PDA

צפייה בגרסה מלאה : לנדקרוזר 80 למכירה בארה"ב

קובי יוגב
26-02-13, 06:02
שלום לכולם
לפני כשלוש שנים עברתי להתגורר בארה"ב ואחרי שמכרתי את היילקס המשופרת שהייתה לי בארץ ישר ידעתי איזה רכב אני רוצה לקנות (אני רוצה את הפנטזיה) לנדקרוזר 80. לאחר שנה וחצי של חיפושים מצאתי טויוטה שנת 96 יד שניה רגילה לחלוטין מזקנה בת 80 שלא השתמשו בנעילות אף פעם (קשה למצוא בארה"ב רכב ישן ללא חלודה). ואז התחיל הפרויקט. המטרה הייתה לבנות רכב שיכול לחצות יבשות. לצערי העולם זימן לי תוכניות אחרות ועדיין לא חציתי שום יבשת ואני נאלץ למכור את הרכב. אני מקווה שמישהו אחר שיעריך את הרכב ויוכל להשתמש ברכב למה שהוא נועד.
מצ"ב לינק לתמונות הרכב: https://www.dropbox.com/l/tNYNc372CmNwKlp3UjILa9
לקסוס LX450 שנת 96 שזה הדגם המפואר ללנדקרור סדרה 80. 208,000 מייל. מנוע בנזין 6 צילינדר 4.5 ליטר שמחזיק לעד ותיבת הילוכים אוטומטית 4 הילוכים.
נעילות מקוריות של טויוטה (אחורית + קדמית + מרכזית) האחורית חדשה לגמרי.
אין שום נזק גוף / שלדה והרכב לא היה מעורה בתאונה מעולם (בארה"ב הכל מתועד) יש אישור CARFAX.
ללא חלודה. הרכב היה כל חייו בפלורידה וטקסס אין שלג ואין מלח על הכבישים.
חלון גג, מושבים חשמליים, חלונות חשמליים וכו.......
להלן השיפורים והשיפצורים העיקריים שעשיתי ברכב:
סט של אולדמן 5 אינג' הגבהה שכולל קפיצים, בולמים, משכך היגוי, מוטות רדיוס, במפ סטופ, מוטות פנהרד, דרישפט אחורי וקדמי, מוטות הקישור המייצבים לסרנים, הארכה לצינורות ברקס. ועוד כל מיני חלקים שאיני יודע איך לכתוב בעברית. (בקיצור סט מושלם של כל מה שקשור להגבהת הרכב בצורה מקצועית)
גנטים ברזל של פרוקומפ וצמיגי 37 אינג של בי אף גודריץ' (נסעתי עליהם 3,000 מייל)
שיפוץ הסרן הקדמי והאחורי כולל החלפת גל המיסבים ברכב.
יחסי העברה בסרנים 4.88
שנורקל ספארי
כננת ווארן 12,000
פרוזקטורים של לייט פורס
מדרגות צד, פגוש קדמי ואחורי שכולל שתי זרועות נפתחות אחת לגלגל ספייר ושניה לשני ג'ריקנים.
קיט של טויוטה של כל האטמים של המנוע, הגיר והטרנספר (הייתי צריך להוציא את המנוע ולהחליף את כל האטמים) עכשיו אין שום נזילות שמן.
ועוד המון דברים ששכחתי.
השקעתי ברכב מעל 25,000$ שיפורים ושיפצורים בשנה האחרונה (לא כולל את מחיר קניית הרכב). הכל עובד 100% והרכב מוכן לעמוד בכל אתגר שתציב לו. (יש לי את כל הקבלות על כל החלקים).
אם מישהו מתכנן טיול שטח בצפון או דרום אמריקה זה הרכב המושלם. אני גם מוכן לשלוח את הרכב לכל מקום בעולם.
אפשר ליצור איתי קשר באימייל [email protected] או בטלפון 03-7225903 שלוחה 1 אני נמצא בפלורידה אז להתחשב בהפרשי השעות.
אני מבקש על הרכב 25,000$ או 92,500 ₪. מי שמעוניין או רוצה לשמוע עוד פרטים מוזמן ליצור עימי קשר. יום טוב לכולם.

moshik999
26-02-13, 16:10
הגיעו ימות המשיח:
מוכר רכב במדינה עניה (ארה"ב)
מחפש קונים במדינה עשירה (ישראל)

-->