוטה. יש גבול למה שאני מוכל שאישתי תסבול...

bel1bel
06-02-13, 22:14
לי לשימחתי לא ניסו לגנוב. אבל זה לא משנה....- להחזיק רכב "רגיש" זה לחיות במגבלות:
אי אפשר להשאיר אותו בקניון או בתחנת רכבת או סתם בחניון של סינמה סיטי....- רכב רגיש "ייעלם " משם....
זה מה שאתה רוצה??
שוב , אתה יכול לבחור להתעלם מזה , וזה בסדר......
אני מסתובב בדרום כל יום , אני רואה איזה רכבים הם אוהבים...- ואת הרכבים האלה לא כדאי לקנות כי רוב הסיכויים שהם ייעלמו לך בשלב כזה או אחר : סופה , דיפנדר, פג'רו בנזין, טרנו , טויוטות מכל הסוגים והמינים , אוקטביה, טוסון (מבוקש מאד ברשות הפלסטינית!!) , סמוראים (כן, גם לבדואים הדלק מתחיל להיות יקר...) , טנדרים של איסוזו ומיצובישי....

אני נתתי את המידע מתוך רצון חברי טוב.
רק אחר כך אל תגיד "לא ידעתי..."

באהבה ,
אייל.

Mr big
אני מציע שתאגור גם מזון ותרופות ליום הדין.
מה אתה חי בסרט?

MR BIG
07-02-13, 19:53
אם כבר אתה חי בסרט...
ותן לי לנחש....באמת ...אני מהמר פה....- אתה גר במדינת "גדרה עד חדרה" , נכון?
תשאל את כל בעלי הדיפנדרים והסופות ....- על הסנדלים וברזי הדלק הסודיים , המרתפים של החבר של האמא של הדודה שבהם מחביאים את המכוניות למושג הזוי שנקרא "תקופת צינון" .

תתעורר!!!!

ברלי , שחף ....- מישהו למוד ניסיון מר רוצה לעזור לאדון להפנים את המציאות שהבחור לא מכיר ?? (לשימחתו...)

-->