PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכון שילדות?

דרור ברלי
12-05-13, 22:52
ניסו להרוג אותי ואת הג'יפ היום בצהריים, למזלי, למזלו של הג'יפ ולמזלו של האידיוט שסטה מהנתיב, לא הצליח לו...
הנזק נראה קל (פח בקצות כנפיים הקדמיות, פגוש קדמי קצת עקום, מנשאי הג'ריקנים התעקמו למוות...), אבל בכל זאת אני מחפש המלצות למכון אמין ומקצועי לבדיקת שילדות סולם (מקביליות וכו') ובמידת הצורך אם תתגלה סטיה קלה, לתיקון/יישור.
רצוי באיזור המרכז (מכיר את מוסך מקסיקו בנתניה ואת מוסך מסמיה, שניהם קצת רחוקים לי)

74536

snirjeepdreamer
12-05-13, 22:59
דרור אני מתפלא עליך..
התשובה ברורה: "ניר צפר" מחולון. 2 מטר ממך. אני מאמין שאתה מכיר אותו. אם אני לא טועה נפגשנו שם אני ואתה
במפגש "מיס ג'יפ" לפני שנה+.
הוא מומחה בנושא ויש לו את הציוד הכי חדיש. בנושא הזה אני סומך עליו במאה אחוז. משאיות שעברו תאונות והתהפכויות, כמו גם פרייבטים, חברות ממשלתיות כגון בזק ועוד רבים וטובים עובדים איתו.
מה גם כאשר אני בדקתי בעבר שילדה של סופה לקניה אז הלכתי אליו לבדיקה ומאוד התרשמתי מהמקצועיות.

שניר

Saar
12-05-13, 23:04
דרור,
יוסי מפרונט מוטורס בראשון.
אני הייתי מרוצה מאופן בדיקת הספיידר שלי.
סער

דרור ברלי
12-05-13, 23:04
אופס...איך שכחתי... אוי הזיקנה...
ניר זה ממש כאן לידי...
טוב נו, אין צורך בשום המלצה נוספת. מחר אני אצלו.

תודה!

lizard
13-05-13, 07:31
למה אתה מחטט במקום שלא כדאי לחטט בו?

דרור ברלי
13-05-13, 07:36
הסבר ונמק?....

tomerz
13-05-13, 07:52
ניר צפר א"ת חולון ברחוב הבנאי 057-7507501
והוא מאוד מאוד אוהב גיפים גם לו יש כמה

דרור ברלי
14-05-13, 14:20
טוב, כל הדאגות היו לשווא. מסתבר שהג'יפ שלי תקין וישר...:)

שגיא S
14-05-13, 14:22
טוב, הדאגות היו לשווא. הג'יפ שלי תקין וישר...:)

בא לך לפרט קצת מה קרה? התנגשות חזיתית? או שמישהו בלם ואתה לא הספקת? תאונת חניה?

דרור ברלי
14-05-13, 14:30
לא ולא ולא.
העיפו אותי מנתיב לתוך גדר. אבל הכל בסדר.
לעניין חיטוט איפה שלא צריך - צריך גם צריך, בשביל שקט נפשי. ג'יפ שמסיע ילדים וכו'. אני אולי לא עושה עניין מאיך שהוא נראה, אבל לא מוכן להתפשר על איך שהוא נוסע/פונה/עוצר. בייחוד בקטע כזה.
כאמור- אבן נגולה מהלב. הכל בסדר.

lizard
14-05-13, 15:30
מזל טוב

zviki
14-05-13, 18:03
לא ולא ולא.
העיפו אותי מנתיב לתוך גדר. אבל הכל בסדר.
לעניין חיטוט איפה שלא צריך - צריך גם צריך, בשביל שקט נפשי. ג'יפ שמסיע ילדים וכו'. אני אולי לא עושה עניין מאיך שהוא נראה, אבל לא מוכן להתפשר על איך שהוא נוסע/פונה/עוצר. בייחוד בקטע כזה.
כאמור- אבן נגולה מהלב. הכל בסדר.
אם יש ספק אז אין ספק."אין שמחה כהתרת הספק" .שקט נפשי שווה יותר מכסף, מאפשר להירדם יותר טוב,גם אני הייתי נכנס לבדיקה.מזלך שנגמר כמו שנגמר,השאר זה כבר עניין קוסמטי

BackDoorMan
14-05-13, 19:51
אם הוצאת הרבה כסף בשביל שקט נפשי, אז הפכת לעני ואז שוב אין לך שקט נפשי, אבל הפעם אין לך כסף להוציא בשביל להיות שקט נפשית.
עדיף להיות לא שקט נפשית ועשיר, מלא שקט נפשית ועני.

דרור ברלי
14-05-13, 23:03
תהיה שקט (גם נפשית). בדיקה פשוטה (ומאוד מקצועית) של כמה דקות לא הפכה אותי לעני.

lizard
15-05-13, 07:49
איך בדקו?
מעניין לדעת.

-->