PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצות לטיול ג'יפים בגאורגיה

nitzan
16-03-13, 20:05
שלום
אנו מתכננים טיול ג'יפים משפחתי לגאורגיה (5 נפשות) בחודש יולי.
לאחר חיפוש ושיטוט באתר ובאתרים אחרים, מחפש המלצות טובות, אתרים ומספרי טלפון עדכניים לגבי:
השכרת רכב בטביליסי (גיפ 7 מקומות)
מסלולים מומלצים (9 ימים)
מקומות לינה לאורך המסלול

אשמח לקבל תגובות, מאנשים אשר טיילו בשנה האחרונה במדינה.
הבנתי, שהשתנו דברים בשנים האחרונות.
אפשר לשלוח בהודעה פרטית.

תודה
רועי

עמוס.מ
16-03-13, 20:21
שבוע טוב
אני טיילתי עם ''טיולי דורון'' מחיפה
יש להם ג'יפים מצוינים(מיצובישי) ותשתית שכוללת שני בתי מלון, מדריכים (למי שרוצה) והמון ידע שימושי
אין לי את הטלפונים
תבלו
עמוס

nitzan
16-03-13, 20:40
תודה על תשובה.
מבקש לחדד - אנו מתכננים טיול עצמאי, לא דרך טיולי דורון.
תודה

עמוס.מ
16-03-13, 22:23
כן הבנתי
כתבתי לך כי לפחות בזמן שנסעתי,הם השכירו גם ל..עצמאים

צור
01-06-13, 18:19
ראה שתי כתבות כאן באתר
אני שכרתי אצל דורון את הרכב והיה מצוין
הוא גם תמך בתכנון העצמאי שלי גם היה מאוד אטרקטיבי במחיר והכי חשוב שהרגשתינבעיה בברקס הגיע מכונאי תוך מספר שעות עם חלקים וכשהבין שזה יקח לו זמן לתקן נתן לנו רכב חלופי
חברות כאלו נבדקות בזמן תקלה ול שהכל עובר חלק והוא שיחק אותה בגדול
היתה בעיה עם צמיגים אבל זה גם באשמתי שלקחתי את הרכב בדרכים לא פשוטות ואז החלפתי צמיג על חשבוני ואפילו לא עדכנתי אותו

Gilad Medraft
09-07-13, 18:05
גאורגיה מדינה יפיפיה, אבל הסיפור שלה הוא האנשים. עבור גאורגי - האורח הוא מתנה מאלוהים. הבדואים הם תלמידים דיסלקטיים של הגאורגים בפירוש המילה "אירוח".
פעם "חילצתי" שלושה צעירים ישראלים שלא הצליחו לצאת מבית גאורגי בהרים במשך יומיים. הם לא היו קשורים בחבלים חס ושלום- פשוט בכל בוקר כשהמטיילים היו כבר עם התיקים על הגב, בדלת, המארחים הגאורגים הפצירו בהם בדמעות שליש להרים רק עוד כוסית אחת לפרידה. ..

הקווקז הגבוה הוא חתיכת הר, ובעזרת ג'יפ אפשר יותר בקלות או ביותר עניין לחצות את הרכס בנופים מדהימים (קזבגי, תושתי, חפצורתי, סוונאטי). תנאי הלינה נעים בין מלונות מצויינים בגודאורי או מסטיה, ללינה בבתים מקומיים , ולפעמים מוציאים את הסבתא מהמיטה, ואתה נכנס במקומה. קרה לנו גם להיפך- שהסבתא באה באמצע הלילה והוציאה מטיילים מהמיטה. ..

הקווקז הנמוך- בלאגן מאורגן של חרוטי געש, אגמים ברום של 2000 מ', יערות עבותים של רחבי וצרי עלים ויופי של מסלולי ג'יפים בשטח ברמות קושי שונות.

המדינה מתפתחת בקצב מסחרר ומשתנה מול עיני המתבונן (המתמיד). למי שבא בפעם הראשונה- עדיין החויה מדהימה.

-->