PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגים מקסיס ביגהורן 31/10.5/15

דרור ברלי
13-03-13, 15:18
למכירה/מסירה סט צמיגים מקסיס שטח מלא, דגם ביגהורן 762 - מידה 31/10.5R15
תאריך יצור - מתי שהוא בתחילת 2009

1. שניים במצב נסיעה סביר עד טוב, 50% בשר בערך, דפנות נקיות. קוביות קצת פצועות (ירדו מג'יפ נעול כפול)
200 ש"ח לצמיג, 350 ש"ח למי שלוקח את שניהם. - נמכרו

2. שניים טובים לספייר או לשטח בלבד. אחד עם 40% בשר בערך, השני עם 30% בשר בערך וסוליה אכולה לא סימטרי. הדפנות בשניהם נקיות, אבל עם אכילה היקפית בחיבור בין הדופן לסוליה.
למסירה בחינם.

דרור - 0528635759

דרור ברלי
13-03-13, 16:43
הצמיגים הטובים נמכרו.
תודה.

דרור ברלי
13-03-13, 22:23
חוץ מהשניים שלמסירה, יש עוד אחד (מקסיס ביגהורן 31) למסירה שיכול להיות טוב לספייר. דפנות נקיות, סוליה שראתה הרבהההה סלעים.

דרור ברלי
16-03-13, 20:46
שלושה צמיגים למסירה, עדיין מחכים.

לכל מי ששולח לי הודעות ושואל אם הצמיגים יעברו טסט:

לא סתם אני מוסר אותם בחינם.
אלה צמיגים שלדעתי כבר לא כל כך ראויים לנסיעה על כביש ציבורי.
אני לקחתי סיכון ונסעתי על שניים מהם עד יום רביעי בצהריים. הם לא מאבדים אוויר, הדפנות שלהם נקיות והסוליות נראות בהחלט סבירות אבל יש להם אכילה היקפית בין הסוליה לדופן כתוצאה מחיכוך עם הברגים של חבקי הקפיצים הקדמיים (ככה זה כשנוסעים בסופה עם צמיג 31 שמורכב על ג'נט צר ללא אופסט). האכילה נראית במעטה החיצוני ועדיין לא הגיעה למבנה הצמיג, אבל אני לא הייתי ניגש איתם לטסט.
הצמיג השלישי לא שלי. הוא נמסר לי ביום רביעי בערב ואין לי מושג על מצבו, למעט סוליה שנראית בלויה מאוד ומכוסחת מנסיעות על סלעים וטרשים.
לדעתי כל השלושה לא יעברו טסט ויכולים להוות עילה מוצדקת להורדה מהכביש.

לדעתי כל השלושה בהחלט טובים לשמש כספייר, או למי שצריך בשביל באגי וכו'.

כל מי שרוצה אותם - מוזמן.
אין לי מקום לאכסן אותם. אם לא יימסרו עד יום רביעי (אני נוסע לחו"ל ואז במשך כמה ימים נוספים אין מי שיתעסק איתם), הם הולכים לזבל וזה חבל כי יש להם עוד מה לתת, לפחות כספיירים.

-->