PDA

צפייה בגרסה מלאה : ביום שישי הקרוב התארגנה קבוצה לחסום את כניסת הג'יפאים לבור בתל אביב

itayt
13-02-13, 14:11
https://www.facebook.com/events/141246716036713/?notif_t=plan_user_invited

עכשיו חוסמים אותנו, נראה אותם חוסמים אח"כ את הדחפורים שיבואו לבנות שם בחסות החוק.
אני יודע שכבר זה נטחן פה אבל עדיין, נמאס כבר...
הירוקים הורסים כל חלקה טובה שעוד נשארה במדינה המחורבנת הזאת, וכל זה תחת כיסוי של "ירוקים" ובחסות המדינה שמשתמשת בהם בכדי לקדם אינטרסים שממש לא קשורים לשמירה על הטבע.

שמוליקו
13-02-13, 15:22
היפה הוא שבכלל לא מדובר בשמורת טבע !!!
אבל למה לתת לעובדות להפריע?

boaz avrahami
13-02-13, 15:41
מה זה אותנו איתי, אתה מאלו שנוסעים לשם?

zerez
13-02-13, 15:55
אז בואו נהיה אנחנו יותר חכמים ולא ניסע לשם, אחרי הגשם הירקון הרבה יותר מושך מהאין שמורה שלהם.
שיתייבשו שם כמה ימי שישי עד שימאס להם :D

itayt
13-02-13, 16:16
תמשיכו להתבדח ויקטפו לכם עוד מקומות, רק מהיום :
http://www.4x4.co.il/articles/article.aspx?pCat=ARTICLES&catId=2&articleId=9210 (http://www.parks.org.il/News/Pages/dishonNachal.aspx)
גם את הדישון סגרו לנו.
וכן בועז, אני מגיע לשם בימי שישי לשתות תה עם חברים מול הים, וגם לראות ג'יפאים אחרים נהנים מהכלים שלהם, אני לא בוש בזה בכלל.
ובנוגע לירקון, כבר מזמן אי אפשר לנסוע שם בלי לקבל איזה קללה מרוכב אופניים שלא מבין בכלל מה רכב עושה בשביל ישראל מסומן.

asafk
13-02-13, 16:22
ותודה ל...

יודעים?

אסף.

נמרוד
13-02-13, 16:28
סגירת הדישון על ידי הרט"ג זה עניין אחד (ופתחו היום דיון בנושא סגירת הדישון (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=73214)). ופה מדובר על עניין אחר לגמרי - מחאה של אזרחים נגד פעילות של אזרחים אחרים. ואפשר להבין אותה...

שמוליקו
13-02-13, 16:40
סגירת הדישון על ידי הרט"ג זה עניין אחד (ופתחו היום דיון בנושא סגירת הדישון (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=73214)). ופה מדובר על עניין אחר לגמרי - מחאה של אזרחים נגד פעילות של אזרחים אחרים. ואפשר להבין אותה...
נמרוד, אפשר להבין אותה ועל כך אין ויכוח.
אני לא מגיע לשם בימי שישי למרות שנכחתי שם פעמים מספר בעברי.
עדיין, מדובר על אזרחים ,שמישהו מהם ,כמובן בלי להתייחס לעובדות וכנראה גם בלי לבדוק אותן, מחליט שהבור הוא שמורת טבע וסוחף אחריו את אנשי הירוק תמיד.
שהם ירוקים בלי שום קשר ללמה ואיך, הם אלא שיצילו את העולם מאיתנו המפלצות שרק רוצות להרוס ולהשמיד.
אף אחד לא עוצר לבדוק או לשאול.
כולם עושים עליאום - זה מצטייר יפה וגם "אין".
מצטער, אני בעד לשמור על הטבע, אין מצב שארד משביל מסומן בשמורה, אין מצב שאשאיר אחרי מלוכלך או שאנסה לפתוח דרכים חדשות.
ואגב זה לא רק אני, זה כל חבורה שמטיילת איתי, אנחנו לא האויב....
פעולות כאלה שהן לא מוצדקות ומוכיחות כמה אנשים עיוורים, מגעילות אותי עד כדי הרצון להקיא (ועדיף עליהם).

itayt
13-02-13, 16:44
מה בדיוק ניתן להבין ? קומץ לא מעיד על הרוב, שבאים לשבת בכיף ולסכם שבוע עבודה מול הים.
גם לי מפריע התופעה של צפונבונים שמציפים את בתי הקפה בתל אביב כל ערב ובגללם יש עומסי תנועה שגורמים לזיהום אויר וגשם חומצי... אז מישהו חושב בכלל למחות על זה ?
מה בדיוק מפריע שיש פינה בלב הארץ שמפגישה פעם בשבוע לכמה שעות אנשים עם תחביב דומה ? הורסים דיונה שגם ככה יהרסו אותה לבניה בעוד כמה שנים, וגם זה לא מדוייק, הדיונה (לא ממש דיונה אבל לצורך הדיון) מתחדשת בעצמה בכל שנה.
דווקא ממך נמרוד הייתי מצפה להבין שהיום זה הבור, מחר זה הדיפון ועוד שנה זה סגירה כללית של השטח לרכבי שטח, כמו אצל ידידנו בגרמניה, ואז יפתחו לנו בתשלום כמובן, מגרש משחקים שנוכל "לטייל בו" וישאירו את הטיול בארץ לצפונבונים שלעולם לא עזבו את המרכז אלה אם זה במטוס לחו"ל.

zerez
13-02-13, 16:53
אני מסכים איתך לגמרי וזאת בדיוק הסיבה שאני לא מצביע להם ולא תומך בהם בשום אופן למרות שאני מסכים לגמרי עם המטרות שלהם.
אבל ככה אזרחי ישראל מתייחסים לעולם, זה אני או הוא, אף אחד לא חושב שגם לשני מותר לחיות ואף אחד לא חושב שאפשר לחיות בצורה של גם וגם, זה תמיד או אני או הוא.

תיראה את המאבק הצבוע והדבילי במעשנים שהגיע למצב שאסור לעשן על רציפי הרכבת בחיפה או בתל אביב כי אנשים רוצים לנשום אוויר נקי, אף אחד לא חושב שאפשר להגדיר אזור עישון שלא לדבר על האוויר ה"נקי" בת"א וחיפה.

רוצה עוד דוגמא - בבקשה.
טיילתי טיול רגלי בשטח ובסוף הטיול הגענו למכוניות והכנו קפה, אני הדלקתי סיגריה, אישה צבועה בירוק שזרקה את בקבוקי הפלסטיק לפח הזבל במקום לקחת אותם לפח המיחזור הסתכלה עלי ואמרה לבן הקטן שלה - אתה רואה איך הוא מטנף לנו את האוויר?

דרך אגב, בקבוקי הפלסטיק שלנו חזרו לאוטו והגיעו לפח המיחזורץ

itayt
13-02-13, 17:04
דרך אגב, לדעתי אחת מהסיבות לכל ההתנהלות הזאת היא חוסר אכיפה של הרשויות, מעדיפים לחוקק חוקים ותקנות שמכניסים את האזרחים שומרי החוק, לתוך המעגל של העבירה וכך אפשר לתת דוחות כי הרי דוחות אי אפשר לתת לאלה שמשתוללים ועוברים על החוק, יותר נוח לתת אותם לנו כי אנחנו לא נברח, לא נתנגד ולא נקלל, פשוט נקבל את זה ונשתוק.

Tourist
13-02-13, 17:12
צריך למצוא דרך לשסות שני אלילים אחד בשני.
לשלוח את אליל הירוק נגד אליל זכויות הבדואים בנגב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ishc
13-02-13, 17:41
ותודה ל...

יודעים?

אסף.

+1!!!

המשוטט
13-02-13, 18:16
ותודה ל...

יודעים?

אסף.

עזוב ,צ'איים לא אחראי............

moshik999
13-02-13, 18:31
"ירוקים" מקנאה

Pageup
13-02-13, 19:07
יודעים למי התודה, אחרי הארוע הראשון כבר אמרנו שנשלם על זה.
הנה התשלום הראשון, ואם לא יעצרו אותם אז יהיו עוד כמה על הדרך.
הם מתכננים עכשיו מלך פתיחת הצירים........

boaz avrahami
13-02-13, 19:53
את דעתי על ארועי ה״מלך״ הבעתי בקול רם ואין חשד שתמכתי בהם.
יחד עם זאת, אין ממש קשר בין הארועים ההם לבור ואל תתחסדו.

לכו תתעמתו איתם אם זה חשוב לכם.
המספרים והעובדות לטובתכם.
מצד שני רוב האוכלוסיה שמגיעה לשם לא ממש מייצרת אהדה ציבורית...

six 4 life
13-02-13, 20:23
אין לי ספק ששרשרת אנושית של 20 איש תאטום את הבור ותמנע מהג'יפים האיומים להכנס לאיזור ולהמשיך להרוס את הטבע.
בקיצור עוד נפיחה של כמה משועממים שמצאו להם מקום מגניב (חוף ים) ויום מגניב (שישי בצהרים) להפגין ולנסות לעשות איזשהו רעש או בטעות לזכות באיזשהי חשיפה.
ספציפית למקרה הזה לא מרגש, כך או כך כבר מדובר באתר בניה.
בראיה יותר כוללת, כמו האומרים לפניי - הנזק כבר נעשה ואלו הניצנים הראשונים של משהו הרבה יותר גרוע.

asafk
13-02-13, 20:36
הם יחסמו את כל דרכי הגישה? כל היום? וגם יאטמו את הדיונות? חתיכת מבצע..

אסף.

Tourist
13-02-13, 20:50
הם צריכים 10 אנשים, רבע שעה, מצלמת וידאו איכותית ועוד מצלמה סלולארית רוטטת ומטושטשת.

קופצים על שני ג׳יפים הכי ערסיים שמוצאים, מתחילים ויכוח קולני, מקווים שמישהו יקלל ואפילו קצת ידחוף. מפילים את המצלמה על החול.
מצלמים קצת ילדים יושבים ליד ג׳יפים.
מצלמים שלושה שחומי עור מעשנים וצוחקים.
מצלמים 3 בקבוקים וקצת טישו זרוקים על החול.

רבותי, יש לנו אייטם.

יובל48
13-02-13, 21:26
אני לא בטוח שזה יקרה,לא בטוח שהחברה יספיקו לחזור מההפגנה
בבלעין ביום שישי.

kobiarava
13-02-13, 21:29
אין מה להתרגש מחבורת צפונבונים משועממים, שמחפשים דרך להעביר את יום שישי בפעילות מלוקקת. אז לפני שבועיים הם עשו מלחמת כריות בככר רבין, לפני חודשיים "הפגנת חיבוקים" ברוטשילד, והשבוע הם חוסמים את הג'יפים, בחודש הבא הם ילכו לחבק עצי נוי בגני יהושוע ובין לבין יפגינו למען זכויות ה"פליטים". תנו להם לפרוק את מנת ההתיפייפות השבועית שלהם, אין מה להתרגז או להתרשם מזה, והדבר האחרון שצריך לעשות זה ללכת להתעמת איתם או לעשות "דווקא" ובכ"ז להגיע לבור מכיוון אחר או מדרך עוקפת.

קובי

six 4 life
13-02-13, 23:16
מהדיון שהתפתח שם הדברים מתחילים להתבהר - הם בטוחים שמה שקורה בתחרויות האחרונות זה מה שקורה שם כל יום שישי ולכן הם באים "להגן".
כאמור הנזק של התחרויות האלו תדמיתית היה גדול מאוד ועדין גודל, ובסופו של דבר הסרטים וה"סיקורים" שמבוצעים לתחרויות האלו יגיעו לעיניים של גופים רעים בעלי כח וכשזה יקרה השימוש העיקרי של הג'יפ יהיה בסלון ליופי.
מי היה מאמין שבסופו של דבר דווקא ג'יפאים הם אלו שיביאו לסגירת שטחים לתנועה ברוב טיפשותם.

elro
14-02-13, 10:28
מהדיון שהתפתח שם הדברים מתחילים להתבהר - הם בטוחים שמה שקורה בתחרויות האחרונות זה מה שקורה שם כל יום שישי ולכן הם באים "להגן".
כאמור הנזק של התחרויות האלו תדמיתית היה גדול מאוד ועדין גודל, ובסופו של דבר הסרטים וה"סיקורים" שמבוצעים לתחרויות האלו יגיעו לעיניים של גופים רעים בעלי כח וכשזה יקרה השימוש העיקרי של הג'יפ יהיה בסלון ליופי.
מי היה מאמין שבסופו של דבר דווקא ג'יפאים הם אלו שיביאו לסגירת שטחים לתנועה ברוב טיפשותם.

בדיוק מה שאני חושב, שימו לב גם איזה סרטים מככבים שם כדי להוכיח את הריסת הטבע ע"י ג'יפאים.
למרות שלא הייתי בבור אפילו פעם אחת, אני חושב שצריך להשאיר את המקום כשטח התכנסות ומפגש חברי.

JustDoB
14-02-13, 11:09
כל תגובה חוץ מהימנעות לא תשרת אותנו.

השמשוני יחיעם
14-02-13, 14:47
הכנתי שלט לג'יפ !

" גם אני חיה מוגנת "

Scrusher
14-02-13, 21:47
הם רוצים לעשות רעש,אז יאללה,שיעשו.
מי שילך "להתגונן" מפניהם בעצם יעזור להם להפיק יותר רעש...
הבעיה תתחיל אם הם יפנו לטרקטורון "הלא נכון" שלא ידפוק חשבון ויתן גז על מישהו ש"יחסום" אותו\יתן למישהו "קטנה" או שאיזה אהבל יעמוד בדיוק על סוף מדרגה ויחשוב שג'יפ יראה אותו במקום את השמיים.
בתכלס חוץ מקבוצות משועממות לחלוטין,לרוב האנשים שראיתי אין שום בעיה איתנו. מידי פעם אני מקבל מבט שאומר "תראו את התיק קרימינל הזה,הורס לנו את הטבע עם הרכב המזהם שלו" אבל הרוב דווקא מסתכלים עליו בחיוך,מתעניינים על סמוראים,מבקשים טרמפ,שואלים אם יש לי מים ספייר....
וזה נכון לגבי הולכי רגל,מטיילי אופניים (גם האלה עם הטייץ הצבעוני) וסתם פרייבטים. גם בכביש וגם בפארקים\שטח. אולי אני פשוט נמצא באזור ששנאת הג'יפים עוד לא נכנסה לאופנה?

דרור ברלי
14-02-13, 22:23
היחידה שפעם ביקשה ממני מים בכניסה לבור באחר צהרים לוהט ביולי-אוגוסט היתה אחת הבנות שעובדות שם....

boaz avrahami
15-02-13, 00:13
ידעתם שלפני שהם מחו על הגיפים הם מחו על מכבי אש שעשו שם תרגיל?

זה לא בגלל התחרות למרות שהם משתמשים בה בשביל לשלהב את עצמם.
גם בלי התחרות הם היו מוחים נגד רכבים שם.

זה לא יעזור להם ממילא כי זה שטח יקר שיבנו עליו, לא משנה כמה הם יעשו הצגות.

הם מנסים לעשות גניבת דעת ולקרוא לזה שמורה או פארק...

שימו לב אגב שבוצע שם סקר טבע לאחרונה ולמרות הגיפים נמצאו שם הרבה מיני בעלי חיים וצמחים.
אז אולי הגיפים לא באמת מפריעים כל כך???

http://www.haaretz.co.il/mobile/1.18794
18

דרור ברלי
15-02-13, 00:33
בועז, אל תנסה לשכנע ירוקים עם עובדות. כן יבנו בבור או לא. מזבלה או שכונה או פארק חופי, לא משנה להם בכלל. ג'יפים מפריעים להם בעצם קיומם.

אלה אנשים חולים, מסכנים ולעתים אפילו מסוכנים, שצריכים להיות סגורים במוסדות מתאימים.
הבור אינו שמורה, מותר לכל אחד לנסוע שם בהתאם לחוק. נהפוך הוא - עצם החסימה מנוגדת לחוק.
מישהו משלה את עצמו שהמשטרה תטרח להגיע לשם כדי לפזר משם את החוסמים פורעי החוק?...

פלג_
15-02-13, 00:38
עריכה

elro
15-02-13, 11:18
בועז, אל תנסה לשכנע ירוקים עם עובדות. כן יבנו בבור או לא. מזבלה או שכונה או פארק חופי, לא משנה להם בכלל. ג'יפים מפריעים להם בעצם קיומם.

אלה אנשים חולים, מסכנים ולעתים אפילו מסוכנים, שצריכים להיות סגורים במוסדות מתאימים.
הבור אינו שמורה, מותר לכל אחד לנסוע שם בהתאם לחוק. נהפוך הוא - עצם החסימה מנוגדת לחוק.
מישהו משלה את עצמו שהמשטרה תטרח להגיע לשם כדי לפזר משם את החוסמים פורעי החוק?...

:)

הצחקת אותי...

עצם זה שאנו נוהגים על ג'יפ נותן לנו את הכבוד המפוקפק של להיות פורעי החוק האמיתיים...

MR BIG
15-02-13, 12:38
אני לא אהיה שם היום לראות את ההצגה , אבל מי שכן יגיע למקום .....- פרגנו קצת בתמונות.
מעניין לראות את הניאנדרטאלים האלה המחופשים בירוק...

דרור ברלי
15-02-13, 12:44
זהו, שאחרי כמה שנים של שקט יחסי, בהן יכולת לבוא לבור, לפתוח גזיה ולשבת בסבבה על קפה ובירה על צוק מעל הים, דווקא הניאנדרטלים שבינינו הם אלה שגרמו לשד הזה לצאת מהבקבוק.

lizard
15-02-13, 18:03
היה אקשן?

six 4 life
15-02-13, 19:28
היתה רוח חזקה והרבה חול, אז אחרי רבע שעה הם ברחו כי זה לא היה להם נעים כמו לשבת בבית קפה ולכתוב בפייסבוק.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151409345103898.504132.78366389 7&type=1

נימי
15-02-13, 20:45
היתה רוח חזקה והרבה חול, אז אחרי רבע שעה הם ברחו כי זה לא היה להם נעים כמו לשבת בבית קפה ולכתוב בפייסבוק.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151409345103898.504132.78366389 7&type=1

גדול :)
אין לי פייסבוק בישביל לראות את הקישור אבל שמח שהיתקפלו בגלל החול

ספורט מוטורי עממי
15-02-13, 20:52
יום שישי שיגרתי בבור

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/48113_10200571485747006_323123246_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/17677_10200571487427048_902213555_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/535549_10200571495227243_969367168_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/13184_10200571495147241_1637378858_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/379278_10200571496947286_1531789085_n.jp g

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/538095_10200571498147316_623614991_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/179267_10200571504867484_882698854_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/539519_10200571506747531_1848652174_n.jp g

ishc
15-02-13, 22:40

גאון, איך הצחקת אותי.

itayhi
15-02-13, 22:42
" מכריזים על שמורת ת"א "......

נראה אותם מחזיקים את זה מול השופלים של הקבלנים עוד כמה שנים :p

איתי

דרור ברלי
16-02-13, 08:22
האמת?
מעורר רחמים.

הם לפחות קיבלו מהג'יפאים איזה כוס קפה כדי שלא יקפאו?... מסכנים.

yes1952
16-02-13, 09:25
ה"בור"הזה הינו רק דוגמא
ונזרקו פה מילים-צפונבונים-ערסים-ומה לא
בשנות השבעים היינו חבורת צעירים שהחזיקו סירות בחוף שלדג בכינרת
היו שם כמה בעלי אמצעים והיו כמונו שעבדו כמו חמורים כל השבוע כדי שנוכל לממש את אהבתנו לסקי מים
במשל השנים הגיעו כל מיני מתעשרים חדשים שעיניין אותם גודל המנוע וגודל הסירה ותו לא
מהר מאוד קרו תאונות קשות למתרחצים(מדחף של סירה גורם נזק נוראי)ומשטרת החופים פעלה ביד רמה נגדם ונגד כולם-מהר מאוד פרשתי משם
כך היה עם הבור ועם חופי הארץ
זה פשוט עיניין של חוסר תרבות חוסר איכפתיות מהאחר ואי הבנה של נושא"ללכת בין הטיפות"
אנו מדינה שחונכה ומחונכת ע"י משמעת צבאית-אחד סרך כל הפלוגה נענשת ומי שמחליט מה יהיה אילו הפקידים שיש 10 מהם על כל לוחם(וכמובן יש להם את הביגוד הטוב ביותר)
לפעמים באהבתנו לדבר אחד אנו עיוורים לשאר הדברים-לא כולנו-אך את הרשויות זה לא מעניין-
אני מאמין שכל אחד כאן מאיתנו מביא איזה מסר כשהוא יוצא עם הרכב שלו לשטח-ומסר חיובי
אתמול הייתי בבוקר בתל אביב וחזרתי לפתח תקווה דרך צומת השבעה-במסלול לידי עקף אותי אינדיאני עם מדבקת ג'יפולוג בצורה נורמלית ולפתע במסלול משמאל עקף אותו ג'יפ רנגלר שחור שנהג כאילו הכביש שלו והוא רכב ספורט ובפראות המחייבת שלילת רישיון-כמובן שלא היתה על הרכב שלו שום מדבקה,
ברמזור עצר לידי נהג עם משפחתית ממוצעת וצעק יאללה אתם הג'יפים בני זו----ת
וכך זה קורה בשפת הים,בחורשות,בבור, ובכל מקום
אני לא יכול לומר שזה תפקידי הפורומים לחנך מפני שהחא--ת הללו בטח לא יודעים לקרוא
לדעתי צריך להתארגן למצוא מקום ולהכשיר אותו בצורה מסודרת ל"בורות"וכל נושאי העבירות
טוב זהו-עכשיו אני הולך לבדוק את טעמו של רום שקיבלתי אתמול-ENGLISH HARBOUR מ-ANTIGUA WEST INDIES
המוצר בן 5 שנים מוצר מהקריביים -הטעם משגע-בערב אני כבר אתן לו טיפול מסור(לבטן ולחיך יותר נכון)

oferl
16-02-13, 23:13
כל העסק הזה של מלך הדיונה ומלך העליה ומלך הירידה וכל שאר המלכים והנסיכים יגמר לא על ידי הירוקים אלא הרבה לפני זה. זה יגמר עם התאונה הראשונה שתהיה שם ואז נראה איך מלכים בורחים מאחריות וטוענים שהם לא אירגנו כלום וכל המשתתפים חתמו על כתב שחרור מאחריות או שטות אחרת. הרי כלובי התהפכות, חגורות יעודיות ושאר שטויות שנועדו להצלת חיים זה לגויים, על העם המובחר והנבחר (מלכים או לא?) שומר אלוהים. אז שהשם ישמור עלינו...

Scrusher
17-02-13, 00:03
ברמזור עצר לידי נהג עם משפחתית ממוצעת וצעק יאללה אתם הג'יפים בני זו----ת
וכך זה קורה בשפת הים,בחורשות,בבור, ובכל מקום

1. אני מנחש שזה מעולם לא קרה לך בתקופת הג'ימי?
2. אני גם מנחש שזאת לפחות פעם שניה שאומרים לך את זה מאז קניית הסופה?

משום מה יש לסופה תדמית של "רכב פושעים"...אף אחד לא יגיד דבר כזה לג'ימני או לדיפנדר,אבל מי שנוהג בסופה - "כולם בני ז----ת!". כאילו זה הרכב מס. 1 של שודדי הבנקים
לא מסכים עם "בכל מקום". באזור שלי כולם נותנים אחד לשני לחיות. מידי פעם יש איזה RZR סורר שבא בטיל אבל מעבר לזה אין שום מתח בין הולכי רגל\אופניים\טרקטורונים\טומקארים\ג'יפים\פ רייבטים,ויש הרבה דרכי גישה מהפרדסים שגם פרייבטים נוסעים בהם ואופניים וסתם אנשים שהלכו לדוג....אף אחד לא מפריע לשני ובטח שלא מקלל את הג'יפים\טרקטורונים\גולשי גלים.
ולא,אני לא גר בגן עדן,אני גר בחדרה :lol:

דרור ברלי
17-02-13, 10:19
חס וחלילה!

אתם לא רוצים "בורות" ייעודיים וכל מיני שמורות לג'יפים בנוסח מערבא ירופה. כי אז יאסרו עליכם לנסוע בכל מקום אחר!....
כל החוכמה היא לשכנע את אותם עשבים שוטים לשמור על דרך ארץ, כדי שהרשויות והירוקים ושאר חורשי רעה יירדו לכולנו מהגב.
אז איך משכנעים את החוליגנים להרגיע?

oferl
17-02-13, 10:28
חס וחלילה!

אתם לא רוצים "בורות" ייעודיים וכל מיני שמורות לג'יפים בנוסח מערבא ירופה. כי אז יאסרו עליכם לנסוע בכל מקום אחר!....
כל החוכמה היא לשכנע את אותם עשבים שוטים לשמור על דרך ארץ, כדי שהרשויות והירוקים ושאר חורשי רעה יירדו לכולנו מהגב.
אז איך משכנעים את החוליגנים להרגיע?

כשתגיע לפיתרון, פתרת את כל בעיות העם הזה ואז אני בוחר בך לראשות הממשלה. לצמיתות.

דרור ברלי
17-02-13, 20:17
לעולם לא תגיע לפתרון. ממש כפי שלעולם לא יהיה כאן שלום.
זה מאבק בין ציביליזציות.
המתפרעים מצד אחד, וה"ירוקים" מצד שני, מגיעים מציביליזציות שונות. אנחנו תקועים להם באמצע.

boaz avrahami
17-02-13, 20:40
אולי שמורה אחת שבה נשכן את כל הירוקים עם כל החוליגנים?

זה יראה קצת כמו האח הגדול למי שרוצה לדמיין את זה

דרור ברלי
17-02-13, 20:48
אני מעדיף את החוליגנים.

אומי5
17-02-13, 23:26
זו התרבות שלנו תרבות ההכללות, כאן בוכים שבגלל כמה חוליגנים שונאים את כל הג'יפים, בשירשור אחר באתר ניסו להסביר לי למה בגלל שאני רוכב על קטנוע דמי מותר, הרי כל הרוכבים מתאבדים.
ברור שכאן בפורום כולם צדיקים, אבל בשטח רוב רכבי שטח לא יאטו כשהם עוברים ליד פיקניק או סתם עוקפים רוכב אופניים.
מי מציע היום למטייל רגלי לקחת לו את הזבל? אני זוכר את זה בתור ישועה מענגת לזכות באיזה ג'יפ חולף שיגאל אותי מהשקית המעצבנת (לפני שלמדנו לקחת אוכל פחות מלכלך).
יותר מידי פעמים רואים רכבי שטח מנסים לפרוץ סתם שביל חדש, כן שמורה לא שמורה, כר דשא יפה עם מליון שבילים מסביב, למה לדרוס אותו?
חברי תחרויות המלך הם הסמן הקיצון, אבל בניהם לבין מלאכי השביל יש המון באמצע, וחלק גדול מידי מההמון הזה שוכח שיש עוד משתמשים בשטח חוץ מרכבים. במיוחד במרכז.

אתם רוצים תדמית טובה? תצרו אותה, תציעו עזרה, תתחשבו, על תעשו אבק על הולכי רגל, תנו להם טרמפ, קחו להם ת'זבל ותציאו להם מים.
תהפכו את שיתוף הפעולה לטרנד, אז אולי ההיפסטרים (למדתי מילה חדשה) בת"א לא יתחילו לאהוב אותנו, אבל כל מי שמטייל באמת, ידע להעריך אנשים שנותנים יד בשטח.

asafk
17-02-13, 23:39
אומי, אם כבר למדת מילה חדשה - היפסטרים אמיתיים לא באים להפגין בבור... זה משהו אחר..

אסף.

אומי5
17-02-13, 23:44
:)יש מצב, אני עוד מנסה להבין את ההגדרה, אבל הם לא מופעים במגדיר יונקים.

דרור ברלי
17-02-13, 23:44
היפסטרים זה לא התל-אביבים הצעירים שלובשים בגדים ישנים מימי תרפפ"פו, שומעים רק מוזיקה מוזרה, לא יוצאים מהעיר וכן שונאים את כל העולם?...

אומי5
18-02-13, 08:06
עד כמה שהבנתי הם גם נגד תרבות הצריכה באופן קיצוני, ואוהבים להפגין בכל הזדמנות ולא משנה על מה. אבל אולי אני טועה, נראה מה אסף יגיד הוא זה שגר במרכז תל אביב.

סופת המדבר
18-02-13, 13:06
זו התרבות שלנו תרבות ההכללות, כאן בוכים שבגלל כמה חוליגנים שונאים את כל הג'יפים, בשירשור אחר באתר ניסו להסביר לי למה בגלל שאני רוכב על קטנוע דמי מותר, הרי כל הרוכבים מתאבדים.
ברור שכאן בפורום כולם צדיקים, אבל בשטח רוב רכבי שטח לא יאטו כשהם עוברים ליד פיקניק או סתם עוקפים רוכב אופניים.
מי מציע היום למטייל רגלי לקחת לו את הזבל? אני זוכר את זה בתור ישועה מענגת לזכות באיזה ג'יפ חולף שיגאל אותי מהשקית המעצבנת (לפני שלמדנו לקחת אוכל פחות מלכלך).
יותר מידי פעמים רואים רכבי שטח מנסים לפרוץ סתם שביל חדש, כן שמורה לא שמורה, כר דשא יפה עם מליון שבילים מסביב, למה לדרוס אותו?
חברי תחרויות המלך הם הסמן הקיצון, אבל בניהם לבין מלאכי השביל יש המון באמצע, וחלק גדול מידי מההמון הזה שוכח שיש עוד משתמשים בשטח חוץ מרכבים. במיוחד במרכז.

אתם רוצים תדמית טובה? תצרו אותה, תציעו עזרה, תתחשבו, על תעשו אבק על הולכי רגל, תנו להם טרמפ, קחו להם ת'זבל ותציאו להם מים.
תהפכו את שיתוף הפעולה לטרנד, אז אולי ההיפסטרים (למדתי מילה חדשה) בת"א לא יתחילו לאהוב אותנו, אבל כל מי שמטייל באמת, ידע להעריך אנשים שנותנים יד בשטח.

+1+1+1

Tourist
18-02-13, 13:19

מודה ומתוודה שאף פעם לא חשבתי בכיוון.
חזק.
קניתי.

zerez
18-02-13, 15:20
לעולם לא תגיע לפתרון. ממש כפי שלעולם לא יהיה כאן שלום.
זה מאבק בין ציביליזציות.
המתפרעים מצד אחד, וה"ירוקים" מצד שני, מגיעים מציביליזציות שונות. אנחנו תקועים להם באמצע.

תרשה לי לחלוק על דעתך,
אנחנו מקטרים ומקטרים על פורעי החוק ומה אנחנו עושים?
ממשיכים לקטר מעל דפי הפורום.

כל אחד מאיתנו רואה כל טיול לפחות פורע חוק אחד שנוסע במקומות אסורים, הורס שטחים מעובדים או גונב משטחים חקלאיים.
מספיק שכל טיול כל אחד יחזור עם תמונה אחת שמתעדת עבירה וישלח אותה לרשויות כדי שהתדמית שלנו תשתנה.

ולפני שאתה פוסל ומדבר על הרשעויות תספור עד 10 ותחשוב.....

itayt
18-02-13, 15:23
לא ממש עוזר לנסות לשנות תדמית שמישהו אחר בנה בשבילך.
אתן לך דוגמא שקרתה לי לפני כשנה כאשר נסעתי לי להנאתי עם משפחתי בשביל ישראל מסומן העובר בירקון. כידוע זה שביל מסומן ומסודר אשר בשנים האחרונות עמוס גם ברוכבי אופניים. כאשר ראיתי מרחוק שני רוכבים, עצרתי את רכבי עצירה מוחלטת בצד בכדי לאפשר להם לעבור בבטחה ובלי לנשום אפילו גרגר אחד של אבק. ברגע שעברו לידי זכיתי מהם לשלל קללות על מה אני בכלל עושה פה בשביל האופניים שלהם...
בקיצור, לא משנה מה נעשה, הגורל או הקרב, כבר החל.

דרור ברלי
18-02-13, 15:44
תרשה לי לחלוק על דעתך,
אנחנו מקטרים ומקטרים על פורעי החוק ומה אנחנו עושים?
ממשיכים לקטר מעל דפי הפורום.

כל אחד מאיתנו רואה כל טיול לפחות פורע חוק אחד שנוסע במקומות אסורים, הורס שטחים מעובדים או גונב משטחים חקלאיים.
מספיק שכל טיול כל אחד יחזור עם תמונה אחת שמתעדת עבירה וישלח אותה לרשויות כדי שהתדמית שלנו תשתנה.

ולפני שאתה פוסל ומדבר על הרשעויות תספור עד 10 ותחשוב.....

אתה חושב שבדרך של הלשנות אתה משנה משהו?

הקמפיין של "קו הצדק" מדבר אליך?
הלשנות זה חרב פיפיות. ואם מחר כל שכן שלך שכועס עליך ולא חשוב בגלל מה, ימציא עליך סיפורים?

לפי התיאוריה הזו, גם המתנדבים של משטרת התנועה הם צדיקים שעושים עבודת קודש?

למה אתה חושב שתמונה של רכב שיורד משביל ומטפס על גבעה בתולית, או תקוע באמצע שדה חרוש או של איזה ערס שעורך "קניות" במטע של מישהו, תגרור איזה שהוא מהלך של אכיפה כנגד פלוני או אלמוני?...

אתה מוכן להסתבך עם מישהו שאתה לא מכיר בגלל שצילמת אותו והלשנת עליו? חושב שהרשויות יגנו עליך מפניו?

גם זה חומר למחשבה.

zerez
18-02-13, 16:53
הרשויות לא יגנו על אף אחד ואני לא מתכוון להזדהות, יש להם תמונה עם תיעוד של עבירה ושיעשו עם זה מה שהם רוצים,
אם הם לא עושים כלום תמיד תוכל לשלוף את הקלף ולהראות שלמרות שיש להם מידע הם לא עושים כלום.

או למישהו שעצר וקטף תפוז, אני מתכוון לאלו שבאים והורסים ומשתוללים ואח"כ קוטפים שק של תפוזים.

למה אתה נותן לזה קונוטציות שליליות?
אני חושב שכדאי לשנות את דרך המחשבה ולא לחשוב שכל הרשויות נגדנו.

ולגבי מתנדבי המשטרה - אותו מתנדב במשטרה שעומד עם ינשוף ביציאה מנמל ת"א ומוריד מהכביש נהגים שיכורים עושה עבודת קודש,
תחשוב כמה אנשים לא היו היום מתחת לאדמה ולכמה יתומים היו היום הורים אם מתנדב כזה היה מוצב 24/7 ביציאה מכל מקום בילוי.

אני מסכים שהמתנדבים שמחפשים "שיפורי רכב" בהוראת משרד התחבורה מבזבזים את זמנם ומועילים רק לאוצר המדינה.

itayt
18-02-13, 17:42
למתנדבי תנועה אין גם אם היו רוצים את היכולת להוריד רכבים משופרים ואפילו לשוטרים אין, רק לבוחני תנועה. אבל למה להכניס מתנדבים לשרשור ? אתה מנסה לחמם את דרור ? מה אתה לא יודע שהם לשיטתו, מהות הרוע וגרעין הבעיות במדינה ?..

אומי5
18-02-13, 19:16
לא ממש עוזר לנסות לשנות תדמית שמישהו אחר בנה בשבילך.
אתן לך דוגמא שקרתה לי לפני כשנה כאשר נסעתי לי להנאתי עם משפחתי בשביל ישראל מסומן העובר בירקון. כידוע זה שביל מסומן ומסודר אשר בשנים האחרונות עמוס גם ברוכבי אופניים. כאשר ראיתי מרחוק שני רוכבים, עצרתי את רכבי עצירה מוחלטת בצד בכדי לאפשר להם לעבור בבטחה ובלי לנשום אפילו גרגר אחד של אבק. ברגע שעברו לידי זכיתי מהם לשלל קללות על מה אני בכלל עושה פה בשביל האופניים שלהם...
בקיצור, לא משנה מה נעשה, הגורל או הקרב, כבר החל.
תדמית לא בונים ביום אחד, ולעולם לא תהייה האליל של כולם. אבל אם רבע מהג'יפאים יעשו לפחות חלק ממה שכתבתי, התדמית תתחיל להשתנות.
לגבי אלו שצעקו עלייך, פעם הבא תשאל אותם איפה כתוב שזה שביל אופניים. בדרך כלל הם מתחילים להתבלבל למשמע השאלה.

אגב עלי צעקו כבר כמה עלק ג'יפאים למה אני מעקב אותם עם החיפושית בשטח ושאני לא אמור להיות שם, רובם היו באזור הירקון, אחד ממש מגעיל היה בארוע עבירות שהיה פעם ליד חגור. תמיד יהיו הגאונים שבטחוים שרק הם קיימים, אבל זה שהם עושים רעש לא הופך אותם לרוב.

oferl
18-02-13, 21:22
אתם יודעים מה? במחשבה שניה - מגיע לכם ! מי שרוצה לחיות בגוש דן ולחלוק את השבילים והבורות למיניהם עם רוכבי האופניים/ערסים ושאר ירקות, שיבושם לו.
לא מוצא חן בעיניכם? תעברו לגליל או לנגב. גם תיישבו את הארץ, גם תרוויחו איכות חיים, גם תוכלו למצא שבילים נטולי ערסים (הם לא מתרחקים מהשבט). מה רע?

six 4 life
18-02-13, 21:28
אתם יודעים מה? במחשבה שניה - מגיע לכם ! מי שרוצה לחיות בגוש דן ולחלוק את השבילים והבורות למיניהם עם רוכבי האופניים/ערסים ושאר ירקות, שיבושם לו.
לא מוצא חן בעיניכם? תעברו לגליל או לנגב. גם תיישבו את הארץ, גם תרוויחו איכות חיים, גם תוכלו למצא שבילים נטולי ערסים (הם לא מתרחקים מהשבט). מה רע?
אתה תמים אם אתה חושב שהגבלה על תנועה בשטח, כשתגיע, לא תהיה קולקטיבית וגורפת על כל חלקי הארץ
לראיה חוק החופים תקף על כל החופים מצפון לדרום ללא יוצא דופן
כשיהיה איסור תנועה לרכב מנועי ביערות לצורך העניין, האיסור יהיה גורף על כ-ל היערות ולא רק על מקום מסויים.
הבעיה היא לא האופניים ולא התדמית, הבעיה היא שיש כמה חבר'ה בניצוחו של הידוע לכל, שכבר כמה חודשים עומדים על השפה של הבריכה ומשתינים לכולם בפרצוף במסווה של לוחמי חופש.

oferl
18-02-13, 21:37
אתה תמים אם אתה חושב שהגבלה על תנועה בשטח, כשתגיע, לא תהיה קולקטיבית וגורפת על כל חלקי הארץ
לראיה חוק החופים תקף על כל החופים מצפון לדרום ללא יוצא דופן
כשיהיה איסור תנועה לרכב מנועי ביערות לצורך העניין, האיסור יהיה גורף על כ-ל היערות ולא רק על מקום מסויים.
הבעיה היא לא האופניים ולא התדמית, הבעיה היא שיש חבר'ה שכבר כמה חודשים עומדים על השפה של הבריכה ומשתינים לכולם בפרצוף.

קשה לי להמשיך את השרשור הזה בלי להגרר לגזענות. אין לי (וגם למדינה) שום פתרון ישים ובנתיים אף אחד לא מתכוון להוציא אוכלוסיות מסוימות אל מחוץ לחוק. בנתיים, באזור שלי לפחות, התופעה לא מטרידה עד כדי כך.
בכל זאת, בלי עצה אי אפשר: אם יש משהו שערסים אוהבים יותר מלהפריע לכולם, זה לדבר על זה לפני ואחרי. תארגן להם ביקור של נציגי החוק בזמן ובמקום של הכינוס וקווה לטוב.

AUTOGO
21-02-13, 16:30
לפני כמה חודשים באירוע של עבירות נסענו אני וחבר באיפון 4X4 שהיה לי וחיפשנו נקודת תצפית טובה. בדרך עברנו שלולית בוץ והיססתי להכנס אליה, הגיעה מאחוריי סופה משופרת והוא כרז לי לא לחסום את הציר... נתתי לו לעבור וחצי דקה אח"כ הוא שאל אם יש לי רצועה לחבר לו כי האוטו נכבה. אחרי החילוץ האוטו לא הניע לו יותר.

מלאכתם של צדיקים...

-->