PDA

צפייה בגרסה מלאה : השחלת חוטים בקירות יש סטלבנד חשמלי ? או סוד מקצועי ?

UNIX
09-02-13, 23:41
יש לי שרשור מקורי בקיר מהמטבח לארון חשמל עברו שם 3 חוטים שרציתי להחליף
משכתי אותם החוצה והשחלתי על אחד מהם את הסטלבנד שלי ניסיתי למשוך את החדשים
הגיע כמעט ללוח וברח לי הסטלבנד הוצאתי שוב וניסיתי להשחיל את הסטלבנד והוא נעצר אחרי כמה מטרים ניסיתי משני הצדדים לא הולך יש איזה סוד ? אגב משום מה היה שם מים וסבון על החוטים אין לי מושג למה כי בעשרים שנה האחרונים אף אחד לא העביר שם חוטים חדשים

itayhi
10-02-13, 00:28
נסיון חביבי, נסיון.
בדיוק כמו לפרק מכונת כביסה ולהרכיב אח"כ בלי להשאיר בצד חלקים שאתה לא יודע מה הם ;).

נסה להשחיל אחרי ש"ליטפת" את השטלבנד עם נוזל כלים או ג'ל יעודי. מעבר לזה קשה לי ללמד
השחלת חוטים בהתכתבות.
אני "לומד" השחלת חוטים בקירות כבר 27 שנים...

איתי

eyal40
10-02-13, 01:10
תנסה להעביר חוט דק בעזרת שואב אבק ואח"כ לעבור לחוט יותר חזק

six 4 life
10-02-13, 01:54
יש לי שרשור מקורי בקיר מהמטבח לארון חשמל עברו שם 3 חוטים שרציתי להחליף
משכתי אותם החוצה והשחלתי על אחד מהם את הסטלבנד שלי ניסיתי למשוך את החדשים
הגיע כמעט ללוח וברח לי הסטלבנד הוצאתי שוב וניסיתי להשחיל את הסטלבנד והוא נעצר אחרי כמה מטרים ניסיתי משני הצדדים לא הולך יש איזה סוד ? אגב משום מה היה שם מים וסבון על החוטים אין לי מושג למה כי בעשרים שנה האחרונים אף אחד לא העביר שם חוטים חדשים
הסבון שמצאת זה מההשחלה האחרונה שבוצעה שם גם אם היא מלפני 20 שנה.
תגלף את החוטים תשחיל את שלושתם בראש של הסטלבנד תלפף סביב החוטים חזק ותעטוף אותם עם איזולירבנד.
לפני ההשחלה הרבה סבון לתוך הצינור והכי חשוב עוד מישהו שיעזור לך- אחד מגיש אחד מושך. אם תמשוך לבד בכח לא ילך- או יתקע או יברחו החוטים כמו שקרה לך.
אם תצטרך עזרה תודיע.

tmal1
10-02-13, 21:54
הכי חשוב לדעתי זה לעבוד עם עוד מישהו וכשמשחילים כבר את החוטים אז לסדר אותם בצורה הכי דקה שאפשר על המוביל של הסטלבנד.
כמו כן משיכות עם הרגל, נסיונות לסובב את הסטלבנד, סבון/גל - הכל הולך.
אנחנו מתעסקים עם מיזוג אוויר, לפעמים אנחנו מכניסים קצת לחץ של גז לתוך התעלות וכמעט תמיד מהצד השני יוצא דיי הרבה אבק ולכלוך וזה די עוזר.(אפשר גם עם לחץ אוויר)

UNIX
15-02-13, 20:26
הכל עבר סוף סוף
קצת לקחים שכדאי שמי שיחפש בעתיד מידע יהנה מהנסיון שלי
כדאי להעביר סטלבנד הכי דק שיש אחרי שעבר להחליף אותו בסטלבנד עבה יותר וכל הזמן למלא בגל חשמלאים (מאוד עוזר )
הסטלבנד הדק לא אוהב משיכות חזקות

hitoy
28-02-13, 17:15
ועוד טיפ קטן מנסיון אישי.
לנקות את הצנרת עם שואב אבק חזק ולמי שיש גם עם קומפרסור. לא תאמינו כמה זבל בניה יש שם.
לגבי שימוש בסבון, לא מומלץ! כשסבון מתיבש הוא מתקשה ובעצם מדביק את הכבלים לצנרת. יעני להשתמש בחומר סיכה מומלץ (ג'ל)
וברוך, שוב תודה על העזרה עם המ.כביסה.

BackDoorMan
28-02-13, 17:38
עם וזילין הכל הולך.

electricguy
12-03-13, 17:08
שים הרבה סבון ותנסה לשחק עם הסטלבן קדימה אחורה תוודא שהכנסת את הצד הנכון ובמידה ויש לך אפשרות תשחק עם הצינור ימינה שמאלה ובאותו הזמן להשחיל את הסטלבן אם זה צינור קצר לא אמור להיות בעיה אבל יכול להיות שהצינור מלא באבנים מהזמן ששתלו אותו

-->