PDA

צפייה בגרסה מלאה : א.ג. נגררים - מפרגן!!!

yscheiner
12-05-13, 21:53
הגיע הזמן הזה בשנה שבו אני נדרש להעביר את הנגרר מבחן רישוי.
נכשלתי במבחן, לא שהופתעתי אבל אני לא יכול להגיד שהייתי מוכן לכך.

1. תאורת ברקס לא תקינה - נשבע שהיא עבדה כשיצאתי מהבית.
2. גלגל רזרבי יבש (סדקים) - פתחתי שרשור נפרד בנושא.
3. "כף ריתום" (זו שמחברת את היצול לתפוח) שחוקה - חייב להסכים עם הדיאגנוזה :-(

אין ברירה, שאלתי היכן המקום הקרוב לטיפול בעגלות והופנתי ל"א.ג. נגררים" באזה"ת כפ"ס (לא רחוק ממכון הרישוי).
בכניסה פגשתי אנשים נחמדים שקיבלו אותי עם חיוך ודרשו לשלומי, הסברתי להם את המציאות העגומה, קיבלתי הצעת מחיר (אטרקטיבית) לטיפול בשלושת הסעיפים תוך כדי שאני מקבל הסבר "ברקסים, אם רק הנורה שרופה - זה עלינו".
יאללה לעבודה.

תוך כדי שאני עומד ומדבר עם המתקין עם הגב לעגלה, אני שומע דפיקות רמות, מסתובב, איש נחמד עם פטיש מכה בעגלה...
"סליחה, מה אתה עושה" אני שואל, ומקבל תשובה "רק מיישר את מה שעקום", "לא ביקשתי", אני אומר, ומייד נענה "זה בסדר, אל תדאג" - שתקתי.
דקה עוברת ואני רואה את הבחור גורר אחריו TIG לכיוון העגלה, שוב אני שואל, "סליחה, מה אתה עושה" , ומקבל תשובה "רק מתקן סדקים ומרתך את הכנפיים מחדש", "לא ביקשתי" אני אומר ומייד נענה "זה בסדר, אל תדאג" - שתקתי.
דקה נוספת, מגיני בוץ חדשים לנגרר, עוד אחת עוברת, השחזה של הריתוכים.
בינתיים אני שואל את המתקין אם יש לו את התושבת של הגלגל השיכור בייצול כי השגתי גלגל שכזה, "וודאי" הוא עונה, וכשאני מביא את הגלגל מהרכב הוא מתקין תוך כדי התאמה של חורים, ברגים, דסקיות ואומים.
לא התלוננתי...
בסיום העבודה, אחרי שגילינו שהתאורת ברקס לא עבדה כי התקע של הנגרר התפורר וחזר לחיק אלי הנגררים והותקן תקע חדש נכנסנו למשרד "לסגור חשבון".

"אז מה היה לנו" שואל הבחור, ואני בנימוס וחשש "תגיד אתה", סעיף 1, 2 ו-3 כפי שסיכמנו + תקע חדש (ללא תוספות) הוא עונה.
אשכנזי שכמוני, "אתה בטוח"???, "כן" הוא אומר, השאר עלינו.
תשלום, לחיצת יד והמון תודה, רק כדי לצאת מהמשרד ולראות 2 חברה ממשיכים לעבוד על העגלה - אחד משפשף צבע מתקלף והשני עם פיסטולט צובע מחדש, בנוסף, הוחלפו חלקי פלסטיק שונים (פקקים).

מה אגיד... אני לא מצליח להיזכר בהרבה חוויות שירות שכאלה בהיסטוריה של הרכבים שהחזקתי.
אז...

א.ג. נגררים.
יוחנן הסנדלר 8, אזה"ת כפר סבא, 44426.
טלפון: 050-5500180
פקס: 09-7666123
בקשו לדבר עם אסף, למרות שאחרי השירות שקיבלתי, לא נראה לי שיש צורך :-)

גילוי נאות.
אני לקוח עם חיוך מאוזן לאוזן :-)

gmike
13-05-13, 00:33
מצטרף לפרגון!
לפני בערך חצי שנה קנינו מהם עגלה חדשה לעסק.
גם המחיר היה טוב, וגם חיזקו ואישרו לי את הוו גרירה בטנדר(שהתקנתי מראש לבד)ללא עלות נוספת. הכל בכמה שעות.
באמת אחלה שירות!
מיכאל.

פלג_
13-05-13, 01:07
+1

גם אני היתי מאוד מרוצה, הכנסתי את העגלה להחלפת הבוכנה של הבלמים.
חברה נהדרים.

boaz avrahami
13-05-13, 01:42
טוב לדעת.

דרור ברלי
13-05-13, 07:38
ואני דווקא פניתי אליהם דרך האתר שלהם ברשת.
השארתי מס' טלפון, כתובת דוא"ל והכל.
לא חזרו אלי בכלל...

savyon
13-05-13, 08:08
ברלי אל תכעס,
יש מי שעושה דברים, כי אמרו לו שככה צריך.
כמו למשל אתר אינטרנט שהוא לא יכול או לא יודע לנהל אותו, או טופס צור קשר כאשר מלכתחילה ברור שהוא לא באמת ידע מה לעשות עם זה,
כי הוא לא תמיד יודע או מבין שעליו גם לבדוק וגם להשיב, במקרה הצורך ועל אחת כמה וכמה אם הוא טכנופוב (כמוני)...
לפי רמות הפרגון כלפיהם, נראה לי שנכון יהיה להתקשר אליהם...

סביון

דרור ברלי
13-05-13, 08:55
או לנסוע אליהם במיוחד...
אני צריך משהו מאד ספציפי שרק יצרן נגררים יכול לספק, ושמוטב יהיה לבדוק בעיניים ובידיים.

צחי ליטבק
13-05-13, 08:59
+1
הם גדולים!!

wikiwikiboom
23-09-14, 21:41
מסכים עם הפרגון חברה מדהימים אסף איש מקסים חייב לציין שמעבר לעגלות החברה מייבאים קרוואנים גרמנים של קבוצת קנאוס וגם שם המחירים סבירים ביותר. כיף שיש בעלי מקצוע כאלה שיודעים מה זה שירות

raanan
24-09-14, 09:57
הצעה למנהלים !
אולי תפתחו שרשור דביק באוף טופיק של בעלי מקצוע מומלצים ?
אני יודע שתהיה בעיה עם הקריטריונים אבל, אני סומך על החוש שלכם (והאמינות שלכם בוודאי )!!!
אני בטוח שגם תדעו לסנן את אלו שנרשמו לקדם את העסק שלהם או מקורבהם.

אני חושב שאולי קובץ ברמת טבלה עם הפנייה לשרור הרלוונטי של התשבוחות יהיה מועיל לכולנו כאן.

שנה טובה
רענן

shahav
24-09-14, 17:15
אם מדברים על בעלי עסק, עדיף שזה יהיה מבוסס על סקר של חברים וותיקים עם מס מינימאלי של הודעות

-->