PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה לגבי אאוטלנדר 800

אורי.מ
03-02-13, 00:12
שלום לכולם ותודה מראש לעונים,
קניתי אאטלנדר 800 שנת 2006 והשבוע יצאתי איתו לטיול שנקטע מהר מאוד:
אחרי בערך רבע שעה של נסיעה בבוץ לא קשה מדיי הגעתי לקטע של בוץ ממש מיימי שבתוכו גם היו אבנים גדולות שלא רואים
ממש מיידית עם הכניסה לבוץ הזה עליתי על אבן גדולה ונתקעתי (השילדה נעמדה על האבן ואיבדתי אחיזה)
ניסיתי להשתחרר מהאבן במשך מספר דקות קצרות עד שנכנעתי והחלטתי לחלץ את עצמי באמצעות הכננת, מיותר לציין שתוך מספר שניות מהרגע שמצאתי למה לרטום את עצמי הטרקטורון היה בחוץ אבל הבעיה שמפחידה אותי היא כזו- תוך כדי שניסיתי לחלץ את עצמי שמתי לב שהמנורה האדומה של ה"צ'ק אנג'ין" נדלקת ומהבהבת ממש נלחצתי אז כיביתי אותו ממש במקום ! חיכיתי כמה דקות והנעתי שוב, הנורה כבתה, משם החלטתי לחזור הביתה עד שאמצא את מקור הבעיה, יש לציין שבדרך חזרה הביתה הנורה לא נדלקה שוב וגם לא כאשר המשכתי ליסוע באיזור הבית בנסיון לגלות מה גרם לה להידלק.
דבר נוסף ששכחתי לציין לאחר שחילצתי את עצמי ולפני שהחלטתי לחזור הביתה חשבתי שאולי מדובר בחוסר של מים ברדיאטור אז עצרתי בבית של חבר שגר דקה מהמקום בו שקעתי, הנחתי לכלי להתקרר במשך 20 דקות ואז כשפתחתי את הרדיאטור למלא מים גיליתי שאין חוסר של מים ברדיאטור וזה מה שהלחיץ אותי! מכיוון שהייתי כמעט משוכנע שחום המנוע היה מקור הבעיה...

אשמח אם למישהו תהיה התייחסות בעניין לגבי מה יכולה להיות הבעיה או מה לעשות הלאה...?
אני מהצפון ורציתי גם לשמוע אם מישהו מכיר מוסך אמין ובעל מחירים הוגנים לצרכן באיזור עפולה חיפה והסביבה...
שוב תודה רבה מראש לעונים..

-->