PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך אתה יודע שאתה נוסע בדיפנדר?

דרור ברלי
09-05-13, 19:45
לרכב שטח אמיתי יש אישיות משלו ושגעונות. במקרה של רכבי שטח ותיקים ואייקוניים שחלק ניכר מבעליהם מחזיקים בהם במשך שנים ארוכות, ייווצר הווי שלם, מלוא השק צ'יזבטים, סיפורי גבורה, דאחקות והסתלבטויות שמכולן ברורה כשמש האהבה העזה אותה רוחש הבעלים המאושר לערימת הברזלים שלו. ושלא יעזור בכמה מבחני נאמנות תעמיד הגרוטאה את בעליה, הוא לא יישבר ואהבתו אליה רק תגבר.

הסופה אהובתנו היתה ראשונה לקבל שרשור שכזה, שהפך לאייטם "צחוקים לשבת" בעמוד הראשי של ג'יפולוג (http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2446-%D7%A6%D7%97%D7%95%D7%A7%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%A9%D7%91%D7%AA-%D7%90%D7%99%D7%9A-%D7%90%D7%AA%D7%94-%D7%99%D7%95%D7%93%D7%A2-%D7%A9%D7%90%D7%AA%D7%94-%D7%A0%D7%95%D7%A1%D7%A2-%D7%91%D7%A1%D7%95%D7%A4%D7%94). אבל בעקבות הדיון "דיפנדר = מחלה?" (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=75514) החלטנו שגם לקוביה האנגלית המטפטפת מגיע שירשור שכזה! אז קדימה, בועלי כרכרות יקרים בהווה ובעבר וגם בעתיד, תשפכו את כל הרעל, הבדיחות על נזילות השמן והמים, הציריות המתפוררות, ראשי המנוע המטוגנים, הנחשים שמצליחים לחדור לאוטו מבחוץ והחתולים שמצליחים לברוח מתוכו (למרות שהוא סגור ונעול), הגורואים, הטרוניות והצחוקים על אהובכם עטור הניטים - הוא ראוי לזה!

עידו לוריה
09-05-13, 20:04
איפה פותחים לדבר הזה את מכסה המנוע לעזאזל:confused: ולמה ההגה מביט למרכז הרכב , טוב גם סוויץ' אין לדבר הזה אבל נתנו לי מפתח , ואז מתחיל גשם ואתה מדליק אורות פק גם את זה הם דחפו במקום הלא נכון :)

עידו

דרור ברלי
09-05-13, 20:11
אין לי דיפנדר וכנראה גם לא יהיה (למרות שהיו לי כמה רגעי שפל בחיים שבהם חשבתי לנסות...) אבל צברתי ק"מ מכובד על כמה וכמה דיפנדרים בחיי.

- סוויץ' בצד שמאל יש גם באלפא רומיאו ונדמה לי שהיה מתי שהוא גם בפורשה, אז זה נסלח...
- אין לו כוח. טוב נו, אני מכיר עוד כמה מכוניות שלא מאיצות. הלאה.
- הוא מכוער. אלוהים כמה שהוא מכוער. כמו שקורה עם מכוערים מיתולוגיים כמו ההאמר המקורי והסופה והדה-שבו - הוא כל כך מכוער, עד שהוא כבר יפה.
- הנדסת אנוש לא קיימת. מתגים וידיות ומנופים שמפוזרים כלאחר יד. מצבר מתחת לכיסא, הגה, מושב נהג ודוושות שלא ממורכזים זה לזה... זו הסיבה שהרבה דיפנדריסטים הולכים עקום?
- אוטו ענקי עם ניצול מרחב פנימי מחפיר. עם כל הגודל הזה, איך בנאדם גדול מהממוצע מצליח להידחק לשם? במיוחד כשאני חושב על נפילים כמו טל רותם או ארז שהיו דוחסים את המאסה שלהם אל מאחורי ההגה ונהנים מכל רגע...
- בעיית האמינות המפורסמת... דיפדנריסטים מכורים טוענים שלהד"ם, או שפשוט מקבלים את זה באהבה. לדעתי כנראה שאין עשן בלי אש...

אבל כנראה שלא יעזור - יש לקוביה הזו אופי וקסם בטונות.

asafk
09-05-13, 20:43
מכוער?
דיפנדר מכוער?
זו אחת המכוניות היפות והסקסיות ביותר שיש. הרבה דברים אפשר לומר עליו, אבל את זה אי אפשר לקחת ממנו - זה פשוט רכב שנראה מדהים מכל כיוון, חוץ מאשר מבפנים. הוא מככב כמעט בכל סקר "המכוניות הסקסיות בעולם מעולם" שיש, כך שזה לא רק אני שחושב ככה.

אסף.

דרור ברלי
09-05-13, 20:44
טוב נו, גם כל הדוגמניות חושבות שציון ברוך סקסי. לך תבין.

ד ו ר ו ן
09-05-13, 21:11
יאללה, נתחיל- חלק אישי וחלק כצופה בחברים קרובים עם הנבלה:
כששרירי רגל שמאל חסונים מרגל ימין..

כשאתה מאמץ את "תנוחת השימפנזה החושב".. (גב כפוף קדימה,צוואר שלוח לפני ומעט מטה.. וזה כדי שתוכל לראות משהו החוצה מפעם לחלון הקדמי או הצדדי..

כשהדיפנדר של העבודה צבר רק 60K ק"מבמהלך 5 שנים, כי אף אחד לא מוכן לנסוע עליו, ואת כל הק"מ צברו רק שני מפגרים שקופצים עליו..

כשהריפוד תקרה נוגע בראש בקפיצות (ולא ההיפך..)

כשיש לך נקודה מתה במרפק שמאל..

כשהידית פתיחת מנוע נשארה בצד ימין למרות שההגה בצד שמאל..

כשהמילה חופש יוצאת לך מהפה, הכי סביר שזה בהקשר של מע' ההינע..ולא על החופשה הקרובה..

כשאתה משוכנע שבאגים הם בעצם פיצ'רים.

כשהחברים שלך לטיולים אומרים לך שהרכב נראה בדיוק כמו שרכב שטח צריך להראות, כל עוד הם נשארו בחוץ.

כשאישתך שואלת איפה הרכב החדש? (תו"כ אחרי סיבוב בדיפנדר שהרגע נכנס הביתה), ואתה עונה (מבולבל מעט) זה הרכב, והיא עונה- "זה טרקטור, איפה האוטו שאמרת שקנית? (סיפור אמיתי)

shachar
09-05-13, 21:17
אם אתה עומד ברמזור שלא מתחלף...
ובמקום להתעצבן אתה חושב על זה שהפנס האחורי עשוי להינמס מנורית הבלם
אז סימן שאתה נוסע בדיפנדר

אם אתה נוסע בפרייבט, יוצא ממנו כשהמנוע דולק ואז מגלה שאתה צריך לזחול פנימה על ארבע כדי להוציא את המפתחות מהסוויץ שהמהנדס המטומטם שם במקום הלא נכון.
סימן שביום יום אתה נוסע בדיפנדר

talw
09-05-13, 21:23
(Defender) כשמו כן הוא,גורם לבעליו כל הזמן רק להתגונן.

Tourist
09-05-13, 21:34
- כשאתה מושך מבטי הערצה ברחוב, אבל לא של נשים, רק גברים.....

- כשחבר אומר שהוא חייב לנסות לעשות סיבוב ואתה נהנה לראות אותו מחפש את הסוויץ' ואח"כ שובר את הראש איפה ההנדברקס....

- כשכל הילדים של השכנים מחכים שיהיה תורך לאסוף אותם מהגן ורבים מי יושב בספסלים מאחורה...

- כשמסבירים לך שהזוית המוטה של כל הרכב ימינה (או שמאלה...) זה חלק מהתכנון....

- כשאתה והמכונאי שלך כבר חברים טובים ועובדים על הרכב ביחד....

המשוטט
09-05-13, 21:36
ובהקשר למערכת החשמל מתוצרת לוקאס.

"לוקאס - נסיך החושך"

(באנגלית זה נשמע יותר טוב..... )

sent from tiz el nabi
using tapatalk

יואב פולס
09-05-13, 21:51
כשאתה מדליק את הווייז והוא מזהה את הכיוון ושואל אותך "נוסע לרמי?" סיפור אמיתי. ויש תמונה.
כשאב הבית מבקש שתחנה תמיד בחניה אחת ספציפית. שלא נצטרך לנקות את כל החניון.
כשאתה יוצא עם אישתך לעתיד בפעם הראשונה, בא לאסוף אותה ויורדים יחד לחניה הציבורית בה עומד רק רכב שטח אחד, והיא שואלת "לא אמרו שיש לך ג'יפ?". אתה עונה "אתה רואה עוד ג'יפ?" והיא "אהה...חשבתי שזה מיניבוס ישן".
כשאתה מוריד את כיסויי הפלסטיק הפנימיים מאחורה ושם במקומם ארון כיבוי אש...לציוד.
כשאתה נוסע בחורף חודשיים עם דלת נהג שלא נסגרת כי אתה ממתין לגורו כלשהו שיתקן אותה.

כשאתה מסתכל מהסלון החוצה, למטה, לחניה, רואה את הדיפנדר...ומחייך לעצמך.

השמשוני יחיעם
09-05-13, 21:53
* שבעליות מים המלח לירושלים כל פלסטינאי עם פרגסון בן 50 עוקף אותך בעליה.

* שאתה מגיע לדיונה הגדולה ופתאום אתה שומע קול : , "תעזוב אותי באימשך"

עידו לוריה
09-05-13, 22:18
שיוצא לך מוצר מגעיל ואז אתה מרכיב אותו על הרכב , ובעל הרכב אומר לך " בואנה זה נראה מעולה " .
שאתה באפריקה והנהג קושר ברזנט מתחת כל הרכב שהחלקים שנופלים בדרך לא יאבדו .
שהרמזור מתחלף לירוק ואתה עוזב קלאץ' ונותן בגז ולא קורא כלום .....
שבעל המוסך של לנדרובר נוסע בטויוטה ואתה שואל אותו "למה לא דיפנדר " והתשובה " לנדרובר זה לא רכב מעולה זה פרנסה מעולה " .

עידו

רמי גלבוע
10-05-13, 00:28
7443374434

כשנסעתי בספארי במסאי-מרה, כמובן בטויוטה-75, ונמנמתי מנוחת צהריים מאחור...
מתוך שינה אני מרגיש שהמדריך עוצר לקשקש עם חבר שלו ("איפה מסתובבים היום האריות?"), ופתאום אני מרגיש ריח מוכר... ריח, לא צליל.

כמובן, אין כמו ריח הצ'יפסייה של ה-110, את שמן המנוע השרוף הזה אני מזהה בנחיריים סתומים!

רמי גלבוע
10-05-13, 00:29
כשאני מוכר את ה-110 הפתוח לאחר חמש שנים, ומבסוט מכל רגע שאני נכנס לדיסקו הממוזג; מבסוט, אבל כל דיפנדר שעובר מולי עושה לי צביטה בלב...

Tourist
10-05-13, 00:51
כשאתה מסתכל מהסלון החוצה, למטה, לחניה, רואה את הדיפנדר...ומחייך לעצמך.

+7000 !!

amirk
10-05-13, 07:45
כשניידת משטרה נצמדת אליך במקביל ומסמנת לך לעצור. לאחר שעצרת השוטר בעצבים טוען שהוא קורא לך בכריזה מהצומת הקודם! מחייך ועונה לו אחי זה דיפנדר אני לא שומע את עצמי בפנים.
אתה נוסע בדיפנדר

Sent from my XT910 using Tapatalk 2

Scrusher
10-05-13, 07:48
כשמתחיל לרדת גשם ואתה לא סוגר את החלון גם כי אין מקום אחר לשים בו את היד וגם כי אתה לא בטוח שסגירת החלון תמנע מהגשם להיכנס
כשאתה נותן בעיטה\אגרוף לפנסים בלילה כדי שיידלקו
כשאתה מתחיל דווקא לחבב את הרעיון של "אי אפשר לפספס את הדוושה של הקלאץ'" ומוצא תנוחת נהיגה בצורה של סימן שאלה
כשאתה יודע שמשהו יישבר ביומיים הקרובים (ואין שום סימן מקדים,אתה פשוט יודע שמשהו יישבר)
אחרי שהוא נשבר (וידעת בזכות התת-מודע שמשהו יישבר) אתה ממשיך לנסוע כרגיל
הפעם הראשונה שאתה עולה על דיפנדר,מרגיש את המומנט שלו ואומר "ואללה,כלום לא עוצר את הרכב הזה!!"
הפעם הראשונה שאתה לוחץ על הברקס והרושם הראשוני שלך מתגלה כנכון...

ועדיין,אחרי כל ההתעללות שהוא העביר אותך, אתה מסתכל עליו ומגלה אליו סימפטיה. במיוחד אחרי כמה ימים ברצף על הדבר הזה,אתה רואה מישהו בכביש נוסע בדיפנדר ואתה רוחש לו כבוד על היכולת להסתדר ואפילו לתחזק אותו

עידו לוריה
10-05-13, 08:57
כאשר אתה קונה אקדח נייטים לארגז כליים .

עידו

דרור ברלי
10-05-13, 09:50
נדמה לי שכבר כתב כאן מישהו ש"רק אישה ודיפנדר יכולים לדמם שבוע רצוף ולא למות מזה"?

ניב151
10-05-13, 10:29
שאתה נוסע עם יד בחוץ גם בחורף .... אתה נוסע בדיפנדר.
שאתה עונה לטלפון ושואלים, " מה זה? כמה רעש? איפה אתה נמצא?!" .... אתה נוסע בדיפנדר.
שבכל יציאה ברמזור אתה שומע משאיות מצפצפות לך ........ אתה נוסע בדיפנדר.
שאתה נוסע 150 ק"מ לטפל באוטו.........כנראה שזה דיפנדר.
שאתה מתקרב לאזור גזר ומרגיש התקבצויות בעכוז ... אתה נוסע בדיפנדר.

nirs
10-05-13, 12:01
אתה נוסע בדיפנדר ש:

סוליות של הרדבק / סנדלים / כפכפים נמסות לך...

שהאישה לא מוכנה להיכנס והילדים לא מוכנים לצאת...

שברשימת אנשי קשר יש לך את רמי החשמלאי, אלי שחר וגקי אוטו מיני...

בכל רגע נתון יש לך תקלה קטנה מעצבנת ואתה שוקל אם כדאי לתקן כי מיד תגיע חדשה (חוק שימור התקלה)...

MR BIG
10-05-13, 15:37
איך אתה יודע שאתה נוסע בדיפנדר?

1) בדיפנדר תמיד יש מתח באויר.... : "מה זה הרעש הזה ? אה, זה בסדר...זה הצמיג....., רגע, הדפיקה הזו..? - אה זה כבר היה מקודם...., טמפרטורה בסדר.... , רגע.....עכשיו יש עליה חזקה....מנמיכים את הרדיו, מכבים מזגן ....צריך להקשיב למנוע.... "

תמיד יש דריכות שמשהו יקרה....- זה דיפנדר!

2) כשאתה מצלצל לחבר שלך , סתם לשאול לשלומו , והוא עונה ישר ב : " נו , מה שברת הפעם?"
3) גם מתוך מרתף עינויים של הסורים אני אוכל לשמוע ולזהות את הרעש הכל כך מיוחד של דלת אחורית של דיפנדר כשהיא נסגרת.....
4) כשאתה אוסף מישהי לדייט , עוצר לידה עם חיוך דבילי ומתחילה הסצינה המצחיקה של "רגע , איך עולים לזה? היית אומר...לא הייתי באה עם ג'ינס כל כך צמוד...."
5) כשאתה מקבל שיחת טלפון לדיבורית ועונה : " מה ? אני לא שומע....אני בנסיעה!! יש מלא רעש, דבר איתי אחר כך ...!! " - ואתה בכלל בחנייה.....

להמשיך?

דרור ברלי
10-05-13, 16:02
תמשיך תמשיך... בכל מקרה זה הולך להיות שרשור ארוךךך...

shachar
10-05-13, 16:04
יש גם חיובי
שהאשה מוותרת על נסיעה לקניון בגלל שהחניון תת קרקעי ומוגבל בגובה.

Sent from my GT-I9100T using Tapatalk 2

shachar
10-05-13, 16:10
שבספר הטלפונים שלך אין את המילה "מוסך"
כולם בשמות פרטיים...

שיש לך מקש קיצור לצרוף המילים:
"תתקשר לרמי"
ועוד אחד ל: ײתבדוק עם אלי שחרײ

דרור ברלי
10-05-13, 16:49
כשאתה יוצא לרייס מול זקנה בקלנועית... ועד שחוצים את הצומת היא לוקחת בגדול. סימן שאתה נוהג בדיפנדר.

יוש
10-05-13, 19:02
נו מה, הכל נכון.

וכמובן, חווית הנהיגה שלא דומה בכלום לאף רכב אחר - שטח או לא שטח:
כשאתה שואל את עצמך איך הפכת בלי כוונה לנהג אגד - של שנות ה 60
נוהג ב"טייגר" מטרטר ומטלטל.

כשרמי הופך להיות תחליף הפסיכולוג שלך.

דרור ברלי
10-05-13, 19:27
זוכרים את החתול שעובד בבדיקות האטימות?

ההוא שכמעט נחנק כשסגרו אותו בטויוטה?
שהצליח לברוח מתוך סופה סגורה נעולה?
טוב, אז גם מתוך דיפנדר הוא הצליח לברוח... אבל ייקח עוד קצת זמן עד שיחזור לעבודה. פשוט עדיין מנסים לנקות לו את הפרווה מכל השמן.

opl
10-05-13, 19:45
סוגי הפיוזים בדיפנדר:
74468

הרגע הזה שאתה מסתכל על ההגה ופתאום מבין בפעם הראשונה שהוא פשוט לא מולך אלא בהסטה שמאלה

הרגע הזה שמישהו חותך אותך ואתה מתסכול לוחץ חזק על מרכז ההגה וכלום לא קורה

אמיר ב.א
10-05-13, 20:11
הרגע הזה שאתה נוסע בגשם עם חלון פתוח ומאושר עד הגג ,
עד שאתה לוקח סיבוב , וכל המים מהמרזב שמעל הדלת נישפכים לך לתוך האוזן.

הרגע הזה שמישהו רואה אותך שוכב מתחת לרכב ומכניס את האצבע לתוך הטרנספר או הגיר ,
ואומר לך "מה , תקלה רצינית ?" עד שאתה אומר - "לא , אני רק בודק שמן..."

הרגע הזה , שאתה לוקח טרמפיסט ברכב , והוא מנסה לסגור את הדלת שלא ניסגרת 4 פעמים ,
ואתה אומר - לא זה בסדר , ככה זה ...

הרגע הזה , שאתה לוקח רוורס ומרגיש שמשהו לא בסדר , כי צריך ללחוץ יותר על הגז , עד שאתה יוצא לבדוק מה קרה ,
ורואה שהפלת עמוד של העירייה ...(כמובן לדיפנדר לא קרה כלום)

הרגע הזה שאישתך אומרת לך שהיא לא נוהגת יותר ברכב , כי ניתפס לה השריר ברגל שמאל מהקלאט'ש בנהיגה האחרונה.

opl
10-05-13, 20:39
הרגע הזה שאתה מפעיל שפריצר ווישר אחורי ומים מתיזים לך על הפרצוף כי המחבר של הצינור שנמצא מעל ראש הנהג התנתק (מבוסס על מקרה אמיתי :-))

הרגע הזה שמישהו חדש נכנס לרכב, שואל מאיזה שנה הוא ולא מאמין לך כשאתה אמור 2006

אמיר מ
10-05-13, 20:48
כשאתה נוסע ומולך עובר עוד דיפנדר ושני הנהגים מסתכלים אחד על הדיפנדר של השני כמו שני כלבים שנפגשים ומריחים אחד לשני את התחת.
כשהאישתך מבקשת לעצמה תוספות כמו בדיפנדר.
כשאישתך מורידה את ההנדבקס ומכניסה לרוורס בשתי ידיים

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

אמיר מ
10-05-13, 20:51
כשנוסעים עם חלון פתוח רגל ימין נשרפת

nir.samo
10-05-13, 21:32
כשאתה נוסע ומולך עובר עוד דיפנדר ושני הנהגים מסתכלים אחד על הדיפנדר של השני כמו שני כלבים שנפגשים ומריחים אחד לשני את התחת.
כשהאישתך מבקשת לעצמה תוספות כמו בדיפנדר.
כשאישתך מורידה את ההנדבקס ומכניסה לרוורס בשתי ידיים

חזק

KOOKE
11-05-13, 03:18
כשאתה נוסע על מרצדס וחולם על דיפנדר...

כשהאחראי על החניון במשרד לא מוכן להכניס אותך לחניה אלא רק אם תנקה את העקבות...

כשנציג חברת המזרח מתקשר אלייך ומציע לך בהזדמנות חד פעמית לקנות את הדיפנדר האחרון שייובא ארצה במחיר מציאה של 285,000₪ ואתה שוקל ברצינות איך לגייס את המצלצלין...

KOOKE
11-05-13, 03:20
כשאתה 187ס״מ לאורך ו-100+++ ק״ג ועדיין נוח לך לנהוג בו רק כי החלפת את ההגה להגה ספורט קטן...

צור
11-05-13, 18:34
מבוסס על מקרה אמיתי :-))

הרגע הזה שמישהו חדש נכנס לרכב, שואל מאיזה שנה הוא ולא מאמין לך כשאתה אמור 2006
או 2011 כמו שכתבו לפני מבוסס על מקרה אמיתי
והאמת שאני חושב שהוא צודק מי שאמר לי את זה .
זה פשוט לא יאמן איך שהפריארים לא מתים במקרה של לנדרובר הם גם לא מתחלפים

hogi
11-05-13, 21:58
סוגי הפיוזים בדיפנדר:
74468

הרגע הזה שאתה מסתכל על ההגה ופתאום מבין בפעם הראשונה שהוא פשוט לא מולך אלא בהסטה שמאלה

הרגע הזה שמישהו חותך אותך ואתה מתסכול לוחץ חזק על מרכז ההגה וכלום לא קורה

נשפך לי כל הקפה על המקלדת מרוב צחוק.
האמת?
השרשור הזה גורם לי להתגעגע לסופה.

ד ו ר ו ן
11-05-13, 22:53
בשרשור דומה באתר בחו״ל, בפורום לנדרובר, נשאלו המשתתפים מהו כלי העבודה היעיל ביותר לבעלי לנדרובר.
התשובות נעו בין כרטיס אשראי, חבר מוסכניק, ארנק, מנוי לגרר ומכלול יזימת פיצוץ כדי להשמיד את הרכב..

tomer s
11-05-13, 23:09
כשברור לך שאם אתה נוהג בו אז ברמזור אתה בצד ימין.
וכשהאדום מתחלף המשאיות שמאחוריך מצפצפות. לא לא בגלל שלא התחלת לזוז בגלל שאתה זז ממש ממש לאט גם ביחס אליהן.
כשבירידות בכביש אתה מבסוט . לכמה דקות... עד המישור.
כשאתה עוצר לטרמפיסט והוא בפרצוף מבוייש אומר לך תודה אחי.. אני מוותר. ולמרות שחם בחוץ ועשר דקות אחריך עצר לו טרמפ הוא מגיע לפנייך ליעד.

שחף110
12-05-13, 08:07
- כשאחת לכמה שניות אתה שולח את יד ימין מטה לראות שהורדת את הבלם יד
- כשאתה מסתכל בחניה למטה, רואה משהו מטפטף ואומר לעצמך "נהדר - עדיין יש שמן בטרנספר / גיר / מנוע / פעמונים"
- כשאתה נכנס לרכב בחורף ויש לך שלוליות על שטיחי הגומי
- כשיורד גשם בחוץ ומטפטף לך מהשמשה על אמצע הדש בורד
- כשאתה מכניס לרוורס / ראשון, מגיעה המכה - הבחור שלידך מסתכל בהלם ואתה עונה לו "זה בסדר, ככה זה, חופשים"
- כשאתה פותח חלון וכל זרימת האוויר ורעשי הרוח ברכב משתנים
- כשאתה נכנס לרכב אחר, מחפש את דוושת הקלאצ ומגלה שרק בדיפנדר היא לא נמצאת בהמשך ישיר לרגל שמאל

השמשוני יחיעם
12-05-13, 08:36
שאתה מפרסם דיפנדר למכירה,,,,,,והוא נמכר בתוך 10 דקות !!!!

adidisco
12-05-13, 09:11
כשאתה נוסע לסוף שבוע רומנטי במלון ומבקש נוף לחניה

shyy
12-05-13, 13:57
כשהבת שלך אוטמת את האוזניים בהתחלה של ירידה עם הצלבות ואתה שואל אותה מה קרה היא אומרת תכייף יש בום מ הדרופקיט.

כשפתאום באמצע טיול בשיא החום נשרף הפיוז של המזגן בלי סיבה.

כשהחבר שעדיין שיכור מאתמול בלילה אומר: "צריך רכב דיזל עם שנורקל לעבור פה" וובאמצע השלולית אתה מגלה שהשנורקל לא מחובר.

כשאישתך בהריון אתה קונה לה שרפשף כדי שיהיה לה קל לטפס.

כשאתה עולה על מכונית ידנית קטנה ולא מבין למה שמו את הקלאץ בצוה כלכך עקומה.

כשאת נוסעת רוורס והאוטו לא זז, את משלבת לLOW ועולה על האוהל שהיה מאחור ובמזל אלו שישנו שם לא נפגעו קשה.

כשאתה שומע איזה רעש לא ברור ובמקום לחפש אותו אתה פשוט מגביר את הווליום ברדיו .

כשתמיד יש משהו שלא עובד אבל אתה דוחה אותו כי בשביל זה לקפוץ לרמי ?

כשכל מי שפוגש אותך , מסביר לך כמה הוא היה רוצה כזה אבל....

אבנר ברוך
12-05-13, 15:31
במשפט אחד - שבת הזוג שלך אומרת "אני מרגישה בתחרות עם חתיכת פח" ואתה מתקן - "את צודקת אבל זו חתיכת אלומיניום"

torchak
12-05-13, 17:36
- כשטובי חבריך מפסיקם לענות לך לטלפונים מחשש שהם ימצאו את עצמם מתחת לרכב שלך
- כשטובי חבריך מתקשרים אליך בשעות לא שיגרתיות, אתה חושב פעמים אם לענות להם, כי הם בטח תקועים איפשהו וצריכים משיכה
- כשיש לך שמש בעיניים ואתה מעז להוריד את מגן השמש ומגלה שהוא בדיוק סוגר לך את השדה ראיה עד לדשבורד, אתה מבין שכבר עדיף לנהוג עם כיסוי עיניים
- כשאתה יכול לבחור עם איזה רגל ללחוץ על הברקס
- כשבגלרית תמונות בטלפון שלך מעל 50 אחוז זה תמונות או של חיבורי חשמל (שלא תשכח איך להחזיר), או של חלקי מנוע/נזילות/כתמי שמן שרצית לעלות לפורום
- שהשכנים לא מאמינים לך שאתה לא מכונאי ואף שוקלים להתלונן נגדך במשרד התחבורה על הפעלת "מוסך מדרכה"
- שהשכנים שלא רוצים להתלונן עליך, מגיעים כל יומיים עם שאלת טרויוויה אחרת בקטגוריה "מכונאות רכב - כללי"
- כשאתה מגלה שבכל מחשב שאי פעם נגעת בו יש תיקיה של RAVE, כמו כלב שמסמן טריטוריה
- כשאתה עם חצי אוטו מפורק, אתה מגלה שדווקא על המחשב בבית אין RAVE
- כשאתה מתבאס לתקן מכות בפח, כי זה בין כה וכו לא יחליד ואז מתבאס שכל האוטו מלא מכות קטנות שלא תיקנת
- כשמתקלק לך המזגן אתה מבין שזה הרכב היחדי שאם אתה פותח בו חלון בקיץ, נהיה לך יותר חם!
- שאתה מנסה לשכנע את עצמך שפן בשערות ברגליים דווקא יכול להיות מאוד אופנתי....
- שמדי פעם עולה בך המחשבה "מענין מה ייקרה אם המצבר יתפוצץ...."
- שאתה לוקח טרמפיסט וכל הנסיעה הוא בוחן את הרכב ומנסה להעריך את הסיכויים שלו להגיע בשלום ליעד
- שאף אחד לא מאמין לך שאתה לא רוצה להחליף את האוטו

nirs
12-05-13, 21:24
עוד כמה:
שאתה מוביל את כל הטיולים ועובר מן הסתם ראשון את כל המכשולים...
שאת כל הציוד שאין לו מקום שמים אצלך (כולל את הזבל)...
שלכל אחד יש מה להגיד, גם אם מעולם לא נסע / נכנס לכזה.
שאתה עסוק בלהסביר שזה לא דיסקו, זה יותר אמין...
שכל שנה אתה יכול לנסוע לממלכה המאוחדת לבילינג....

-->