PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעד מעצבן

עמי
17-04-05, 16:35
כאילו אין די ברעידות, הנקישות, הדפיקות, הרעשים והרשרושים הרגילים בדיפנדר, לאחרונה התווספו רעידות מסוג חדש: מדובר ברעד בתדר גבוה, שמופיע אך ורק במהירויות נמוכות מאוד (5-10 קמ"ש) ונעלם עם הגברת המהירות. התופעה אינה מושפעת מקלאצ' לחוץ או לא.

מזכיר פח שנכנס לתהודה או משהו בסגנון - אבל לא הצלחתי לאתר פח או חלק אחר חופשי שיכול לגרום לכך.

הכיוון הכללי של הרעידות - מצד שמאל קדימה, אבל יכול להיות שזה רק נדמה לי.

אם לא הבהרתי את עצמי - מדובר ברעידות וברעש (מן זמזום שכזה) שיכול להוציא פילים משלוותם, וגם אותי.

רעיון? מישהו? משהו?

אריק זמר
17-04-05, 19:25
עמי,
שאתה רושם קלאץ' לחוץ - הכוונה גם שניסית בניוטרל ?
שלב הבא אולי לנעול מרכזי ולפרק דרייבשאפט קדמי ?

עמי
17-04-05, 19:48
גם בניוטרל וגם בהילוך; גם נעול וגם לא נעול קד'/אח'/מרכזי.

עדיין לא מצאתי את המרץ הנחוץ לפירוק הדרייבשאפט...

אגב, אם לא הובנתי כראוי, זה רעד מ מ ש מ ע צ ב ן וגם די חזק למען האמת. כל החלונות רועדים ונוקשים כשזה קורה.

נמרוד
17-04-05, 20:55
"רעידת המוות" הידועה, שקטלה הרבה לנדרוברים במערב אפריקה בשנות ה50 ותחילת שנות ה60. אין תרופה, 90% תמותה תוך חודש. באתר המחלות המידבקות של משרד הבריאות האמריקאי , הCDC, כתוב שהמחלה נעלמה מעצמה בחורף 63', ומאז מופיעה פה ושם כל כמה שנים - ברגע שזה קורה, והם עולים על זה, אנשים עם חליפות חלל מגיעים במסוקי תובלה של המרינס ולוקחים את הלנדרובר הנגוע, וכל לנדרובר שבא איתו במגע (אני מצטער, צחי, ארז, אסף, שרון, אורי, שי - אף אחד לא יתחמק, אני מלשין על כולכם).

http://www.cdc.gov

גיא
17-04-05, 21:57
נימרוד ?...

הומור מעל גבי פורום ג'יפולוג ? :roll:

דסטין הופמן רודף אותך בחלומות זוועה ? :twisted:

לי יש את הויברוץ הזה לעיתים, זה רק אומר שהל"ר שלך הגיע לבגרות ...

ori4x4
17-04-05, 22:12
נמרוד - פשוט ענק! התגלגלתי מצחוק :lol: , להמרות שהדיפנדר הוא רכב שאני מאוד אוהב , אני בטוח שאחד מחכמי הפורום ימצא את הפתרון לעמי.
בהצלחה , אורי

landrover
21-04-05, 17:52
עמי - עליתי על הרעידה הזאת ,

בנסיעה איטיץ - כמו שאמרת , וגם מאותו כיוון , הצינור של האגזוז יחד עם הדוד,
ניכנסים לתהודה ...(כניראה בגלל מכה שקיבל מתישהו בשטח או משהו בסיגנון)

תיקשור אותו חזק עם חוט ברזל הצידה בכמה מקומות ,
ותיראה אם זה נעלם ...

פתרון לטווח ארוך - כניראה להוסיף עוד "אוזן" עם גומי וכו' שתתפוס את הצינור ...

אמיר.

עמי
06-06-05, 09:14
מצאתי!

נמרוד, אני מצטער לאכזב אותך (אתה יכול להחזיר לצחי, ארז, אסף, שרון, אורי ולשי את הדיפנדרים של הם), אבל זה היה רק אחד מהברגים שמחברים את מוט הרדיוס הקדמי לסרן ,שהיה חופשי...

-->