PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדחס אוויר לרכב

omp
21-04-13, 12:10
אהלן חברים,
מחפש מדחס אוויר לניפוח צמיגים בג'ימני במידה מקורית או מקסימום 225 במידה ויהיה שידרוג.
נתקלתי במדחס של viair מדגם 85p.
מישהו מכיר את החברה? את הדגם?
http://www.viaircorp.com/OffRoad/85P.html

sos4u
22-04-13, 21:00
חברה מצויינת
גם המדחס.
אבל למה ללכת רחוק כשיש לך פה ב ל.כ ב 360-380 ש"ח ...
בהצלחה

liontamer84
22-04-13, 21:13
יש גם את זה:

http://www.e-shetach.co.il/pl_product~lkcomp12v~17~71.htm?x=1

שזה מיבואן רציני, שייתן לך מענה לכל דבר שתצטרך לגבי המוצר. משתמש בו בג'ימני שלי, עושה אחלה עבודה :)

zviki
23-04-13, 01:50
ה VIAIRמדחס משובח, עבר אצלי בידיים.
שכח מעוצמתי,עוצמתי זה רק כאשר מחובר אליו מיכל צובר אוויר דחוס.
לא יודע אם אתה צרין את זה[מיכל]. אבל עם מיכל צובר- זו אופרה אחרת.

אם החלטת לשפר ולהוסיף מיכל , ניתן להשיג את כל החלקים-מיכל, מחברים וכו' ברשת " סולן" [אין לי כל אינטרס], לא זול.
או שתעשה מה שכמעט כולם עושים-תבנה ממטף.

Tourist
23-04-13, 03:12

לא משתמשים במיכל של גז מזגנים ?
או שאני מתבלבל ?

zviki
23-04-13, 03:39
לא משתמשים במיכל של גז מזגנים ?

או שאני מתבלבל ?
אתה מתבלבל.חליליה ממיכל גז מזגנים מ10001 סיבות.
גם מטף זו ברירת מחדל[ אמנם -נוח וזמין ] אבל לפחות מיכל מטף 3 ליטר של חב' "אלינור" [למשל] עומד בלחץ של 507 PSI [כשהוא חדש]
עדיף לבנות מצינור בריא דופן או למצוא בפירוקיות [כבר יש את כל הכניסות והיציאות בילד אין ] את הגודל המתאים לך.

omp
23-04-13, 10:17
לא מתפתה ממה שמוכרים באיש שטח, אין מותג אין קישור נשמע כסיני לכל דבר. ול. כ. זה עם מיכל. מעדיף לחסוך במשקל.
מישהומיודע להגיד אם על סמך הנתונים הviair שפירסמתי יעשה את העבודה? אני מוכן לחכות את ה 10 דקות למילוי אוויר...

shachar
23-04-13, 10:24
כדאי שכן תתפתה מאיששטח
אבל כנראה שצריך לקנות שם לפחות פעם אחת כדי להבין

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

liontamer84
23-04-13, 11:03
אין באיש שטח זבל סיני. לפחות לא מה שאני קניתי אצליהם (וכבר קניתי כמה וכמה דברים).

וגם אם כן בטעות נפלת על זבל סיני, זה יבואן שלוקח אחריות בלי למצמץ בכלל.

גילוי נאות: אין לי שום קשר עסקי / חברי עם איש שטח למעט היותי לקוח מרוצה.

eysham
23-04-13, 11:16
אין באיש שטח זבל סיני. לפחות לא מה שאני קניתי אצליהם (וכבר קניתי כמה וכמה דברים).

+1.

boaz avrahami
23-04-13, 11:25
למיטב הבנתי איש שטח אינו יבואן כי אם משווק.
רכשתי אצלם מספר פעמים כמו גם ב ל.כ וחווית הקניה היתה מצויינת בשני המקומות.

הקומפרסור המוצג בחנות של איש שטח נמכר גם הל.כ ולמיטב זכרוני במחיר זול בכמה עשרות שקלים.
למראית עין מדובר באותו מוצר.

http://www.lkltd.co.il/web/8888/nsf/ProLookup.taf?_function=details&_ID=130882&PF=&did=3508&G=&lang=HE&SM=

יש לי כזה חצי שנה אבל לא יצא לי אפילו לבדוק אם הוא פועל.

idanw
23-04-13, 11:44
שלום לכולם,

אני אעשה קצת סדר -
לגבי המוצר הספציפי - המוצר אכן מיוצר בסין - אבל זבל הוא לא.
זה נכון שהוא לא מושלם (התיק שלו למשל, ברמה נמוכה מאוד) אבל המדחס עושה את העבודה ועובד מהר מאוד ויכול לעבוד זמן רב רצוף.

בל.כ נמכר מוצר שנראה מאוד מאוד דומה במחיר דומה או זהה- אני מניח שאחד מהם הוא חיקוי של השני\שניהם חיקויים של אחד אחר - אבל בוודאות לא מדובר באותו מוצר והוא לא מגיע מאותו מפעל.

לרוב - אנחנו משתדלים לא לייבא - על מנת שנוכל להתמקד במגוון גדול ככל האפשר ולתת שירות איכותי (הרבה יותר קל לנו להיות בצד הלקוח כאשר אנחנו לא היבואנים)
ישנם מספר קטן של פריטים, שאותם לא הצלחנו למצוא בארץ - ואותם אנחנו כן מייבאים.

תודה לכולם על המחמאות!

בברכה, עידן - איש שטח

המשוטט
23-04-13, 12:12
יש לי את הקומפרסור מאישטח לדעתי כ 4 שנים .
ממלא את תפקידו נאמנה עם דיפנדר ויגו וגם גפס אביר ודויד.
את בעיית התיק פתרתי עם ברוס מתכת.

אבל הכי חשוב השירות של אישטח, הוא שווה זהב....

אביחי

sent from tiz el nabi
using tapatalk

sos4u
23-04-13, 12:18

++1

s_n_p
23-04-13, 12:30
יש לי את הקומפרסור מאישטח לדעתי כ 4 שנים .
ממלא את תפקידו נאמנה עם דיפנדר ויגו וגם גפס אביר ודויד.

גם לי יש אחד כזה שעובד כבר מעל 3 שנים.
ונכון שהשרות והיחס של איש שטח הם ברמה מעל לסטדרט.

מצד שני, את המדחס קניתי לויטרה עם צמיג 215, לא שהוא לא מסתדר עם ה 31 של ההיילקס, אבל ההבדל בזמן מורגש.

נכון להיום, הייתי מוסיף כמה מאות שקלים והולך על מדחס של T-MAX
http://www.lkltd.co.il/web/8888/nsf/ProLookup.taf?_function=details&_ID=135159&PF=13&did=3508&G=10299&lang=HE&SM=10299

ויש להם גם את הסטאפ הבא:
http://www1.4x4israel.com/site/albums/21/img/2276/121161.jpg

omp
23-04-13, 15:22
חברים אין לי כוונה לזלזל באישטח חלילה אף פעם לא יצא לי לעבוד איתו אבל אני סקפטי תמיד לגבי מוצרים לא ממותגים. בנוגע ל t-max קצת גדול עלי(גם מבחינת המשקל והמקום) ובכלל אין לי מושג כמה אני צריך קומפרסור.
המחירים של המוצרים האחרים פחות קורצים ולכן כנראה שאלך על ה viair. שוב מתוך הבנה שכרגע משהו פשוט יענה על הצורך.
מבטיח לעדכן

amit1
23-04-13, 15:46
ה VIAIRמדחס משובח, עבר אצלי בידיים.
שכח מעוצמתי,עוצמתי זה רק כאשר מחובר אליו מיכל צובר אוויר דחוס.
לא יודע אם אתה צרין את זה[מיכל]. אבל עם מיכל צובר- זו אופרה אחרת.

אם החלטת לשפר ולהוסיף מיכל , ניתן להשיג את כל החלקים-מיכל, מחברים וכו' ברשת " סולן" [אין לי כל אינטרס], לא זול.
למיכל אין משמעות בכל הקשור לעוצמת המדחס (לחץ וספיקה ןdutycycle) . כאשר נדרשים שימושים שצורכים הרבה אויר לעיתים תכופות (כמו למשל כריות אויר במתלים) כדאי לשים מיכל כדי לקצר את זמן התגובה לניפוח הכריות. מרגע שהמדחס מתחיל לעבוד מה שקובע זאת הספיקה שלו והלחץ שהוא מייצר ..כל המדחסים ללא שימון בנויים על עיקרון של בוכנה עם טבעת חיכוך בעלת אורך חיים נתון. במידה ולא ניתן להשיג קיט במחיר סביר לתיקון הבוכנה (החלק שבדר"כ מתקלקל) אין טעם להשקיע במותגים יקרים אלא לבחור מדחס ברמת איכות סבירה עם ספיקה ולחץ ו % dutycycle בהתאם לשימוש וכשהמדחס מתקלקל פשוט לזרוק ולקנות חדש.כאן ניתן למצוא מדחסים "מעניינים, http://www.airbagit.com/v/vspfiles/pages/AirCompressor_PAGE.html

zviki
23-04-13, 17:48
גם לי יש אחד כזה שעובד כבר מעל 3 שנים.
ונכון שהשרות והיחס של איש שטח הם ברמה מעל לסטדרט.

מצד שני, את המדחס קניתי לויטרה עם צמיג 215, לא שהוא לא מסתדר עם ה 31 של ההיילקס, אבל ההבדל בזמן מורגש.

נכון להיום, הייתי מוסיף כמה מאות שקלים והולך על מדחס של T-MAX
http://www.lkltd.co.il/web/8888/nsf/ProLookup.taf?_function=details&_ID=135159&PF=13&did=3508&G=10299&lang=HE&SM=10299

ויש להם גם את הסטאפ הבא:
http://www1.4x4israel.com/site/albums/21/img/2276/121161.jpg

אכן, הT MAX זו ליגה אחרת

s_n_p
23-04-13, 17:51
חברים אין לי כוונה לזלזל באישטח חלילה אף פעם לא יצא לי לעבוד איתו אבל אני סקפטי תמיד לגבי מוצרים לא ממותגים. בנוגע ל t-max קצת גדול עלי(גם מבחינת המשקל והמקום) ובכלל אין לי מושג כמה אני צריך קומפרסור.
המחירים של המוצרים האחרים פחות קורצים ולכן כנראה שאלך על ה viair. שוב מתוך הבנה שכרגע משהו פשוט יענה על הצורך.
מבטיח לעדכן

מה המחיר של ה VIAIR בארץ? ומי הבטיח שהוא לא מיוצר בסין?
הגב זה נראה מאוד דומה לה מה שנמכר באיש שטח... מי יודע אולי רק המדבקות שונות...
http://www.amazon.com/Viair-30033-VIAIR-Portable-Compressor/dp/B000X90YUO

This review is from: VIAIR 300P Portable Compressor (Misc.)
I have three problems with this Viair. One: Made in China. No reason it can't be made in U.S.A. Two: The gauge is mounted on the valve stem side of the air hose. To easy to drop the gauge on the ground and bang it around. Should be fixed mounted onto the compressor it self. Three: Gauge only is 0 - 100 psig. Could be 120 psig.

Other then that, Viair is a very good product. Compact, quiet and light. My tire size is 22.5. Started pumping at 90 and went to 100 psi in less than two minutes. Very impressed. Carrying case is excellent, as well as the extra fitting that come with this unit.

רמי רווה
23-04-13, 18:54
לי יש את המדחס הצהוב של ל כ T max מדחס מצויין חזק ומהיר , ממלא אוויר יותר מהר מהתחנות דלק.עם מדחס כזה לא מתעצל להוריד יאוויר בשטח . לא הייתי מרכיב את המדחס בתא המנוע מכיוון שאו גדול וכבד . רמי

ד ו ר ו ן
23-04-13, 21:22
אני משתמש בקומפרסור הסיני שנמכר ב-ל.כ., ה"זבל הסיני" הזה משמש אותי כ-10 שנים.. ורק לאחרונה שמתי לב שהוא התחיל להתעייף, כנראה שהאטימה הפנימית כבר לא משהו. בשביל העלות שלו (450ש"ח בזמנו), הוא שווה כל שקל. ובלי קשר ועם קשר, לא צריך להיות לך, לפותח השרשור שם היסוס לגבי אישטח.

חנן-ג'יפולוג
24-04-13, 00:06
דורון, עשר שנים למדחס כזה זה מרשים מאוד בעיני. בפרט לאור הנסיון הנוראי שלי עם מדחסים כנ"ל ללא שימון: בממוצע ניפוח ארבעה צמיגים עד עד מות המדחס בכל השלושה שקניתי. לפחות השירות היה ללא רבב.
אתה מנפח איתו ארבעה צמיגים בכל סיום טיול או שהוא משמש לחירום ואירועים מזדמנים והניפוח העיקרי נעשה בתחנות דלק?

ד ו ר ו ן
24-04-13, 08:05
הקומפרסור עבד כמעט כל טיול, בניפוח 4 צמיגי 31 ולפעמים גם של רכב נוסף.
היו שנים של פעמיים~ בחודש והיו תקופות של פחות.

כמו שציינתי, לאחרונה הוא מגלה סימני עייפות ויש מחשבות להחלפה, ואם להיות יותר ביקורתיים, יכול להיות שאתה היית מחליף אותו לפני כן.

asafk
24-04-13, 08:54
גם אצלי.. מדחס סיני של לכ עובד שנים רבות. היו תקופות של הרבה שטח, היו תקופות של פחות. אבל עד היום הוא ניפח עשרות רבות של צמיגים מצמיגי פולקסווגן ועד צמיגי האמר.
מה שכן, כשהוא מתחמם אחרי שניים או שלושה צמיגים, אני עובר לקירור מיים... שופך קצת מים על צלעות הקירור שעל הראש אחרת הוא לא ממש מנפח כשהוא חם.
וכיוון שמדובר בכל זאת במוצר סיני, אני די בטוח שמה שמוכרים היום זה לא מה שמכרו אז, גם אם המראה דומה. אגב.. הדגם שאצלי זהה בכל למדחסי ויאייר שנמכרו באותה תקופה. ללמדכם על מיתוג. (וקצת מצחיק אותי לקרוא שמישהו לא מאמין במוצר לא ממותג ובאותה נשימה מתייחס לtmax בתור מותג... )

אסף.

omp
24-04-13, 11:38
בואו נעשה שניה סדר.
המטרה הייתה לקנות מדחס כשאני לא יודע בעצם עד כמה יהיה לי צורך בו, ככה שמדחס יקר ואיכותי לא בא בחשבון, עכשיו נשאר למקסם תועלת ממדחס בינוני ומטה.
אין לי מושג במדחסים, לא חברות, לא דגמים, לא אמינות-חוסר ניסיון.
אין לי גם שום דבר רע נגד משווק כזה או אחר-שוב, חוסר ניסיון.
הסינים יכולים לייצר מוצרים טובים ואיכותיים אם הם רק רוצים ואפשר לפגוש במוצר לא ממותג שנותן עבודה יותר טוב מחברו הפלצן עם המדבקה הגדולה והלוגו המרשים. הסטטיסטיקה אומרת שרובם לא כאלה ולכן כשמשווק מציג בפני מוצר ללא נתונים טכנים, ללא מותג שאני אולי מכיר ויודע שאני סומך על המוצרים שלו לא נותר אלא להיות סקפטי. בגלל זה שאלתי את הפורום והנה אני רואה שיש הרבה המלצות על ה"זבל הסיני" הזה אז כנראה שהוא לא חלק מסטטיסטיקה.
בכל מקרה קניתי את המדחס של viair ואני אשמח לעדכן אחרי כמה הרצות, אז תודה לכולם שיתוף הידע.
מי יודע אולי בכלל לא יהיה לו שימוש..

yes1952
24-04-13, 12:31
היום יום של סדר
ראשית-יש גם מדחס מאישטח וגם ל,כ
לא היו לי בעיות כבר שנים
לגבי ייצור סיני
אני למדתי כמה דברים קטנים בחיי -רחד מהם-לשרוף לתת שירות כמו החבורה באישטח וכן גם ב ל,כ
כאשר פתחתי את החנות שלי חרטתי על דגלי לתת שרות לפחות כמו שלהם,
בנוסף-לא כל מוצר מסין הינו זבל סיני-יש היום מוצרים מצויינים
אני מחזיק בחנות שלי כל מיני מוצרים סיניים עם אחריות כמו מוצרים דומים של חברות נחשבות
לא הייתי מזלזל היום במוצר הסיני
זהו לבנתיים

elro
24-04-13, 13:35
בכל מקרה קניתי את המדחס של viair ואני אשמח לעדכן אחרי כמה הרצות, אז תודה לכולם שיתוף הידע.
מי יודע אולי בכלל לא יהיה לו שימוש..

תתחדש.
מה המחיר ואיפה אם מותר לשאול?

כמו כן מצטרף לממליצים בחום על אישטח, אין ספק שמדובר בחנות עם רמת שירות מהרמה הגבוהה ביותר שאני מכיר!

-->