PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לפני קנייה

ארנון א
28-02-13, 12:41
אני מחפש כרגע לקנות טנדר , מצאתי טויוטה היילקס שנת 1999 עם 291000 קמ . מנוע 2400 טורבו.
רציתי לשאול אם זה נחשב לקלומטרז גבוה לרכב הזה , אם יש דברים מיוחדים שצריך לבדוק לרכב הספציפי הזה ( מחלות שיש לרכב הזה אם בכלל) ובאותה הזדמנות אם יש סוג רכב דומה או שנחשב לטוב יותר אשמח לקבל המלצות.

תודה

אביחי.

ד ו ר ו ן
28-02-13, 21:31
הק״מ על גבול הנמוך.. בשנתונים האלו רוב הכלים הרבה מעל 300k ק״מ.

tooshey
01-03-13, 06:40
[QUOTE=ארנון א;499481]אני מחפש כרגע לקנות טנדר , מצאתי טויוטה היילקס שנת 1999 עם 291000 קמ . מנוע 2400 טורבו.
רציתי לשאול אם זה נחשב לקלומטרז גבוה לרכב הזה , אם יש דברים מיוחדים שצריך לבדוק לרכב הספציפי הזה ( מחלות שיש לרכב הזה אם בכלל) ובאותה הזדמנות אם יש סוג רכב דומה או שנחשב לטוב יותר אשמח לקבל המלצות.

אתה ארנון או אביחי מהמחשב של ארנון ?
אם אתה אביחי, לך תתיעץ עם ארנון, יש לו הילקס בדיוק כמו שכתבת.
אם אתה ארנון, לך תתיעץ עם ארנון, יש לך הילקס בדיוק כמו שכתבת, או שתלך להתייעץ עם רופא.

בכל מקרה, דורון צודק, הק"מ על סף הנמוך החשוד, אבל, ק"מ ברכב כ"כ ישן זה רק פרמטר אחד, ודי שולי.
יותר חשוב מה הוא עשה באותם ק"מ.
בקיצור, רכב ישן צריך לבדוק באופן ספציפי.
כל הנתונים היבשים מסביב כגון : קילומטראז', יד, זהות בעלים , מקוריות בעלים ראשון וכ'ו, הינם רק תפאורה שלפעמים רק מבלבלים ומטעים לגבי המצב האמיתי של הרכב.

בברכה,טושי

אוריאביחי
01-03-13, 18:08
[QUOTE=ארנון א;499481]אני מחפש כרגע לקנות טנדר , מצאתי טויוטה היילקס שנת 1999 עם 291000 קמ . מנוע 2400 טורבו.

אתה ארנון או אביחי מהמחשב של ארנון ?
אם אתה אביחי, לך תתיעץ עם ארנון, יש לו הילקס בדיוק כמו שכתבת.
אם אתה ארנון, לך תתיעץ עם ארנון, יש לך הילקס בדיוק כמו שכתבת, או שתלך להתייעץ עם רופא.

בכל מקרה, דורון צודק, הק"מ על סף הנמוך החשוד, אבל, ק"מ ברכב כ"כ ישן זה רק פרמטר אחד, ודי שולי.
יותר חשוב מה הוא עשה באותם ק"מ.
בקיצור, רכב ישן צריך לבדוק באופן ספציפי.
כל הנתונים היבשים מסביב כגון : קילומטראז', יד, זהות בעלים , מקוריות בעלים ראשון וכ'ו, הינם רק תפאורה שלפעמים רק מבלבלים ומטעים לגבי המצב האמיתי של הרכב.

בברכה,טושי

אני אורי אביחי (אח של ארנון) מהמחשב של ההורים עם משתמש שלי ... (ועכשיו שהבהרנו את זה ...)

השאלה פה היא בהצעתו של ארנון ( שקבל פה כמה הצעות ורעיונות במקרה שהיה לו עם הרכב שלו)
אני לא סגור על איזה טנדר לרכוש , ההילקס היא שנתיים יותר ישנה מזו של ארנון ושלא כמו הרכב של ארנון זה רכב שעבד במושב בעיקר גרירת נגרר קל עם פירות ( של ארנון תמיד היה פרטי ) אחרי הסיפור של ארנון עם החלפת המנוע ( סיפור שעדיין לא הסתיים) אני כבר לא בטוח שכדאי ללכת על הרכב הזה אבל אולי זה רק מקרה יוצא דופן ובכל זאת כדאי .
איזה עוד רכבים בסגנון הזה מומלצים .

תודה

(אורי) אביחי

-->