PDA

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות בנוגע לקיה ספורטז'

avikkllk
10-04-13, 15:36
מחר בע"ה אני צריך לקבל קיה ספורטז' 97.
אוטומט,
עכשיו הבנתי,שהיא צורכת אחד ל7 האם יש אפשרות להפחית את צריכתה?
אולי תוסף או משהו מסויים?

רציתי לשמוע קצת חוות דעת עלייה,
ועוד דגשים חשובים למי שיש לו אחת כזו

כגון כמה צריך הגלגלים להיות מלאים...
ועוד.

קליקליק

assaf234
10-04-13, 15:55
http://www.youtube.com/watch?v=gxkZ2OeCxA0

avikkllk
10-04-13, 16:39
לא התכוונתי לנסוע מהר בכל מקרה..-_-
עוד כמה שאלות עלו.

איזה שמן מומלץ למנוע+מה צמיגותו?
האם מים ירוקים טובים למיכל המים במנוע?
כמה לחץ אוייר צריך לנסיעה בכביש/שטח?
האם תוסף יכול להקל על התצרוכת?

assaf234
10-04-13, 19:03
טוב, אני אענה לך לפחות ממה שאני יודע (מקסימום יתקנו אותי בהמשך)

קודם כל שאלת לגבי התוסף, אז כן התוסף יכול לנקות לך את המערכת ולגרום להוריד את צריכת הדלק אך לא באופן משמעותי, מה גם שאם מישהו השתמש בתוסף בשנה האחרונה זה כנראה יהיה מיותר.
אין לי אחת כזאת אז אני לא יכול לתת לך דגשים לגביה או לחץ אוויר שממליץ היצרן, שמעתי שהיא די מוצלחת בשטח ברמה של ויטרה מאותם שנים +\-
שמן מומלץ - ניתן להשתמש בכל שמן למנוע בנזין כאשר הכי פחות איכותי 20W-50, חצי סינטטי 10W-40 וסינטטי מלא. כמה שתשים יותר איכותי - יותר טוב. בעקרון חצי סינטטי מחברה מוכרת זה לא יקר מדי ומספיק לגמרי מבחינת האיכות לרכב כזה מהשנים האלו.
מים ירוקים לא משפיעים על מיכל המים פרט לכך שקל יותר לזהות את המפלס, הם כן משפיעים על מצב מע' הקירור.
בישראל החמימה אין צורך בנוזל אנטיפריז ולכן מספיק להשתמש במים מזוקקים. בשום אופן לא למלא מי ברז\מים מינרלים!
בהצלחה

hadtomer
11-04-13, 06:34
לא התכוונתי לנסוע מהר בכל מקרה..-_-
עוד כמה שאלות עלו.

איזה שמן מומלץ למנוע+מה צמיגותו?
האם מים ירוקים טובים למיכל המים במנוע?
כמה לחץ אוייר צריך לנסיעה בכביש/שטח?
האם תוסף יכול להקל על התצרוכת?
1. הדרך הטובה ביותר לשפר את צריכת הדלק היא לא להניע או לסירוגין לגנוב מהשכנים דלק. אחרת תקבל אחד לשבע גם אם תיסע כל היום בירידה.תוסף יכול לנקות משקעי פיח קיימים במערכת וכו-אבל לא לשנות את התכונות הבסיסיות של הרכב.
2. 10W40 איכותי. בלבד. שמנים בצמיגויות אחרות יגרמו מהר מאוד לרעשים מהשסתומים.
3. אני לא יודע מה זה מים ירוקים-גם מים עם עובש הם מים ירוקים. אך אני כן ממליץ על שימוש בנוזל קירור איכותי-פרסטון, וולבוליין זרקס,ESSO, קסטרול. וכיו"ב. מי ברז, מים מזוקקים, מים מהולים, מים עם צבע מתוצרת ישראל או אלבניה, שעולים 30 שקל בסופרמרקט ובאוטו דיפו-כולם שווי ערך לפיפי...
4. לחץ אוויר תלוי במידת הצמיגים. אם אתה על מידה מקורית, פשוט תסתכל בספר הרכב.

-->