PDA

צפייה בגרסה מלאה : חדשות טובות יש סדנת שיפורים לג'יפים במחירים מעולים

דודו ארצי
04-03-13, 20:46
חברים יקרים חדשות טובות!!!
היום הייתי בסדנה של שני מקצוענים שהדבר שהם עושים הכי טוב זה שיפורים לג'יפים והכי חשוב במחירים שפויים ואפילו זולים....
החל ממדרגות גד,טמבונים קדמיים,טמבונים אחוריים,כנפונים וכו'.
ישבתי איתם כשעתיים ראיתי דברים מדהימים שהם עשו עבודה מקצועית ומדויקת.
מדברים על טמבון ברזל בהתאמה אישית,הוא יושב אתך ואתם בוחרים ביחד את הטמבון על פי תמונות והוא עושה אותו אחד לאחד!
הם פשוט אומנים בברזל!
לדוגמה - טמבון ברזל שאני רציתי הוא ביקש כ-3300 ש"ח מורכב על הג'יפ מה שרצו במס' מקומות לא פחות מ-5500 ש"ח.
מדרגות צד איכותיות מאוד בסביבות 1500 ש"ח מורכב על הג'יפ.
בקיצור מחירים שפויים מאוד,דבר לא פחות חשוב חבר'ה צעירים חמודים ומאוד יצירתיים-יודעים לחשוב מחוץ לקופסה!!!!
מי שמעוניין מוזמן לפנות אלי ואני אפנה אותו

יריב קלר ברוך
04-03-13, 21:01
מה זה סוד ?
פרסם אותם ופרגן להם במידה וזה כמו שאתה מפרסם.
כמובן תמונות יועילו מאוד ואני באופן אישי רוצה לראות את הטמבון של הרכב שלך שהוזמן .

שגיא S
04-03-13, 21:09
דודו זה מי שאני המלצתי לך עליהם?
אם כן - אז אני מאשר!

חבר'ה חזקים מאוד, שהמסגר שלהם עושה עבודות בשביל הרבה מוסכים מוכרים אחרים.

riko
04-03-13, 21:23
מה זה סוד ?
פרסם אותם ופרגן להם במידה וזה כמו שאתה מפרסם.
כמובן תמונות יועילו מאוד ואני באופן אישי רוצה לראות את הטמבון של הרכב שלך שהוזמן .

+1
אם כבר פירסום אז אנא יותר פרטים , אנחנו אוהבים לפרגן לחברה שעובדים בידיים ...

Tourist
04-03-13, 21:24
נו....
תנו רמז

Sent from my iPhone using Tapatalk

sos4u
04-03-13, 21:51
זה הפרסום הכי טוב שראיתי פה ברשת. עכשו אנחנו יודעים שיש בשכונה קוסם חדש שעובד במחירי רצפה, אבל לא יודעים מי זה ...

דודו, אתה אשף הפרסום... ב"גיתם", מחכים לך ... שמעתי שגם זרמון-גולדמן רבים עליך ...
:rolleyes:

boaz avrahami
04-03-13, 22:05
קצת קרעו אותך במחיר אם זה לקבוצה...
מאיזה עובי חומר, האם מגלוון וצבוע איבוק אפוקסי בתנור?

דודו ארצי
04-03-13, 22:15
המחיר הוא ליחיד-במידה ויש עוד שמעוניינים תעדכנו ונגיע כקבוצה אז המחירים עוד יירדו.
M.D.O OFFROAD יושבים בקרית אתא
שני שותפים מקסימים
מאור - 054-4826598
עוז - 052-6381576

יריב קלר ברוך
04-03-13, 22:16
כל הכבוד ממתינים לתמונות

דודו ארצי
04-03-13, 22:54
יריב זה משהו דומה לזה
http://i734.photobucket.com/albums/ww347/WhiteTrashWJ/WJ/Aftermarket%20Stuff/WJ-ICELAND-BUMPER-08.jpg

berdi
04-03-13, 23:01
הפגוש מעולה! הן עיצובית והן נראה בחוזק.
תפתור את בעיית המנוע של הכננת שלא יבלוט החוצה לכיוון הגרילר, ביפנים מכניסים מאחורי הפגוש, כמו כמה פרדויים שראיתי.
אז רואים רק את כניסת הכבל, הכל תלוי בסוג הכננת.
בהצלחהנתן

יריב קלר ברוך
04-03-13, 23:07
שווה את המחיר אני ממתין לראות את המוצר שלך עם יצא מרשים כמו בתמונה המחיר שווה ויכול גם לרדת עם נתארגן קבוצה !
בנוסף כל בעלי הסדנאות מוזמנים לתמחר לנו טמבון כזה כבודד וכקבוצה !
את המחיר של החברה מהצפון כבר שמענו וגם ראינו תמונות של פרוייקטים שלהם .
ועם אתה יכול לבדוק איתם כמה יעלה קיט להרכבה עצמית {ברזלים מכופפים ללא ריתוך וצבע אבל מוכנים כמוצר מוגמר = חתוך מקופף ומחורר היכן שצריך.
תודה על השיתוף
וניפגש בשטח

Ersten
05-03-13, 08:57
אני לא מכיר את עוז אך לאחר שיחה שלי עם מאור אני לא אולך לשם יותר.
יכול להיות שהיום הם השתפרו אבל בהתחלה, לדעתי, האיכות היתה ירודה

savyon
05-03-13, 10:54
אני לא מכיר את עוז אך לאחר שיחה שלי עם מאור אני לא אולך לשם יותר.
יכול להיות שהיום הם השתפרו אבל בהתחלה, לדעתי, האיכות היתה ירודה

הי,
אם יש לך מה לכתוב, אז תכתוב, כדי שאנשים ידעו ויוכלו להחליט,
אם לא, אז פשוט אל תכתוב כי מה שכתבת לא תורם לאף אחד כלום, לא לחיוב ולא לשלילה.

"האיכות היתה ירודה" - איכות הקפה? השירות? העבודה?
הזמנת משהו וקיבלת משהו אחר? מה?

סביון

יריב קלר ברוך
05-03-13, 11:43
סביון צודק תרשום מה היה .
אני ראיתי מספר תמונות של עבודות וחלק היה נראה ממש איכותי .
ללא ספק בכל סדנה עם יבנו לך טמבון היה אבדל באותו מקום לפי עלות המוצר לדוגמה אותו יצרן מיצר רכב מנוע ב 10000 ש"ח ו 20000 ש"ח זה לא אותו מנוע ואיכות חומרים אז בקיצור לכל דבר יש מחיר !
והכול נירשם ללא היכרות עם בעלי הסדנה אך מול כל נותן שרות כשמעבירים ביקורת עדיף לכולנו שהיה פרטים והרבה כמובן לטוב או לרע.
המשך יום טוב שהיה

Ersten
05-03-13, 12:58
אין לי בעיה לפרט. רק אני רוצה לציין שוב שזה היה בתחילת הדרך שלהם (לפני כשנתיים שלוש) ויכול להיות שהיום הם השתפרו.
אני אישית לא יצא לי להזמין אצלהם משהו אך אחד מהחברים שלי הזמין פגוש אחורי עם מנשא גלגל ספייר. צירים של המנשא היו עם חופש ענק. זה היה פשות צינור בתוך ינור עם הפרשי קטרים לא קטנים. בקפיצה ראשונה כל המנגנון ננעל ולא היה ניתן לפתחו. בהתחלה הם טיפלו ע"י הוספת גריז וכשזה לא עזר הם הוסיפו לצירים תותבי אוקולון. אני חייב לציין שהמחיר היה על הרצפה.

על שיחה שלי עם מאור אני לא אפרט אך לדעתי חסר להם מהשהו בסיסי בהבנה איך הדברים עובדים.

דודו ארצי
05-03-13, 13:21
חשוב לי לציין שמדובר בשני חבר'ה צעירים בגילאי ה-30+ אנשים פשוטים שלא מחפשים להתעשר בפרוייקט אחד.
לא יודע להגיד מה היה לפני שלוש שנים שהתחילו אבל היום יש להם עבודות ברמה מאוד גבוהה שלא מביישת סדנת שיפורים בארה"ב.
לדעתי כדאי לקפוץ לשם ולפגוש את האנשים+לראות עבודות בפועל שבוצעו עלידם.
כל אחד יעשה את השיקול שלו,אני בסך הכל רציתי לשתף את הפורום הנכד בחוויה מאוד טובה שאני חוויתי עם החבר'ה האלה.
מאחל לכולנו המשך יום נפלא!

Ersten
05-03-13, 13:45
דודו בהצלחה!
חשוב שתקבל מה שאתה רוצה עבור מחיר סביר והמחירים שלהם סבירים לגמרי

יריב קלר ברוך
05-03-13, 13:54
סביר שעסק שבתחילת דרכו ייתן מחיר ריצפה עקב חוסר ניסיון מקצועי אבל עם הם שרדו עד היום כנראה שהם למדו משהו .
ותמיד שהמחיר נמוך ולא הגיוני אז גם המוצר היה כנגד מה ששולם .
הבעיה מתחילה שמשלמים יקר ומקבלים אשפה.

דודו ארצי
05-03-13, 14:02
סביר שעסק שבתחילת דרכו ייתן מחיר ריצפה עקב חוסר ניסיון מקצועי אבל עם הם שרדו עד היום כנראה שהם למדו משהו .
ותמיד שהמחיר נמוך ולא הגיוני אז גם המוצר היה כנגד מה ששולם .
הבעיה מתחילה שמשלמים יקר ומקבלים אשפה.
יריב אח שלי אתה צודק לגמרי!!!
כשיש עבודה טובה ומחיר שפוי והגיוני זה הרכב מנצח.
לדעתי הם שם בענק!
שלא ישמע לא טוב אין לי אחוזים או דיבדנטים בעסק אני בסך הכל אוהב לפרגן לחבר'ה צעירים ומוכשרים.
אני זוכר שגם אני הייתי פעם חברה צעירה בתחום של השמה להייטק שנלחמה מול ה"אריות הגדולים" ולאורך זמן הוכיח ששירות טוב עם מוצר טוב מביאה להצלחה גדולה.
אני חושב שבפורום שלנו יש הרבה אנשים טובים שיודעים להעריך איכות ואם אפשר גם לעזור לעסק צעיר להצליח אז עד רבה
זה מצב של WIN-WIN מחיר טוב עבודה טובה

dadi
05-03-13, 18:49
מצטרף להמלצהhttp://i.imgur.com/B6RpTEZ.jpg
2 רכבים שנבנו אצלהם
בקאיה
הגבהות
פגוש צינורות
שנורקל בניה עצמית
מגיני סף ומיגונים
בסמוראי
כמעט הכול

dadi
05-03-13, 19:16
פגוש אחורי טרופרhttp://i.imgur.com/ybJYojP.jpg
http://i.imgur.com/Jw6maLs.jpg

IlanHadar
05-03-13, 20:47
אני מחפש מקום כזה, רוצה להחליף את מגיני הסף מפלסטיק במתכת, לא בא לי על הצינורות ששמים שמפחיתים זווית בטן.

דודו ארצי
05-03-13, 23:52
אני מחפש מקום כזה, רוצה להחליף את מגיני הסף מפלסטיק במתכת, לא בא לי על הצינורות ששמים שמפחיתים זווית בטן.
אילן דבר עם מאור או עם עוז ולא תתחרט!
בהצלחה

דודו ארצי
06-03-13, 00:10
חברים יקרים,
פניתם אלי גם בפרטי וגם בפורום לגבי שיפורים ותוספות.
מי שמעוניין בטמבון ברזל קדמי או מתקן אחורי לצמיג או טמבון אחורי או מדרגות וכו'.
שלחו אלי כל אחד מה רוצה ואז אני אפנה באופן אישי לעוז או מאור ואוציא את המחיר הזול ביותר עבור כל אחד,
מן הסתם ככל שהקבוצה תהיה גדולה יותר גם המחיר יהיה נמוך יותר.
אני אישית מעוניין בטמבון קדמי ואולי גם אחורי
ממתין לכם בכדי להבין את כמות האנשים
תודה

boaz avrahami
06-03-13, 08:56
פגוש אחורי טרופרhttp://i.imgur.com/ybJYojP.jpg
http://i.imgur.com/Jw6maLs.jpg

שתי הערות קטנות שאולי מלמדות יותר משנדמה-

1 שקע הגרירה אמור להיות משמאל לוו לפי הוראות החוק.

2. סביב קצה הפרופיל של הרסיבר אמור להיות מרותך בהיקף קרוב לשפת הפרופיל פלאח שמעבה את הקצה ומונע ממנו להיפתח כמו פרח תחת העומס.

מה עובי הדופן של הרסיבר בכלל?
זה נראה מאוד מאוד דק בתמונה

sos4u
06-03-13, 09:34
70849

חברים, אני אולי מסתכל על הדברים מאסכולה שונה במקצת, אבל, "מחירי רצפה" ויחס אישי ומועדף אפשר למצוא בקלות בכל כפר ששוכן לצידה של כל עיר מכובדת בישראל, זה לא מעיד על איכות העבודה [ לטוב ולרע ] ולא יגרום לי לשפוך מיכל דלק רק כדי להגיע [ עם כל הכבוד ] לקריית ביאליק ..

לקח לי קצת זמן לקשר בין השמות והתמונות שפגשתי בעבר, וההערות של בועז, מעליי רק חידדו את המחשבה.

בכל שנותיי, בתחום הזה של שדרוג ושיפור רכבים [ מתחיל להפחיד כשאני סופר ... ] הקו שהנחה אותי היה אחד, לטפל בבעיות פעם אחת בלבד, לייצר מוצר , להחליף חלק קיים במשהו, שיהיה משמעותית מתאים לי [ ולצרכיי ] מהמקור, ולא להתעסק בו יותר.

סוגיית המחיר פחות הטרידה, כי ידעתי להתאפק ולא "לעשות משהו רק עד שיהיה לי מספיק כסף לעשות משהו טוב".
אישית, אני מעדיף שלא לעשות, מאשר לבנות כלי ל"בינתיים...", כי כידוע "הארעי, הוא הקבוע מכל...."
נקודה נוספת למחשבה, היא שההבדל בין ייצור מפח של 2 מ"מ ל 6 או 8 עצומים. שלא לדבר על המשמעויות בחוזק, בעמידות לאורך השנים ובשביעות הרצון של הלקוח בסופו של יום. [ וכמובן גם במשקל.] שלזה [ אני מקווה ] מכוון כל בעל עסק, שמסתכל לכיוון האופק ולא לקצה נעלו.

לכן כשאני מסתכל על התמונות ועל ההערות [ הנכונות מאד ] שהעלה בועז לפני, ומחבר לזה את המוצר שראיתי ברשת ועליו דנתי עם עוז (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=406940016065264&set=a.302240549868545.67912.100002478085 509&type=1&theater), אני חושב, שאני כבעל רכב הייתי חושב פעמיים לפני שהייתי נכנס לסדנה כזו, או מוודא שעבורי ישתמשו בחמרים אחרים, תוך דגש על חיזוקים ותכנון ראוי שיקדים את המאוחר.

אבל, כמו במקרים רבים, זה רק אני... אני יודע שלא כולם רואים את הדברים בצורה הזאת וחושבים אחרת, וזו זכותו של כל אחד לחשוב כאוות נפשו. לזה בדיוק מיועד הפורום, לסיעור המוחות הזה, שבו אנו נחשפים לדעות מסוגים שונים שלא תמיד תואמים את השקפת עולמנו.

אני גם מודה שאני לא מכיר את המעורבים, לא שוחחנו [ למעט תכתובת מעל דפי הפייסבוק ] מעולם.

שיהיה רק טוב לכולנו. בריאות אושר וטיולים אין קץ.

-->