PDA

צפייה בגרסה מלאה : מדחס מזגן מרעיש נורא בדיפנדר

torchak
29-04-13, 09:07
המערכת היא כמובן של אוטוקור. כשהיא עבדה, היא עבדה מעולה. לקראת סוף החורף התחיל רעש נוראי מהמדחס וכפתרון זמני הסרתי את הרצועה. הימים האחרונים
של החום, הזכירו לי שכדאי לי לתקן אותו בהקדם.
המייסב החיצוני של המדחס מרגיש תקין, כנ"ל גם המייסב של הפולי. ביקרתי אצל מזגניסט שגם בדק את שניהם וטען שהם תקינים. לעומת זאת, הוא אומר שאם המדחס מרעיש, הוא הלך ואין טעם לתקן אותו אלא להחליף מדחס.
האמנם? למישהו יש המלצה על שיפוץ מדחס כזה, אם זה בכלל כדאי? מישהו עשה זאת בער ויודע סדר גודל של מחיר?

תודה רבה!

אמיר ב.א
29-04-13, 09:15
אצלי הייתה אותה בעיה , עם מזגן של אוטוקור,

המזגניסט היה יותר אופטימי , אמר שנמלא מחדש גז (ועם זה הולך גם קצת שמן לשמן את המערכת )

אומנם אומר שהמערכת בסוף ימי חייה - אבל לא תמיד צריך לקבוא מהר ...

החלפה ומילוי גז אצלו עלה 200 ש"ח ומאז עובד בצורה סבירה ...

torchak
29-04-13, 10:02
הענין שהמזגן מרעיש גם כשהוא לא עובד. כל עוד המדחס מסתובב - המזגן עושה רעש

אמיר ב.א
29-04-13, 13:22
במדחס יש קלאטש ,

אם המדחס "מסתובב" אבל לא עובד , זה אומר שהקלאטש רק מסתובב , בלי המדחס עצמו,

יתכן רק שהקלאטש עצמו גמור , או מייסב ...

torchak
29-04-13, 14:21
תדוה אמיר,
המלצות על משפצים?

המשוטט
29-04-13, 16:52
www.amos-car-ac.com/heb-about.html
עמוס מזגנים

מקצוען אמין

מנסיון בכמה רכבים

sent from tiz el nabi
using tapatalk

nirs
29-04-13, 21:04
www.amos-car-ac.com/heb-about.html
עמוס מזגנים

מקצוען אמין

מנסיון בכמה רכבים

sent from tiz el nabi
using tapatalk

מדובר על מוסך גדול, יחסית, עם הרבה עובדים ולחץ עבודה גדול. אני נאלצתי לחזור לשם עוד פעמיים עד שהעניינים הסתדרו, עמוס לא טיפל אישית ויתכן שזו הבעיה.

gali
30-04-13, 15:40
הי, אני פירקתי מזגן עובד של אוטוקור מהדיפנדר שלי. כרגע שוכב בצד, חשבתי בהזדמנות למכור אותו קומפלט אבל אם אתה תקוע אז דבר איתי.

שחף110
06-05-13, 06:22
אם תרצה, יש לי מדחס של אוטוקור למכירה

איציק - 4X6ZH
06-05-13, 10:14
במידה והמזגן עובד
במידה ואתה בטוח שהמדחס הוא המרעיש
שווה להוציא את כל הגז
לבצע ואקום שמן וגז ולהוסיף קצת יותר שמן ( עוד כ 50-100 גרם )

החסרון שמדחס מרעיש ממלא את המערכת בשבבים שבבים אלה יסתמו את המערכת !!

איציק

torchak
06-05-13, 13:18
עדכון:
מדחס המזגן תקין ופה זאת גם הזדמנות להגיד מילה טובה על אנשי מקצוע אמינים ומקצועיים, שלצערי כבר קשה למצוא כאלה בתחום הרכב.
אחרי שמתקין מזגנים אחד (אני מעדיף שלא לפרסם את שמו, זה בכל אופן לא אף אחד מהשמות שעלו פה), גדול ורציני, פסק כלאחר כבוד שהמדחס הוא שורש הבעיה חיפשתי חלופות לשיפוץ המדחס. אגב, הוא אמר שמדחס דומה לשלי, יעלה 2,200 ש"ח לפני מע"מ, עבודה, גז, מייבש וכו' (זה הסתכם למשהו כמו 3,000 ש"ח לפני מע"מ).
בקיצור, מצאתי באחד השירשורים פה באתר המלצה על 'אלסקר' מנתניה שגם מתקנים וגם משפצים מדחסים. שוקי, בעל הבית, מצא מיד שהבעיה היא בפולי המתיחה.
בהמלצתו, וויתרנו על הפולי והרכבנו רצועה קצת יותר קצרה ב'הקפצה'. בדק גז, הוסיף את מה שהיה חסר, חייב אותי 220 ש"ח (גז, עבודה ורצועה) ושלח אותי לדרכי מאושר.
אגב, למי שמכיר את המערכת של אוטו-קור יודע שהפולי מתיחה מוברג על מכסה הטיימינג. נתקלתי אצל הרבה רכבים, כמו גם אצלי, שההברגות באלומיניום, שהוא די דק, נהרסות והברגים האלה לא ניתנים להידוק. ויתור על הפולי הזה, מבחינתי, זה ברכה ולדעתי זה שידרוג מבורך.

תודה לכל מי שיעץ ועזר.

-->